Jakie Imię Dla Maluszka?

LooLoo

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
56
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o dziewczyny to na pierwszym miejscu oczywiście Anita, bo to ja :p No i jeszcze Julia, Oliwia, Julita... Dla chłopca Dominik, Marcin, Wiktor ;)
 
K

kinga_sc

Guest
Oskar, Marcin, Tomasz, Aleksander, a dla dziewczynki Anastazja, Basia.
 

weroni02

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Imie dla dziewczynki Justyna, Natalia, Nikola, a dla chłopca Alan, Fabian, Szymon, Artur.
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
U nas na pierwszym miejscu ostatnio są Olga i Alan, ale bierzemy też pod uwagę Natana, Mikołaja, Michała (niestety strasznie popularne)
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
No właśnie żadne mi się nie widzi jakoś:( Mój chce Marta na co się za żadne skarby nie zgodzę, albo Anna, o też nie. Ja bym chciała Basia na co on zaś się nie zgodzi, ale Zosia, a tu zaś moi rodzice( bo babcia miała tak na imię- boją się, że złe cechy przejdą). Myślałam jeszcze nad Julią, ale to się zaraz z tragizmem Szekspira kojarzy.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Julka to teraz bardzo pospolite imię, co druga dziewczynka w przedszkolu ma tak na imię i to owszem, jest tragiczne ;)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
to Julka zdecydowanie odpada (u nas też jest wysyp) ;) ale myślę, że jest wiele ładnych imion, które nie są popularne, że coś wspólnie ustalicie w końcu :)

serdeczne gratulacje tak przy okazji :) ja już imię mam, ale dziecka brak... jak na razie ;)
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
mi się ostatnio spodobało dla dziewczynki imię Marianna moja praprababcia tak miała na imię a poza tym Anna i Alicja mam Anna na drugie a Alicja od bierzmowania a i jeszcze Łucja

dla chłopca Franciszek . tak z powietrza ;)
 
Do góry