Jakie Imię Dla Maluszka?

Madja

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
A ja sie wyrazilam nieprecyzyjnie w moim poprzednim poscie: chodzi mi o imiona, ktore w obu jezykach maja taka sama pisownie i brzmienie.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ale czemu przecież Samian wcale nie jest takie złe...
A dlaczego nie chcesz nazwać swoich dzieci np. albo po Polsku, albo po Angielsku?? Albo pierwsze imie daj polskie a drugie angielskie, czy tam odwrotnie...
 

Madja

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Motylek, nie chce nazwac naszych dzieci albo po polsku, albo po angielsku, bo wiem, ile jest z tym pozniej klopotu: w szkole, w pracy etc. Jak nazwiesz dziecko po polsku i to imie bedzie mialo (nie daj boze) polskie litery, to pozniej nikt nie bedzie umial go poprawnie napisac albo wymowic. A jak nazwiesz dziecko po angielsku, to jak przyjedziesz do PL na wakacje, to wszyscy sie beda pukac w czolo, ze tak "dziwnie" nazwalas dziecko B) A poza tym nic nie wyglada tak smiesznie jak angielskie imie przy polskim nazwisku :eek: No przynajmniej mnie to rozwala :)
 

chudzia18

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Gratuluje zostania mamusia i życze obyś byla szczęśliwą mamą .Mi bardzo podoba się imię Oliwer i Kuba - tak nazwe swoich synków w przyszlości ,a dla dziewczynki to Julia bądż Patrycja :)
 

agula zgadula

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Zaniedługo zostanę szczęśliwą (mam nadzieję) mamusią dwójki córeczek,synków lub parki.No ale oboje z mężem nie wiemy jak ich nazwać.Macie jakieś pomysły?
Moje propozycje :
1.Aniela i Matylda
2.Sławek i Jacek
3.Jacek i Anielka

Propozycje Męża:
1.Ewa i Monika
2.Kuba i Jacek
3.Kuba i Monika

No i co ja mam zrobić?
I co decyzja juz zapadła?
mnie podoba sie bardzo Matylda i Amelka ( nie Aniela)
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Jakby mi się urodziły dwie dziewczynki ( mam już jedną, Amelkę 11 miesięcy skończyła pare dni temu) .
1. Wiktoria i Marta.
Dwaj chłopcy:
1.Maciek i Paweł.
Parka:
Wiktoria i Maciek.
 
K

KaMa

Guest
jak będe mieć dzieci to chłopiec będzie miał na pewno na imie Igor bo straaaasznie mi sie podoba to imie :) a dziewczynka chyba Oliwia :)
 

karolcia lol

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
moim zdaniem weronika lub Marzenka a chłopcy to np Arek lubNorbert :D pozderko dla przyszłej mamy :D
 

Attachments

  • 592.jpg
    592.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 84

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
Mi osobiście podoba sie imie męskie Mrcel Kuba i Marcinek
a żeńskie to oczywiście Agata bo ja się tak nazywam
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Mi sie podobaja imiona dla chlopcow: Kuba, Piotr, Pawel, Marcel, Kacper, Wiktor.
A dla dziewczynki: Julka, Oliwia, Amelia


P.S Gratuluje szczesliwego rozwiazania!!!!
 

misiaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A ja w kwietniu urodze swoje maleństwo jeszcze nie wiem czy to bedzie dziewczynka czy chłopiec ale moje propozycje to dla dziewczynki:Vanessa,Anastazja,Nadia,Sandra , a dla chłopca:Alan,Cyprian,Kacper:)
 

Attachments

  • 26.jpg
    26.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 65

maly-kati

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
63
Punkty reakcji
0
Miasto
B-Biała siti^^
Dziewczynka : Sonia, Zuzia
Chlopczyk: Arek, Mikołąj

Ale swoją drogą czytając Was to się trochę załamuje. Tzn biedne będą te wasze dzieci :p
Wg mnie najlepiej jest wybrać jakies takie pomiędzy. Nie popularne jak Michał czy Kasia<do konca życia rodzicom nie daruje. Za kazdym razem jak na ulicy wołają jakąś inną zawsze się obracam :D > ani jakieś takie super głupie bo potem dzieci mają problemy.. Dajcie sobie spokój. Mam kolezankę, której siostry to Salomea i Teodora.. Przecież można się pochlastać :/
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Mi się podoba Wiktoria, Zuzanna, Amelia ( moja córka), Karina i Marta.
A dla chłopców Dawid, Maciej, Mariusz , Kacperek i Piotr.
Nie podoba mi się : Helga, Miłosz, Olgierd i inne dziwadła.
 

pannog

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
25
Punkty reakcji
0
własnie mam zostać bratem i se tak mysle ze bendzie dobze jak mó :p j brat sie bendzie nazywał
dawid albo szymon :eek:k:
 
Do góry