Jakie Imię Dla Maluszka?

She_Devil

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wyspy
Dla dziewczynki: Amelia, Wiktoria, Vanessa, - ja bym chciała 3 dziewczynki ;)
Dla chłopca: Daniel, Maksymilian
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Arina, lubię oryginalne imiona ale nie aż tak.
chociaż (poza Bastian) fajne, te które podałaś.
ale ja dla moich dzieci wybiorę coś bardziej tradycyjnego.
syn będzie Łukasz (po moim zmarłym bracie)
a dla córki mam kilka pomysłów: Olga, Iga, Inga, Lena, Nadia
Bastian to pomysł Męża (bardzo się uparł). Fajnie sobie tak wybierać imiona, ale jak przyjdzie co do czego to z mężem nie będzie tak łatwo, zobaczysz :p

Nicole-najgorsze imię jakie może być (m. in.)
Damskie: Gemma
Męskie: Borys, Filip
Pierwszy raz słyszę o imieniu Gemma.
Borys bardzo mi się nie podoba, dla mnie jest takie gruboskórne, a Filip kojarzy mi się z konikiem polnym :D


Z żeńskich imion podoba mi się NAIMA, ale Mężowi nie :/
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Pierwszy raz słyszę o imieniu Gemma.
Moja siostra wzięła takie imię do bierzmowania, więc skoro była taka święta osoba to nie powinno być problemu z nazwaniem tak dziecka. Filip ma na imię mój bratanek, a Borys to ładne imię, wcale nie gruboskórne, bo imię chyba nie może być gruboskórne xD trzeba pamiętać, że dzieci dorastają i imię jest na całe życie.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Fajnie sobie tak wybierać imiona, ale jak przyjdzie co do czego to z mężem nie będzie tak łatwo, zobaczysz
facet, który najprawdopodobniej będzie moim mężem, bez problemu zgodził się na nazwanie syna Łukaszem (a sam ma tak na imię, więc będziemy mieć Juniora), a co do córek, to trochę grymasił, ale na któryś z moich pomysłów był w stanie się zgodzić, tylko nie pamiętam który <ups> zapytam jeszcze przy okazji ;)
 

motysia

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piła
Kiedy byłam jeszcze w ciąży, mąż wybierał imię dla chłopca, a ja dla dziewczynki. Miał być albo Patryk albo Aurelia. W końcu okazało się, że będziemy mieli córeczkę. No i ma na imię DOMINISIA.

Dla chłopca podoba mi się bardzo imię Alan.
 

motysia

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piła
Tak, kiedy była jeszcze maleńka i nie potrafiła wypowiedzieć całego swojego imienia, przedstawiała się: "Esiem Mika"
A w domu różnie na Nią mówią. Tata mówi Dominisia, Ja-Mama mówię Dominiczka, Babcia Iwonka - Miśka, ciocia Daria - Miśka, a ciocia Aneta - Minisia. A sąsiad męża nazywa Ją Domina.
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Czyli chyba nikt nie używa najładniejszych skrótów imienia Dominika-Doma i Nika.
 

motysia

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piła
Czyli chyba nikt nie używa najładniejszych skrótów imienia Dominika-Doma i Nika.

No jakoś Nika się u nas nie przyjęło, a Doma - może jak będzie starsza, będą tak na Nią mówić (ma dopiero trzy latka).
Zobaczymy jak to będzie.



Mały Adrianek, albo Mareczek :D...a jak nie to Władysława, albo Ludmiła!


Mareczek :D - moja pierwsza sympatia miała tak na imię :sexy:
 
Do góry