Jakie gadżety reklamowe na otwarcie salonu fryzjerskiego

kasia8907

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
2
Może postawisz na ekologie, która ciągle jest w modzie? :) Bardzo fajnym pomysłem są torby bawełniane z Twoim logo. To dodatkowa reklama, a klienci maja pożyteczną rzecz :) Ja na otwarcie firmy mojego brata zamawiałam takie torby. Myślę, że był to strzał w dziesiątkę :)
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Ja proponuje oprócz jakichś gadżetów na samo otwarcie, już od samego początku zacząć jeździć na różnego rodzaju targi, targi kosmetyczne, fryzjerskie, targi urody, targi ślubne. Na tą okazje warto zainwestować w swoje własne stoisko promocyjne i oferować klientom jakieś zabiegi za darmo, lub z dużą zniżką. Oryginalne stoisko na pewno przyciągnie wielu chętnych, a dodatkowa prezentacja umiejętności pozwoli takiego klienta pozyskać. Taka forma promocji wyłożenia sporych środków finansowych, ale przynosi ogromne korzyści :)
 

balzac

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
PL
A ja dla salonu fryzjerskiego nie polecam niczego związanego z firmą. To tak jakby lekarze mieli pisać tylko długopisami w kształcie strzykawki.... nic z tego. Gadżety ma być fajny, ale niekoniecznie związany z działalnością.
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
92
Punkty reakcji
0
  1. Drewniane długopisy z logo firmy: Długopisy wykonane z drewna z logo firmy lub wygrawerowanym hasłem mogą być eleganckim i ekologicznym gadżetem reklamowym.
  2. Breloczki z funkcją świecącej latarki lub otwieracza do butelek: Breloczki są popularnymi gadżetami reklamowymi, które mogą być ulepszone dodaniem dodatkowej funkcji, na przykład latarki lub otwieracza do butelek.
  3. Eko-torby na zakupy z nadrukiem: W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej osób stawia na zakupy ekologiczne, torby na zakupy wykonane z materiałów ekologicznych z logo firmy są świetnym gadżetem reklamowym.
  4. Koszulki z oryginalnymi wzorami: Koszulki z oryginalnymi wzorami lub hasłami mogą stać się nie tylko gadżetem reklamowym, ale także elementem modowym, który klienci chętnie noszą.

Można też zastanowić się nad ciekawą ceramiką: https://redbird.pl/ Spory wybór jest w redbird.
 
Do góry