Jakie Filmy Polecilibyście Innym Do Obejrzenia ?

Status
Zamknięty.

blondyn@

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
bo ja wiem...
Siemanko, jaki film albo jakie filmy polecilibyście innym do obejrzenia ??
Co statnio wam się spodobało a co uważacie za kiche ?? za wszystkie wpisy serdecznie dzieki ;)
piszcie też o Polskich filmach jeśli wpadło wam coś w oku ostatnio ;)



Pokaż załącznik: 6869
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Polecam ;

21 gramów : Ciekawie zrobiony z niezlymi aktorami . Jeden z najlepszych filmów jakie ostatnio widzialem ;)
Człowiek w ogniu : Sensacyjny , ale naprawde dobry , powstał na podstawie powieści A.J. Quinnell.
Legenda : :D Polski horror , kaszan i tandeta . Ale warto zobaczyc jak polacy robią hororry .
Efekt motyla : niezly , ciekawie zrobiony , mnie tam sie podobal .

Nie polecam :
-Nigdy w życiu : kaszan nad kaszany .
-Zakonnica(the nun)-:Można obejżeć , ale nic specialnego . Raczej śmieszy ;-)
-zjadacz grzechów ; na tym filmie zastanawialem się "kiedy ktos go wkońcu wyłączy" , bardzo słaby .
-Wzrok (the eye ) - phi horror , chyba japoński . Ogolnie badziew zmarnowany czas , nie dla osób ktore się chcą pobać .
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
hmm ja polecam filmy taki które utkneły mi w pamieci ^^

* Hostel (o_O zdeczko przesadzony ale jak takie rzeczy by sie działy to mała bania :) )
Kod:
"Hostel" opowiada historię dwóch nie stroniących od przygód kumpli z college'u - Paxtona i Josha, którzy z plecakami przemierzają stary kontynent nastawiając się na zebranie nowych przeżyć i doświadczeń, w czym pomaga im nowo poznany przyjaciel - Oli.

Paxton i Josh za namową Oliego trafiają do miejsca nazywanego przez amerykańskich backpackersów miejscem nirwany - ulokowanym w niewielkim słowackim miasteczku hostelu, pełnym wschodnioeuropejskich pięknych dziewczyn, które jednak nie znalazły się tu przypadkowo. Kumple trafiając w to miejsce szybko i łatwo zapoznają się z egzotycznymi pięknościami - Natalią i Swietłaną. Być może była to zbyt pochopna znajomość...

Początkowo zainteresowani tylko dobrą zabawą i czasem spędzanym przyjemnie w towarzystwie pięknych pań, dwaj Amerykanie nie zdają sobie sprawy w jakie popadli tarapaty. Z tej pułapki nie tak łatwo się już jest wydostać, a jest ona tak ciemna i głęboka, jak tylko ciemne i głębokie mogą być najbardziej wynaturzone zakamarki ludzkiej natury.

* Green Stret Hoolgians
Kod:
Wzorowy student dziennikarstwa - Matt Buckner zostaje wydalony z Harvardu zaledwie na dwa miesiące przed egzaminami końcowymi. Jego współlokator – Jeremy Van Holden wrobił Matta w aferę ze sprzedażą narkotyków. Matt szuka schronienia u mieszkającej w Londynie siostry Shannon i jej męża Steve’a. W Londynie poznaje Pete‘a - zagorzałego kibica drużyny West Ham i już po pierwszym meczu nieświadomie wkracza w mroczną strefę „najpiękniejszej z gier”. Okazuje się jednak, że w tajemnym świecie, do którego wkroczył, dominuje nienawiść do dziennikarzy. Dlatego zapytany przez kolegów o studia kłamie, iż uczęszczał na fakultet historyczny. Wydaje mu się to niewinnym zatajeniem prawdy, gdyż i tak nie dane mu było zostać dziennikarzem. Już wkrótce Matt przekona się, że to niewinne kłamstwo wywoła poważne konsekwencje...

* Egzorcyzmy Emilly Rose ( och ten film to bomba wchodzi w psyche jak nie wiem co :p )
Kod:
Film "Egzorcyzmy Emily Rose" jest zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Podczas odprawiania egzorcyzmów umiera 19-letnia dziewczyna - studentka pierwszego roku college'u. Ksiądz, który odprawiał egzorcyzmy zostaje oskarżony o zabójstwo. Jego obrony podejmuje się zarozumiała pani adwokat, która nie tylko musi poradzić sobie z nietypową sprawą, ale również z własnymi problemami życiowymi.



* ach zapomniałem o jednym :p nie wiem czy pisze poprawie ale "Rekfen dla snu" jest filmem o narkotykach twory jest bardzo bardzo wpływajacym na psyche :]

Wspaniała 3 :p wraz z opisem :p
 

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
Dziubej
Requiem for a Dream (albo po naszemu Requiem dla snu) :) dla samej muzyki warto obejrzec film, niezle sie wkreca :)

a zeby nie byl offtopic :)
(nie pamietam, kiedy ostatni film ogladalem :( trzeba to zmienic :) )
jak nie ogladaliscie to polecam "Straz nocna". Film krecony przez ruskich, moim zdaniem efekty sa lepsze, niz te Hollywodzkie :) pozytywnie mnie film zaskoczyl
Mindhunters - film tez juz jakis czas temu wyszedl, opowiada o grupie agentow FBI wyslanych na szkolenie na pewna wyspe. Szkolenie przeradza sie w prawdziwy koszmar polaczony z widowiskowymi scenami smierci :)
Jesli powyzszy film sie spodobal to obejrzyjcie rowniez Sekcje 8 z Travolta... w tym filmie przynajmniej nie tanczy a sam film jest niezle pokrecony, zaskoczeniem pewnym jest zakonczenie. Milo sie oglada :)

teraz bede ogladal evil aliens (rozwalil mnie motyw, jak gosc kosi kombajnem obcych, dawno sie tak nie usmialem :D a to tylko jedna scena z uchwyconych podczas szybkiego sprawdzania zawartosci filmu :D), full metal jacket - podobno fajny filmik, the nest :) No i trzeba Ice age 2, Oszukac przeznaczenie 3 itp pozalatwiac :)
 

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
Oczywiście polecam ,,Epokę lodowcową II" :D ,równie dobry jak jedynka
,,Efekt motyla''
,,Marzyciel''
,,Skazany na Swowshang'' fabuła i efekty są super, film chociaż smutny ma szczęśliwe zakończenie ;)
 
K

kfiatushekk

Guest
Polecam muscial The Wall. Poza tym polecam rownież "Skazani na Shawshank", "Zielona Mile" i " Forest Gumpa". Na razie tylko tyle
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
"Opowieść o dwóch siostrach" - perełka azjatyckiego kina, trochę horror, thriller i dramat psychologiczny...żeby go zrozumieć trzeba się naprawdę skupić :)

Dwie siostry Su-mi i Su-yeon wracają do domu po bardzo długiej chorobie. Ich macocha Eun-joo wita je serdecznie, jednak nie wzbudza zaufania sióstr. Po swojej pierwszej kolacji w domu idą spać. Jednak tej samej nocy w domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Szkola Uczuc
Efekt Motyle
Hostel
Lilia 4-ever
Zielona Mila
Requem dla snu
Wyznania Gejszy
Apartament

Jak cos mi jeszcze przyjdzie do glowy to napisze :)
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
a ja polecam "Życie za życie" (The life of David Gale). przeczytalam kiedys takie jedno dobre zdanie, ktore wszystko oddaje: Zbrodnia jest oczywista. Prawda - nie zawsze
a z krajowego dorobku "Skazany na bluesa"
 

Gonzo

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
Polecam epoke lodowcową 2, super film, a i jeszcze dżungle, na razie zasałem na kompa pół filmu ale się ciekawie zapowiada :D:D
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
czas surferów
Klątwa(amerykańska)
The Ring 1 i 2(amerykańskie)
Amityville (fajniutki horror)
Zielona mila
Wojna światów
Constantine
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
Filmy ,kino mój ulubiony temat ;)
Polecam w szczególności :
Requiem for a Dream
The Blair witch project 1
The blair witch project 2 ..ale troche juz slabsza od jedynki
Młodzi Gniewni..nie da sie zapomniec tego filmu
Dom woskowych ciał..-dobry schemat
Kontrolerzy-węgierski,pelen symboliki film
Wszystko gra- dramat, długi ,ale dobry
wszystkie części Laleczki Chucky,jak ktos lubi takei klimaty:p
Ostra jazda-komedia
American Pie 4 - śmieszny :D
Amadeusz =)
American Beauty
Cube
Piła 1 i 2
Pojutrze
strasznie duzo jest tych filmow;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry