Jakie cb radio?

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Witajcie.
Tak od czasu do czasu mnie nachodzi myśl na kupienie sobie cb do auta. Tylko średnio się na tych urządzeniach znam. I tu jest prośba do Was - bardziej obeznanych w temacie - może coś doradzicie. Wstępnie wytypowałem presidenta tommy podobno najtańszy president na rynku. Jakieś opinie na jego temat? Albo inne propozycje. No i jeszcze prośba o pomoc z wyborem anteny :)
 
B

benjamima

Guest
Radyjko jak na nowicjusza w temacie wybrałeś topowe - Presidenty to najpopularniejsze w naszym kraju radyjka, oferują najlepszą jakość odbioru i przesyłu. Antena to bardziej złożony problem. Na jakim zasięgu Ci zależy? Bo tak to się dobiera - np na taki do 10 km możesz wziąć taką Hustler magnetyczny, a jeśli zależy Ci na zasięgu do 20 km, to np też presidenta - President Alaska - to już b. duży zasięg ;)
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Backspace radio należy dobierać do samochodu jaki masz a dokładniej do silnika. A to dlatego żeby nie było słychać szumów jak silnik wchodzi na obroty.
Ja mam 1,4 benzynę i do tego mam Mmidland alan 199 z anteną PRESIDENT Dakota i wszystko świetnie współgra. Po kupieniu CB musisz je jeszcze zestroić z anteną ale to koszt około 10-20 zł.
Zobacz sobie ofertę sklepu http://www.wasserman.pl mają tam niezłe ceny, a jak do nich napiszesz lub zadzwonisz to profesjonalnie Ci doradzą.
 
Do góry