Jakie buty polecacie

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Jakie buty polecacie dla mnie. szukam butów małych i skromnych ponieważ mam numer buta 46 więc w skejtowskich butach głupio wyglądam. Prosze o propozycje. Myślałem nad Adidas Arrow, ale ich nie ma w polsce już :p

aha i jeszcze jedno: Cena nie gra roli.
 

draju

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jakie buty polecacie dla mnie. szukam butów małych i skromnych ponieważ mam numer buta 46 więc w skejtowskich butach głupio wyglądam. Prosze o propozycje. Myślałem nad Adidas Arrow, ale ich nie ma w polsce już :p

aha i jeszcze jedno: Cena nie gra roli.

polecam firmy takie jak ADIO, DC czy tez Vansofthewall

'skejtowskie' , ale możesz sobie znalesc naprawde super wygladające (na kazdym) obuwie super jakosci ktorego koledzy beda ci zazdroscic :)
 

Tommy123

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie polecam buty Geox. W nowej kolekcji dostępne są naprawdę ciekawe modele, a przy tym wygodne i dobre jakościowo.
 

Attachments

  • path_U8106P00043C0026.jpg
    path_U8106P00043C0026.jpg
    69,2 KB · Wyświetleń: 52
  • path_U8106P000DXC0021.jpg
    path_U8106P000DXC0021.jpg
    72,3 KB · Wyświetleń: 36
  • CHAT_U8163F04322C6001.jpg
    CHAT_U8163F04322C6001.jpg
    72,8 KB · Wyświetleń: 29

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
w sumie tak, ale nawet dobrze sie noszą, a w dodatku fajnie wygladaja
Nawet jeśli wyglądają to weź pod uwagę, że to są buty do koszykówki a nie do codziennego chodzenia. Przeznaczone są na parkiet, a nie na asfalt i piach. Rozwalą się bardzo szybko przy normalnym korzystaniu, więc nie warto w nie inwestować tylko dlatego, że ładnie wyglądają. No chyba, że fest nadziany jesteś.
 

takezzo

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zamość
I tu sie mylisz ;] Ostatnio and1 kupiłem dwa lata temu i jeszcze mi służą, a wcale ich nie oszczędzam (oczywiscie na w-f i trening mam inne; nike mercurial- polecam ;p ) O wiele szybciej rozlatują się buty adidasa, nike itp :p
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
idealnie chyba w każdym temacie podajesz te same buty, skoro ci się podobają to spoko, moim zdaniem też nie są najgorsze, ale bez przesady...
 

idealnie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
idealnie chyba w każdym temacie podajesz te same buty, skoro ci się podobają to spoko, moim zdaniem też nie są najgorsze, ale bez przesady...
Podaję te 2 przykłady butów, ponieważ są one moim zdaniem godnym przykładem ' fajnych butów' . Jak widzę, jak niektóre osoby pokazują buty Puma typu 'ferrari' lub inne chujemuje dzikie węże to śmiać mi się chce, że takie buty mogą się podobać. Jeśli chodzi o modę Polaków to dobrze wiemy na jakim ona stoi poziomie. Wiejskim i miernym, przynajmniej w większości.
 

blejk8

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Też mam problem z doborem butów - mam rozmiar 47. Swoje buty kupuje na stronie www.zebra-buty.pl . Mają ciekawy markowy asortyment i co najważniejsze duży wybór rozmiarów.

~Archeolog?
Moderator.
 

blejk8

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja lubię przymierzyć buty przed zakupem, dlatego jak chce coś kupić wybieram sprawdzone sklepy w Galerii Wisła w Płocku. Zawsze znajdę coś ciekawogo
 

darek85

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Kurczę, widzę, że masz 19 lat, więc pewnie lubujesz się jeszcze w bardziej młodzieżowo-sportowych, ale jakbyś szukał kiedyś butów do garnituru czy ogólnie bardziej eleganckich to z czystym sumieniem polecam Ci naszego rodzimego producenta, Conhpol. Kupiłem u nich buty niedawno i byłem mile zaskoczony- wygodą, jakością i solidnym wykonaniem. Z tego co widziałem w sklepie online duże rozmiary też mają.
 
Do góry