Jakie buty na wiosnę/lato?

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Jakie buty damskie są modne w tym roku? Wszystkie dziewczyny śmigają dalej w balerinkach, ale w sklepach pełno rzymianek i sandałków. Co kupiłyście/zamierzacie kupić na to lato? Wklejajcie foty;)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja koniecznie nowe japonki, bo ostatnie nawet jednego sezonu nie przetrzymały. Do tego kolorowe obcasy :D
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Teraz mam wrażenie że najbardziej modne są buty paskowe np. gladiatorki czy rzymianki.
mnie się osobiście bardzo podoba ten styl i sama mam zamiar takie właśnie buty sobie sprawić.
Tutaj je znalazłam i tutaj je zakupię :D
260455_a_600_CZ.jpg

źródło: www.halens.pl
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Każda znajdzie tu coś dla siebie (tzn. inspirację, bo mało którą będzie stać by sobie coś tu kupić :p )

popatrzcie na to

http://www.polyvore.com/cgi/shop?category_id=41
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Mi się strasznie podobają buty tego typu. Mam zamiar sobie sprawić w najbliższym czasie.
82ff7b3b0a1aa57amed.jpg


Standardowo trampki i baleriny muszą być. Japonki odpadają zdecydowanie.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
julka, szczerze mowiac straszne te buty o strasznej cenach xD

u mnie standardowo- trampki, sandalki calkowicie plaskie i japonki;p
 

vejl

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Jak na razie w mojej szafie pojawiły się rzymianki, ale do końca lata daleeeeko. Jaka29 - ładne, gdzie je można nabyć?
 

Jagoda92

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Na lato zdecydowanie cichobiegi: rzymianki, baleriny, trampki... Nie wyobrażam sobie w tak nieziemskie upały, kiedy po całym dniu ledwo ciągnę nogę za nogą, by męczyć się jeszcze z butami na wysokim obcasie. Choć jeśli jakieś poważniejsze wyjście, to delikatne odkryte szpilki są jak najbardziej OK :)
 

Truskawkowaxd

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Ja tam rzymianek nie tkne bo mi się nie podobają :) ale trampole to jest to;) już kupione i baleriny żeby chłodniej było heheh ale adidaski i tak najwygodniejsze i najlepsze;)

Mi się strasznie podobają tego typu. Mam zamiar sobie sprawić w najbliższym czasie.
82ff7b3b0a1aa57amed.jpg


Standardowo trampki i baleriny muszą być. Japonki odpadają zdecydowanie.



heheh u mnie japony też;)xd
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja w lato nosze : japonki, czasem klapki, sandaly. Rzymainek nie cierpie.Ten link co dala Julka89---> nie podobaja mi sie tam buty, wiekszosc na szpilkach, a szpilek tez nie cierpie :/
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ja już kupiłam i szpilki, i trochę niższy obcas - wszystko w różnych odcieniach beżu :) taki cielisty kolor podobno modny :) ale planuje jeszcze kupić jakieś sandałki białe:)
 

werka86ka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
250
Punkty reakcji
0
Kurcze ja to kocham butki- normalnie nic innego mogłabym nie kupować;) A powiedzcie kupujecie buty w sklepach internetowych bądź z katalogów wysyłkowych? Czy tylko w tradycyjnych sklepach?
 

idylle

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
2
Miasto
blisko Warszawy
Jeżeli kupować buty to tylko w tradycyjnych sklepach, można zmierzyć, pochodzić, no i szybkość zakupu - błyskawicznie. :p
Ja nie znoszę chodzić w japonkach, baleriny zawsze są na mnie za szerokie, buty na obcasach owszem, ale nie na lato, pozostają mi sandały, tudzież rzymianki, których za żadne licho nie mogę nigdzie ostatnio dostać, bo albo za szerokie i dobre na długość, albo w sam raz na szerokość, ale za ciasne. Niestety mam wąską stopę i mam zawsze trudność z dobieraniem sobie butów :<
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
W zasadzie nie wiem czy da się mówić o czymś takim, jak letnia moda. Zazwyczaj w tym okresie w sklepach jest mnóstwo rzeczy, butów również i tak naprawdę trudno się zorientować, co tak naprawdę jest modne. Myślę, że już od kilku sezonów modne są japonki, sama nawet ostatnio za jakimiś sportowymi się rozglądałam i znalazłam na tanisport.pl bardzo fajne, za niewielkie pieniądze. Poza ty,m warto zainwestować w jakieś sandały na koturnie, można tez kupić rzymianki - wszystko zależy ile się ma pie4niędzy.
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Ważne żeby były wygodne :D Dla mnie moda to sprawa drugorzędna.
Jeśli coś mi się podoba, a nie jest to modne to co z tego?
W życiu bym nie kupiła butów, które by mi się nie podobają, bo takie teraz są akurat modne... ;)

Co do zakupów to również nie przepadam za takimi internetowymi.
Widziałam ostatnio śliczne buty na koturnie, więc zaczęłam licytację.
Na moje szczęście ją przegrałam :D Choć zadowolona z tego faktu nie byłam...
Kilka dni później w sklepie zobaczyłam takie same jak te z aukcji i okazało się, że są na mnie za duże. :mruga:
W internecie ktoś źle podał długość wkładki i zostałabym posiadaczką butów za dużych chyba o jakieś 2 cm...
 

little_bad_girl

...dangerous...
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
1 314
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
My own paradise....
Najbardziej istotne dla mnie jest to, żeby były wygodne, jednak ich wygląd też jest bardzo ważny.
Na tegoroczne lato zdecydowałam się na rzymianki przedstawione w załączniku.
Kupiłam je w Deichmann'ie i jestem z nich bardzo zadowolona.

Pzdr
;*

958987_pp.jpg
 
Do góry