Jakie buty do gry w piłkę nożną

Status
Zamknięty.

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
za siedmioma górami
jak to jest z tymi korkami?
jakie najlepsze na boisko z naturalną murawą?
czy na salę gimnastyczną też się nosi korki?
jakie polecacie? w jakich gracie?
 

hihot

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Co ty się z choinki urwałeś ??
Z naturalną gram w lankach . Jak chciałbyś grać na sali gimnastycznej w korkach ?? Nawet nikt Cię nie wpuści w korkach na salę .
Ja teraz gram w Total 90 Shift Plus TF na beton i sztuczną trawe dobre nie rysują więc można grać na sali
Najlepsze na boisko ?? zależy ile kasy chcesz przeznaczyć na nowe "trampkostrzały"
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
dla początkującego na murawe to lanki. Polecam Nike z serii Total 90, naprawde fajne:)
No na sale to najlepiej chyba z podeszwą kałczukową z mocną podeszwą.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ej no to nawet ja wiem chociaż rzadko gram w piłkę nożna :p
no tylko, że ja nie gram w korkach :)
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
za siedmioma górami
cześć chłopaki :101:
to nie dla mnie te korki :D
mam zrobić wywiad jakie najlepsze, rodzice chcą zrobić prezent bratu i stąd ta konspira :bag:
polećcie jakieś wypasione i modne, mogą być droższe ;)
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
za siedmioma górami
chyba 40, albo 40,5

no fajne te twoje, ale wydaje mi się, że lepsze są lanki niż wkręty? a poza tym te kolorowe są ładniejsze :p
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Lanki są dla początkujących..... :p
A najlepiej spytaj brata jakie chce i będzie spoko :D tulko niespodzianki nie będzie <_<
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
za siedmioma górami
już wybraliśmy Nike Laser T90 bo nosi je Wayne Rooney którego mój brat bardzo lubi
a do tego rodzice chcą bratu kupić jeszcze piłkę Nike T90 to chyba jakiś komplet

na tym filmie Wayne Rooney mówi o tych butach

[YouTube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/DpajwXFax5Y&hl=pl"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/DpajwXFax5Y&hl=pl" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="344"></embed></object>[/YouTube]

:papa:
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Lanki są dla początkujących..... :p
A najlepiej spytaj brata jakie chce i będzie spoko :D tulko niespodzianki nie będzie <_<

nie zgadzam się. Jeśli nie gra w żadnym dobrym klubie(moze gra, nei wiem) to lepiej lanki, krzywdy mniej zrobi jeśli sfauluje i w ogóle prawie róznicy nie ma. To że wkrety są lepsze to mit. Tylko że można wtedy zmieniać wielkość wkretów. A to przydaje się chyba tylko w zawodostwie. A sadząc po rozmiarze buta to twój brat chyba aż taki stray jecsez nie ejst :D
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Swoją drogą, mam pytanie:

czy znacie jakieś solidne buty, w których można grać na boisku asfaltowym? Chodzi mi o to, żeby dobrze się w nich grało, a przy okazji żeby wytrzymały jak najdłużej.
 
R

robaldo

Guest
Ludzie!!! słyszycie się!! Lanki są na suche nawierzchnie, a wkręty na mokre, żeby się nie ślizgać!!! Zagrajcie sobie we wkrętach na suchej nawierzchni to Wam nogi odpadną!!!!! Nie mówiąc już o odciskach!! A to tłumaczenie że mniej krzywdy przy faulu zrobi :hahaha: :eek:: :eek:laboga: bez komentarza hahaha a róznica jest i to ogromna! :)
 

misiunia2205

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Sandomierz
Ja najczesciej gram w korkach na murawie najlepiej wkrety chdz mi niebezpiecznie jest je dac.
Natomist na sale gimnastyczna preferuje halowki nalepsze bo jesli mamy gumowe korki nam sie zetro b bedziemy sie slizgac.
 

AsiaczekMU

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja gram w halówkach, podwórkowo, ale grać się da :D
A tak serio to też zależy od pogody, bo na deszcz to sztole(wkręty po gorolsku:p) a suchą to lanki są dobre
 
Status
Zamknięty.
Do góry