Jakie biuro na obóz młodzieżowy ?

Maria Gracka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Mnie się chyba Olimp obił o uszy, ale z nim nigdy nie jeździłam, natomiast jeśli chodzi o wyjazdy młodzieżowe, to bardzo polecam BUT-a ! Mnie program podobał się o tyle, że mieliśmy tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Wychodziliśmy na miasto, jeździliśmy na wycieczki, opalaliśmy się, graliśmy w gry plażowe, zwiedzaliśmy port, po prostu wypoczywaliśmy. Bardzo podobało mi się to, że kadra przyjmowałą nasze sugestie i jak ich o coś prosiliśmy to starali się nam to załatwić.
 

kris220

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
W tym roku znaleźliśmy ze znajomymi fajną wycieczkę do Bułgarii z biurem podróży Atas (www.atas.pl/obozy_mlodziezowe/oferta_pelna/818&type=te). Wie ktoś coś o tym biurze? Jak u nich z realizacją programu itd.?
 

asiulka98

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jesli chodzi o obozy jezykowe, moge polecic oferty z tej strony http://www.asenglish.pl/obozy/, w zeszlym roku bylam na takim 2-tygodniowym obozie na Malcie, ponizej wideo tej szkoly, w tym roku wybieram sie w lipcu do Anglii, konkretnie do Eastbourne.

[YouTube]http://www.youtube.com/watch?v=smJ4CgiGQW8[/YouTube]
 
I

impresja_switu

Guest
kolejny rok wysylam sowje dzieci z Rospondem- młodsze do Ostrzyc tym razem, starszy syn natomist jedzie bo Brennej. W ubiegłych latach zawsze wszystk było świetnie zorganzowane, więc na pewno i w tym roku dzieciaki będa miały świetne wakacje :)
 

Aga243

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić obozy językowe z Agencją Turystyczną ATAS - z doświadczenia wiem, że organizują fajne wypady, wszystko jest dobrze zorganizowane, program ciekawy. Sprawdzone wielokrotnie biuro, także polecam. =)
 

Maria Gracka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
A jak Wam wakacje mijają już powracaliście z jakiś turnusów czy dopiero się szykujecie? No i jak tam Wasze dzieciaki? zadowolone???
 

Aga243

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Moja córa wróciła niedawno z kursu z Londynu, wyjeżdżała z ATASu. :) Wróciła bardzo zadowolona, ja także co do biura nic złego nie mogę powiedzieć, od 2 lat spisują się świetnie. :)
 

Pola18

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam obozy młodzieżowe z biura podróży Funclub. Od lat są na rynku i obozy są super ! Organizacyjnie wszystko przebiega świetnie, na miejscu super kadra i rezydenci. Przejazd bardzo nowoczesnymi i wygodnymi autokarami, kierowcy raczej mili.
Mają bardzo ciekawą oferte a z roku na rok zaskakują czymś nowym ! :)
 

blackgrzywa

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Na obóz językowy najlepiej jechać z Atasem. Tydzień w Londynie albo na Malcie to naprawdę niesamowita przygoda, a po całym dniu zwiedzania nikt nie ma ochoty na głupoty. Można nauczyć się angielskiego, bardzo dużo zobaczyć i poznać fajnych ludzi. Teraz lista obozów jest dostępna nie tylko w katalogu i na stronie, ale też na Facebooku Agencja Turystyczna ATAS
 
Do góry