Jakie biuro na obóz młodzieżowy ?

EluCh

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam

W tym roku wybieram się na obóz z przyjaciółmi. Z kilku ofert, musimy wybrać już TĄ jedyną ;) Czy macie może, jakieś doświadczenia z w/w biurami Zaznaczam, że we wszystkich obozach noclegi mamy zapewnione w pensjonatach, hotelach itp. (żadne namioty, campingi)

Podam tutaj konkretne obozy, miejsca którymi jesteśmy zainteresowani ;) :


* WITOURS: http://www.witours.com.pl/oferta.php?id=22772
* OLIMP: http://www.wakacje.net.pl/oferty/?region=chorwacja&hotel=komodor
* ECOTRAVEL: http://www.ecotravel.pl/oferta,150812,turcja,ayvalik,hotel-kalif-han,oboz-mlodziezowy.htmloferta,150812,turcja,ayvalik,hotel-kalif-han,oboz-mlodziezowy.html
* MAMUNO: http://www.mamuno.pl/index.php?go=oboz-wlochy
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Odradzam Olimp jako firmę, reszty z wymienionych nie znam polecam natomiast http://www.ok-tours.com.pl/
 

mmeg

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja również polecam ok-tours! Byłam z tym biurem w zeszłym roku w Hiszpanii!Było super!
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Ja też nie słyszałam o tych biurach, ale sprawdziłam - nie wygląda to źle ;) Natomiast - tak jak zostało napisane powyżej sprawdź sobie też ofertę tego biura. A nóż widelec - zdecydujesz się jednak na jego ofertę ;P
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
O ja z tym biurem bylam w zeszlym roku na obozie windsurfingowym w Dąbkach. Rewelacja. Zawsze chcialam spróbować pływania na deesce, ale jakoś nie miał mnie kto poduczyć. A tam szkolili nas instruktorzy. Świetni ludzie, fajny typowo wakacyjny klimat dąbek.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
natalia1986, no właśnie to jest fajne, że można z tym biurem pojechać na kolonię czy obóz, który jest nastawiony na aktywny wypoczynek :)Co jak co - ale obóz jeździecki czy właśnie windsurfingowy nie są często spotykaną alternatywą dla zwykłych kolonii i obozów.
 

deborah83

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Z tych wymienionych przez Ciebie biur wybralabym chyba Ecotravel, ale nie slyszalam o tym biurze w kwestii obozow zadnych bezposrednich opinii. Moj siostrzeniec w zeszlym roku byl w Chorwacji z Funclubem i byl zadowolony. W tym roku chce z nimi jechac do Hiszpanii. Wiec ja bym chyba polecila to biuro, bo sprawdzone na mojej rodzinie. ;)
 

mmeg

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Na obóz to tylko z ok-tours! www.ok-tours.pl
 

selena2012

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mmeg ma rację, ja byłam 2 razy z ok-toursem we Włoszech i powiem Wam, że było mega! Sprzyjający włoski klimat, fajni ludzie,dobre jedzenie, a kadre to mielismy po prostu superową :). Miło wspominam. Ktoś jedzie z tym biurem w tym roku? Bo myślę o wyjeździe po razy trzeci :)
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
But kiedyś robił ekstra obozy. Teraz planuję wyjazd 18+ i mają ciekawą ofertę do Livigno... Jak wszystko się ułoży to pewnie z nimi pojadę... Mam nadzieję, że ekipy nadal fajne jeżdzą:)
 

Aggulek

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja mogę Ci polecić Funclub, to świetnie biuro, jeżdżę z nimi już od paru lat. Wyjazdy są zawsze świetnie przygotowane, a ceny są moim zdaniem konkurencyjne. :)

Sprawdź, może znajdziesz coś dla siebie :)

http://www.obozymlodziezowe.pl/
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
a dlaczego tylko oferty tych 4 biur podrozy? ja uważam za całkiem niezle biuro Atas, maja np oboz językowy w Barcelonie, 20 lekcji języka hiszpańskiego lub angielskiego w tygodniu, zakwaterowanie w pokoju 3-4 osobowym, pelne wyżywienie i cena zupełnie spoko
 

Mati_92

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Również słyszałem ze biuro podroży Atlas ma ciekawa ofertę wycieczkowa :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
O biurze podróży BUT z Warszawy też słyszałam dobre opinie. Generalnie fajne jest to, że mają już oferty dla tych młodszych dzieci takich 5 letnich już. Szczerze moje dziecko w lipcy smońcy 5 lat, mogłabym go już posłać na taką kolonię ale chyba jak większość matek ma obawy.. ale z drugiej strony taka kolonia napewno pod kontem bezpieczeństwa ma wszystko a nie ma co ukrywać, że taka forma wyjazdu uczy dzieci samodzielności, takiej izolacji od rodziców co napewno wpływa korzystanie na osobisty rozwój dzieci.
 
D

Dorka123

Guest
jaka29 masz rację z tymi matczynymi obawami, sama mam syna w podobnym wieku i niby uważam, że juz jest gotowy, bo jest bardzo samodzielny, ale chyba jeszcze się na taki wyczyn ze swojej strony nie zdobędę ;) Ostatnio znalazłam tez oferty w pobliżu mojego miasta (biuro TRAMP organizuje we Wielu koło Kościerzyny) , ale są dla starszych dzieci, wiec jeszcze poczekamy...
 

malaczarna189

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
sprawdz sobie jeszcze Funclub- maja naprawde tanie oferty i bardzo atrakcyjne miejsca. Bylam rok temu i tak mi sie podobalo, ze teraz jade znow. Wiadomo, nie w to samo miejsce, ale na pewno na oboz studencki i na pewno z funclubem:)
 

dolares

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja byłam z ATAS ostatnio w Szwajcarii na kursie&nbsp;języka angielskiego i francuskiego;-)))) &nbsp;ach cóż to był za wyjazd!!! (w poprzednim roku byłam w Oxfordzie gdzie&nbsp;tez było&nbsp;fajnie, szczególnie urokliwe&nbsp;miasto&nbsp;i uniwersytety). Jak&nbsp;mogę&nbsp;porównać&nbsp;te dwa wyjazdy to Laysin w&nbsp;Szwajcarii&nbsp; mogę&nbsp;uznać&nbsp;na najlepszy wyjazd w życiu... amerykańska&nbsp;szkoła, więc w kampusie mieszkali również Amerykanie, którzy spędzali tam wakacje i można było&nbsp;poprawić&nbsp;American English... &nbsp;świetny program nauczania,&nbsp;atmosfera&nbsp;odjazdowa,&nbsp;codziennie&nbsp;działy&nbsp;się&nbsp;mega &nbsp;ciekawe zajęcia,&nbsp;chodziliśmy&nbsp;po górach,&nbsp;jeździliśmy&nbsp;na rowerach,&nbsp;górskich, były ogniska, motolotnie i .... czego tam nie było;-)&nbsp;muszę&nbsp;przypomnieć&nbsp;rodzicom&nbsp;o tym&nbsp;wyjeździe&nbsp;bo&nbsp;chętnie&nbsp;go&nbsp;powtórzę w tym roku;-)</p>
 

pedro123

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Bardzo fajną ofertę ma Kortunal. Obozy przygodowe, historyczne przez alpinistyczne, a na obozie LARP kończąc. Ciężko jest się na nich nudzić, bo całe dnie, a czasem i noce są zapełnione programem. Kadra jest bardzo fajna. Jest potem co wspominać.
usmiech.gif
Dodatkowym dużym plusem jest piękna okolica. www.kortunal.com
 
Do góry