Jakie auto?

S

Silvesters

Guest
Tak jak w temacie? jakie auto byscie wybrali? Honde Civic czy VW golfa III??
 

kwasik83

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
BB) ema jezdze IV moj brachol ma civic i nie zamienie na inna chyba na a3 ze 150 km ; ) :eek:k: :D
 
S

Silvesters

Guest
Zapomnialem dodac ze civic V ten z roku '92-95 z silniczkiem 1.6 16V on ma cos kolo 125 koni
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
VW Golf III to bardzo dobre auto ale wybrałbym Honde Civic, bo ma w sobie to coś :)
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Ja wybrał bym golfa bo to jest niezła bryczka. A i o części do tego łatwo w razie czego.
 
S

Silvesters

Guest
A czy to prawda ze w golfach III gnija progi, bo słyszałem juz to wielokrotnie, a zastanawiam sie co kupic, jak narazie bardziej pasuje mi Civic bo mozna ja fajnie przerobic :p :p
 

Mortis

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
350
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Wszyscy tak chwalą Golfy...

Zdecydowanie wybrał bym Hondę.
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
z tych dwóch hmm honda choć żadnego nie lubie

ja bym się pokusił o peugeot 306.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Golfik jest super ale Honda civic jest lepsza , bardziej sie opłaca.
 

bobek81

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Człowieku bierz Honde. Mialem golfa I i to bylo cos, golfy sa ladne ale honda zawsze byla bardziej ze tak powiem seksowna :p Jest szybsza z tego co zauwazylem, bardziej sie w oczka rzuca, nizej lezy na ziemi i sama w sobie ma juz calkiem spory sportowy charakter. Bierz Honde - ja zawsze patrze na nie z zazdroscia jak widze na ulicy te cudenka, no chyba ze cie na naprawy zbyt kosztowne nie stac :D
 
S

Silvesters

Guest
Naprawy to nie problem.. To może niedługo spojrzysz tak na moja. jak 2 marca pójdzie mi życiowo i zdam to juz nie długo:D:D
 

autobusik

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
No ja mam golfa no i nie jest złe auto ale w przyszłości marzy mi sie własnie ta Honda Civic o której mówisz...golf fajy ale Honda fajniejsza...
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
HONDA tylko i wyłącznie... auto nie do zajechania znajomy ma juz 10 lat i ponad 220tys przebiegu i chodzi jak zegarek...
 
Do góry