Jakich Zwierząt Się Boicie...?

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
ja sie zadnego nie boje...
jak juz to sie brzydze... nie jest ich duzo ale jest jedno zwierze ktoro jakbym zobaczyl na zywo to pewnie puscilbym pawia ... GOLEC :/ jesli ktos mi powie ze to nie jest ochydne stworzenie to jestem pelen podziwu :p
To jest okropne!!! nie dotknełabym tego za żadne skarby! :eek: a bać to się boje pająków :bag: nie rozumiem jak można bać się małej białej myszki pamiętam jak kiedyś złapała się u mnie w domu myszka w łapke a że byłam sama z mamą to ja musiałam ją wyżucać a moja mama wogóle nie patrzyła... :]
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ja sie boję:
Dużych psów,
węży,
pająków,
jaszczurek,

ja sie zadnego nie boje...
jak juz to sie brzydze... nie jest ich duzo ale jest jedno zwierze ktoro jakbym zobaczyl na zywo to pewnie puscilbym pawia ... GOLEC kwasny.gif jesli ktos mi powie ze to nie jest ochydne stworzenie to jestem pelen podziwu
Ej co wy chcecie od Golca?
Przecież każdego trzeba zaakceptować :p
Jakbym się przyzwyczaiła do jego widoku i dotyku skóry to nawet bym go przytuliła :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ej co wy chcecie od Golca?
Przecież każdego trzeba zaakceptować :p
Jakbym się przyzwyczaiła do jego widoku i dotyku skóry to nawet bym go przytuliła :D
No właśnie :D
Nie wiem czego oni od niego chcą :)
Ma słodkie ząbeczki :)
 

Konar

Kwezal.pl
Dołączył
4 Czerwiec 2006
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja się niczego nie boje nawet duzych psów =] Jedynie sie brzydze ... Obslizgłym robactwem ... łeee =/
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja ogólnie to nie boję się zwierząt, ale jednak węże i pająki, a jak płynę statkiem czy coś, to rekiny i te takie rybki co żyją na dnie oceanów takie z lampką przyczepioną do łba i z takimi straszliwymi zębami brrr.
 

Nimloth

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
W sumie nie boję się żadnych całe szczęście :) brzydzić raczej też nie, pająki lubię, jaszczurki kocham :D
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
Ja sie panicznie boje pajakow, nie ma znaczenia czy ja male czu duze ja na ich widok w majtki robie :p

A z a to kocham wilki w nich najabrdziej lubie ta agresje :) kocham te zwierzeta :) sa cudowne, bardzo mnie interesuja ^_^ ^_^ ^_^
 

Ralphi1989

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Bać to ja się raczej żadnego żyjątka nie boję ale brzydzę się pająków takich dużych typu tarantula itp. bleee :pokrecony:
 

..::agusia::..

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Najgorsze są pająki, węże i robale(na samą myśl o szerszeniach mam ciarki) brrrr... :papa: :papa: :papa:
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ja najbardziej boję się wszystkiego co dzikie :lol: jeszcze boję się, a właściwie czuję wstręt do robactwa, łeee
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja boje sie pajakow :skrzywiony: a niecierpie komarow, much ani podobnych do tego owadow...
 
Do góry