Jaki zrobić następny krok?

Whitesoft

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
404
Punkty reakcji
16
Wiek
28
Siema, niedawno poznałem przez kumpla pewną fajną dziewczynę, która chodzi z nim do klasy. Wcześniej próbował do niej podbijać, ale zrobił to tak nieumiejętnie, że wylądował w friendzone.

Jest zwykłą znajomą, widzimy się 1/2 na tydzień w gronie znajomych, lubimy się ze sobą droczyć, udajemy zimnych dla siebie, ale czasem łapie ją, gdy na mnie patrzy, a potem od razu odwraca wzrok. Gdy gdzieś siedzimy zajmuję miejsce blisko mnie itd. Słabo się znamy i teraz się zastanawiam co zrobić dalej, bo podobno jest skomplikowana i nie wiadomo o co jej chodzi (w sumie nic nowego).
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
bo podobno jest skomplikowana i nie wiadomo o co jej chodzi

Ciekawe :szuka:

Moim zdaniem, powinieneś normalnie do niej podejść i zapytać, czy nie miałaby ochoty na wypad do kina w Twoim towarzystwie. Jakiś kontakt ze sobą już mieliście, więc nie powinno być tak trudno.
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Ja osobiście lubie takie podchody. Brak klarownych sytuacji sprawia, że nasze zainteresowanie rośnie.
Cała sprawa się komplikuje, gdy jedna strona wykłada karty na stół. Skutkiem tego jest często negatywna reakcja i nagły dystans do drugiej osoby.
Dlatego ja Tobie radzę - niech jest jak jest ;)
Jeżeli wam zależy to prędzej czy poźniej będziecie razem, tak naturalnie.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jakiś krok trzeba będzie zrobić.
Albo -KU, albo - OD.
Jak nie zrobisz nic i ona nic, to będzie taki czeski film "Nikt nic nie wie"
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
[sup]Bawisz się na razie i wcale Ci na tej dziewczynie nie zależy.[/sup]
[sup]Dopóki nie poczujesz do niej mięty przez rumianek, to nie powinieneś robić żadnego kroku[/sup]
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Rzeczywiście, to wyglada na próbę sportowego, treningowego podrywu na parę dni. A nuż się uda?
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Nie ma co sie bawic w takie podchody, jak masz wrazenie ze sie jej podobasz, to sproboj zrobic pierwszy krok, co ci szkodzi, jak dziewczyna jest fajna to nawet jak nie odwzajemnia twoich uczuc to bedziecie nadal mogli zostac kumplami
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Gra półsłówek? Sodium do prana, pradziadek przy saniach, słynna praczka...
Kumplować się z dziewczyną, by nie miała pewności o co chodzi?
Jak lubisz, to kontynuuj aż ona przejmie inicjatywę. Nie wiadomo w którym kierunku ...
 

magnezik

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Siema, niedawno poznałem przez kumpla pewną fajną dziewczynę, która chodzi z nim do klasy. Wcześniej próbował do niej podbijać, ale zrobił to tak nieumiejętnie, że wylądował w friendzone.

Jest zwykłą znajomą, widzimy się 1/2 na tydzień w gronie znajomych, lubimy się ze sobą droczyć, udajemy zimnych dla siebie, ale czasem łapie ją, gdy na mnie patrzy, a potem od razu odwraca wzrok. Gdy gdzieś siedzimy zajmuję miejsce blisko mnie itd. Słabo się znamy i teraz się zastanawiam co zrobić dalej, bo podobno jest skomplikowana i nie wiadomo o co jej chodzi (w sumie nic nowego).

Przy kolejnej okazji zaproponuj spotkanie, kino, spacer, kolację.
 

ola.atom

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
haha skomplikowana.... każda kobieta jest skomplikowana :p zaproponuj jakieś wyjście :) pogadaj z nią co lubi robić w wolnym czasie a rozwiązanie samo przyjdzie do głowy :)
 

meteorczyk

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Umów się z Nią i w trakcie rozmowy powiedz, że szukasz takiej bratniej duszy z którąod czasu do czasu będziesz mógł się spotkać, porozmawiać czy pójść gdzieś razem i nic więcej. Dalej sam zobaczysz.
 
Do góry