Jaki znak zodiaku?

XxAmeliaDaiwaxX

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
2
Miasto
Super!
Jaki znak zodiaku uważacie za najlepszy ,a jaki za najgorszy?Jaki macie wy znak zodiaku?Nie ma tak, że ja patrzę na znaki zodiaku! Nigdy w życiu! Znaki są dla mnie nie ważne!
 

Omen1991

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krain rozpusty
Według mnie nie ma lepszych i gorszych znaków zodiaku. Ale śmiesznie to brzmi jak jakiś chłopak ma znak zodiaku Pannę : D

Mój znak zodiaku to Lew ;)
 

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Ja jestem spod znaku bliźniąt. :)

I też myślę, że panna u faceta jest dziwna ale co taki biedak ma poradzić? To nie jego wina.

A co do brzmienia to myślę, że u faceta najlepiej brzmi byk i lew, a u dziewczyny panna i waga. Nie wiem czemu ale tak jakoś mi to pasuje. :)

Pozdrawiam. :D
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Nie zadroszczę chłopakowi, którego znakiem zodiaku jest panna :mruga: Ale najlepsze dla faceta to wg mnie byk.

A ja mam wagę i się z tego cieszę, bo inni mają te zwierzęta albo ludzi, np. bliźnięta a waga to jedyna rzecz :D
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Ja mam skorpiona (najciekawszy moim zdaniem) i jestem zadowolony. :) Ale nie ma co się przejmować, sugerować znakami zodiaku. ;)
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
debilnie trochę bo to tak jakby znak decydował o tym czy kogoś lubi się bo jest np.: bliżniakiem ; a kogoś nie lubi się bo urodził się pod innym znakiem . Z góry zakłada się czy ktoś jest wygrany czy nie : to pytanie retoryczne : rozmowa z człowiekiem jest fajowa do czasu gdy powie że jest z pod znaku którego Autor tematu nie lubi ?! Co robi wtedy Autor tematu ?!
P.s nie oczekuję odpowiedzi na pytanie
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
ja tego wogule nie uznaje tych znakow w swoim zyciu. mam gdzies to kto jest z pod jakiego znaku
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Ja też zbytnio się tym nie interesuję, ale jak jest ten temat... to czemu nie :)
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
ja też tego nie rozumiem, czy są jakieś lepsze czy gorsze. nie wiem o co chciałaś przez to zapytać?

ja jestem wagą.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
justin timberlejk czy jak sie pisze jego nazwisko:) jest z pod panny z tego co mi wiadomo.

JA jestem LEW :) grrrrrrr:D hahahah
 

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Ja jestem koziorożec :daibel2: , ale również nie wnikam w to: kto jest z pod jakiego znaku...:p
 
Do góry