Jaki wózek wybrać dla dziecka?

D

Dosiek77

Guest
Co do X-landera to mają przydatną zwłaszcza jesienią opcję a mianowicie ledy w podnóżu
x_lander_x_move_1.jpg


Ale ogólnie to faktycznie szału nie ma ;)
 

mewka0

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
A moja przyjaciółka wręcz przeciwnie, jest bardzo niezadowolna z Knorra, ciągle coś jej w nim nie pasuje, bo za cięzki, bo za szeroki. Ale to pewnie zalezy od użytkownika. Ja mam swojego X-landera X-move i nie zamieniłabym go na inny. NIedługo fotelik bedzie trzeba zmienić bo mała mi z niego powoli wyrasta ale spacerówka jest bez zarzutu.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja to tylko nie trawię za bardzo tych na trzech kołach, jakieś to takie imho nie stabilne i jest problem z krawężnikiem gdzie trzeba tyłe się wdrapywać. Natomiast ten z ostatniego zdjęcia już wygląda fjanie z mniejszymi kółkami z przodu.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Hmm troszkę straszy ceną biorąc pod uwagę, że nie wygląda na duży, skomplikowany i z wieloma dodatkami :)
 

bombeczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Jaworzno
Całkiem ciekawy ten wózek, podoba mi się jak ta pani wnosi złożony wózek, a na rękach trzyma malca… Mam synka 3 miesięcznego i zainwestowaliśmy w wózek Orbit Baby G2. Podczas świąt trochę podróżowaliśmy i wózek się sprawdził. Po złożeniu zajmuje nie wiele miejsca nie tylko w bagażniku ale i u rodziców postawiliśmy stelaż w kont i nikomu nie przeszkadzał. Do tego bardzo podoba nam się rozwiązanie z bujakiem, który wykorzystuje siedzisko z wózka albo gondolę i wtedy mamy kołyskę. Karolek miał swoje miejsce u rodziny i nie musieliśmy kupować łóżeczka turystycznego , a i w domu jest to dla mnie idealne rozwiązanie, ponieważ wiem, że tam jest bezpieczny i mu tam dobrze :D
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Moja znajoma ma wózek tej firmy (marki nie pamiętam) i też sobie chwali :) dużo płaciłaś?
 

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
bombeczka napisał:
Całkiem ciekawy ten wózek, podoba mi się jak ta pani wnosi złożony wózek, a na rękach trzyma malca… Mam synka 3 miesięcznego i zainwestowaliśmy w wózek Orbit Baby G2. Podczas świąt trochę podróżowaliśmy i wózek się sprawdził. Po złożeniu zajmuje nie wiele miejsca nie tylko w bagażniku ale i u rodziców postawiliśmy stelaż w kont i nikomu nie przeszkadzał. Do tego bardzo podoba nam się rozwiązanie z bujakiem, który wykorzystuje siedzisko z wózka albo gondolę i wtedy mamy kołyskę. Karolek miał swoje miejsce u rodziny i nie musieliśmy kupować łóżeczka turystycznego , a i w domu jest to dla mnie idealne rozwiązanie, ponieważ wiem, że tam jest bezpieczny i mu tam dobrze :D
Trochę poszukałam o nim informacji i to właśnie takie "ćóś" dla miejskich matek, powstał przy współpracy Fiata i pod szyldem modelu 500 jako symbol mikrorozmiarów :D

Te odczepiane kółka to może być sprytny patent, ale czy bezpieczny
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Jeśli dobrze jest to zabezpieczone to nie powinno być z tym problemów, w sumie patent na wózek dla urwisa ciekawy :)
 

nutinka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Częstochowa
Ja ze swojej strony mogę polecić Navigatora Caravel. Kupiliśmy zestaw 2w1 i jestem z niego mega zadowolona. Duze pomopowane koła, do tego skrętne z mozliwością zablokowania i funkcja bujania to jedne z plusów i rzeczy które w nim uwielbiam :) Dodatkowo spacerówka mocowana przodem lub tyłem no i ten klasyczny styl...
Dodatkowo jako gratisy dostałam parasol, torbe i śpiwór także zestaw full a cena jak na ten wózeczek bardzo przystępna.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Masz może jakąś fotkę jego ? mnie martwią zawsze trochę te pompowane koła, tak naprawdę to rzecz kompletnie nie potrzebna w wózku a tylko dodatkowej obsługi potrzeba :)
 

bombeczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Jaworzno
moja siostra miała wózek z kołami pompowanymi i bardzo się na nie wkurzała, cały czas jej powietrze uciekało, dodatkowo więcej miejsca zajmują w bagażniku. Ja szukałam takiego wózka by nie miał pompowanych kół :) ale przecież nie wszystkim musi się tak dziać. W moim wózku również są skrętne koła z możliwością blokowania dlatego też dobrze się go prowadzi
 

nutinka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Częstochowa
Kamma_N napisał:
Masz może jakąś fotkę jego ? mnie martwią zawsze trochę te pompowane koła, tak naprawdę to rzecz kompletnie nie potrzebna w wózku a tylko dodatkowej obsługi potrzeba :)
Swoich fotek nie mam bo aparatu się jeszcze nie dorobiliśmy swojego ale zobacz sobie filmik na YT jak to wygląda, ja swojego czasu duuużo tych filmików obejrzałam ;)

A na fotce tak wygląda:

Nie miałam nigdy problemu z powietrzem w kołach a na spacery w śniegu duże pompowane koła są jak znalazł. Nie wyobrażam sobie pchać wózka na małych kółeczkach kiedy iść nawet nie można.
 

Attachments

  • Navington_Caravel.jpg
    Navington_Caravel.jpg
    46,2 KB · Wyświetleń: 17

lilia20013

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kupując wózek odwiedzilismy z mężem klikanascie sklepów, hurtowni i co popadło:) Zależało mi na tym, aby wózek był funkcjonalny, lekki i dobrze się prowadził i oczywiscie,żeby też jakos wyglądał:) Kupilismy w koncu wózek trzyfunkcyjny Arte Alu 3x3 ADBOR na aluminiowym stelażu. Wózek super, fajnie się nim "jeździ", jest w miarę lekki, nie ma problemów ze składaniem, szkoda tylko,że nie ma przekładanej rączki, ale te trzyfunkcyne chyba juz tak maja:) ogólnie wózek bardzo fajny.
 
B

baby_zbanowany

Guest
Witam,

Wybór wózka dziecięcego to niewątpliwie trudna decyzja.
Polecam przeczytanie naszego poradnika oraz kontakt z doradcami, którzy pomogą w tym wyborze.

babyland.pl/strona/34/Jaki%20w%C3%B3zek%20wybra%C4%87.html



Pozdrawiam
babyland_pl
 

patrycja385

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja mam Orbita, sporo ostatnio słychać o nim, co któryś serial to go widzę - Na dobre i na złe, teraz Prawo Agaty u mecenas Gawron... ;) no i dobrze, bo wózek naprawdę warty polecenia, funkcjonalny, i doskonała amortyzacja. No u nas sprawdza się bdb, a pokonujemy naprawdę różne nawierzchnie.
 
D

Dobrawa

Guest
A mnie zastanawia jaką kwotę jesteście w stanie dać za wózek dla dziecka? Padały tu jakieś wózki które kosztują 4 tysiące. Chyba nie jestem w stanie tego zrozumieć.
 
Do góry