Jaki utwór na własnym pogrzebie?

Buir

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Queen-Show must go on lub poważniejsze Escape - Craig Armstrong
 

Szalony90

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
160
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Kraków(jakiś czas)
Żeby się milej w trumnie leżało, trzeba czegoś na czasie!O muzykę będe się zastanawiał za te kilkadziesiąt lat jak bądę się umierać wybierał :p Jeszcze nie czas. Zobaczy się co będzie za te kilkadziesiąt lat na TOPliście w VIVA
 

Tiwaz

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
650
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Kielce
Anielski Orszal jest przepiękny ale swoją drogą co tam pogrzeb wolałbym żeby ktoś się za mnie modlił albo zamówił za mnie Msze Świętą, żeby skrócić cierpienia czyśćcowe.
 

Śmierć91

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
251
Punkty reakcji
11
Anielski Orszal jest przepiękny ale swoją drogą co tam pogrzeb wolałbym żeby ktoś się za mnie modlił albo zamówił za mnie Msze Świętą, żeby skrócić cierpienia czyśćcowe.

Tak tak, oczywiście, widzę że choroba się pogłębia.


Wiecie jaką piosenkę powinni puszczać na pogrzebie każdego księdza ?

Elektryczne Gitary - Jestem złodziejem

(No dobra piosenka nazywa się Złodziej samochodów, ale tak lepiej pasuje więc jest ok :D )
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
Jeden to cięzko wybrać co innego całą listę. Ale tak na przykład może....... System of a down - Chop Suey.
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Uważam, że ten temat jest niepotrzebny, po cholerę mamy się nad tym zastanawiać, wiem, że życie jest tak ciężkie, że tylko to nam zostaje do myślenia, ale musimy myśleć o tym co jest teraz a nie..
 

Zagubionywsieci

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn
Chociaż ciężko jest o tym pomyśleć, ale umrzeć możemy nawet jutro :) to nie koniecznie daleka przyszłość. Po za tym śmierć jest czymś przed kim nikt nie ucieknie, nie można o niej zapomnieć ale nie znamy też godziny jej przyjścia, zgadzam się że musimy myśleć o tym co jest teraz ale warto również rozmawiać, w tym także o śmierci, i to nie zależy od tego jak życie jest ciężkie, bo nawet najszczęśliwsi powąchają kwiatki od spodu :)

Nie róbmy offtopa :)

Pozdrawiam serdecznie! :)
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Bloodhound Gang - I Hope You Die.
Szczerze, na moim pogrzebie mogą grać nawet marsz imperialny (to w sumie dobry pomysł), to tylko kolejna okazja dla bliskich do zabawy. Ot człowiek żyje, potem nie żyje. Żadna filozofia.
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Chociaż ciężko jest o tym pomyśleć, ale umrzeć możemy nawet jutro :) to nie koniecznie daleka przyszłość. Po za tym śmierć jest czymś przed kim nikt nie ucieknie, nie można o niej zapomnieć ale nie znamy też godziny jej przyjścia, zgadzam się że musimy myśleć o tym co jest teraz ale warto również rozmawiać, w tym także o śmierci, i to nie zależy od tego jak życie jest ciężkie, bo nawet najszczęśliwsi powąchają kwiatki od spodu :)

Nie róbmy offtopa :)

Pozdrawiam serdecznie! :)



W sumie? Jak życie jest takie ciężkie, i można nawet jutro umrzeć to faktycznie :D
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Kurde, mi pzrychodzą na myśl same sympatyczne kawaleczki...
Nie jest to normalne...
Muszę się zastanowić, jeszcze tu wrócę.
Tymczesem...
Kawalek na pogrzeb mojego przyjaciela:

Szymon Wydra ft Carpe Diem- Do nieba <nie chodzę?>
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Jak byłem młodszy to Paktofonika - Chwile ulotne

A teraz coś raczej z lat 90-tych :)

Ale dodam jeszcze że na bank zapisze jakieś słowa na "dowidzenia" i kilka podstawowych spraw, jak to że każdy przychodzi ubrany na biało i nie biadolą pod trumną tylko się cieszą w jakimś stopniu że teraz jestem w niebie bez problemów i że kiedyś się spotkamy.

Muzykę chciałbym raczej wesołą, nie rzewne pieśni, a jak się ktoś nie dostosuje to się wkurze :)
 
Do góry