Jaki typ chłopaka podoba się dzieczyną?

anilorak100

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Mielec
Patrząc na moje zainteresowania, styl i wzrost...powinien być:
-wysoki (ponad 185cm)
-lubiący rocka i te klimaty :)
-musi akceptować moje hobby (motocykle) a najlepiej to żeby sam się tym interesował
-musi być szurnięty ale nie aż tak jak ja bo mogło by być nieszczęście (ktoś w związku musi być trochę bardziej rozsądny) :D
-musi mieć coś do powiedzenia (pantoflarza nie zniosę) :)
 

baasiekl

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
jaroslaw
przede wszystkim musi super tanczyc, byc wysoki, musi miec 1000 pomyslow na minute... zebym to nie ja miala decydowac np gdzie pojdziemy - to on ma miec ostatnie slowo, nie moge sie przy nim nudzic, moglby byc szalony ale to chyba idzie w parze z cwaniactwem wiec to wykluczam ;p wole blondynow ;) przydaloby sie zeby nie byl brzydki, musi miec "to cos" :) fajnie byloby gdyby mial jakas swoja pasje, np gral w kosza... siatke... noge czy cokolwiek ;)
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
przedewszystkim musi miec poczucie humoru, musi byc szalony, troche romantyczny, pewny siebie, tolerancyjny, cierpliwy (szczegolnie przy mnie :p ) powinien umiec tanczyc. zdecydowanie wysoki brunet :)
powinien miec swoje zdanie, nie lubie pantoflarzy
czyli taki jak moj Skarb :*
 

mattu

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
176
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu???
Musi mieć poczucie humoru być wyrozumiały, inteligentny nie sztywny (i żadnych tekstów w stylu "no jak ty sie zachowujesz, ludzie patrzą :/ ). Musi lubić dzieci i być taki żebym lubiła z nim rozmawiać- o wszystkim :)
 

nobodysaga

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
457
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
nieważne
To zależy od dziewczyny. Mi na przykład podobają się wysocy bruneci. Dresi odpadają. Normalnie ubrani.

A co do charakteru? Opiekuńczy, wyrozumiali, tacy, żeby można było pogadać (szczerze i na każdy temat).

To by było chyba tyle. Taki skrócony opis mojego ideału ^^

Ps. Czy tacy w ogóle istnieją? ;P
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
To zależy od dziewczyny. Mi na przykład podobają się wysocy bruneci. Dresi odpadają. Normalnie ubrani.

A co do charakteru? Opiekuńczy, wyrozumiali, tacy, żeby można było pogadać (szczerze i na każdy temat).

To by było chyba tyle. Taki skrócony opis mojego ideału ^^

Ps. Czy tacy w ogóle istnieją? ;P

to mój typ :D:D
Ale gdzie takich szukać !? :skrzywiony: ;)
 

Werenall

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Opole
A propo:

Dlaczego kobiety ZWYKLE (żeby nie urazic szczęśliwców) nie mogą znaleźc czułych, opikuńczych, miłych i odpowiedzialnych facetów?
....
Bo oni już zwykle mają facetów :D
 
L

Laleczka666

Guest
Miły i zabawny.
Żeby umiał rozkręcić gadkę.
Nie szpanował.
Miał coś do powiedzenia ciekawego.
I wsio :D
Wygląd to już drugorzędna sprawa :p
 
Dołączył
13 Grudzień 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
41
koles a ile ty masz lat? cos mi mowi ze chyba nie za wiele.
pomijajac nastolatki(one bardzo czesto szukaja ksiecia z bajki)...

jesli bedzie dobrze wygladal, nie bedziesz straszyl (bedziesz zadbany, czysty itp itd) to wystarczy nawet dla kobiet dla ktorych "teoretycznie" nie moglbys startowac ALE nie mozesz byc ciota(aka Nice guy) ani tez :cenzura:kiem cos pomiedzy tym

koniecznie musisz byc pewny siebie i nie "dzialac" nerwowo!

moim zdaniem warto poznac z 5 atrakcyjnych kobiet i sie z nimi zaprzyjaznic I NIC WIECEJ(zadnych podchodow). predzej czy pozniej sugestywnie dadza tobie do zrozumienia jak sie amsz zachwoywac(naprzyklad odpowiadajac tobie o swoich facetach) itp...
z tym ze bedziesz u nich spalony jako partner ;)
 

pitcom

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wszystkie piszecie, ze: wysoki, brunet, przystojny.... a to dość często spotykany i mało oryginalny gatunek :bag:
Dlaczego nie mógłby być blondyn, średniego wzrostu(175) i również bardzo przystojny?? BB)

PS: z niebiesko-szarymi oczętami :lol:

Pozdrawiam, Piotr
 
M

Mia

Guest
wysoki i chudziutki, z lekko zarysowanymi mięsniami. włosy raczej ciemne.
wygadany, bron boże nie płytki emocjonalnie, empatyczny.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Najpierw wyglad zewnetrzny :
- schludnie tzn. zawsze czyste wyprasowane ubranie, swiezy oddech, ladny zapach (ale nie pol flakonu )
- wyzszy ode mnie (heh ale to nie trudno bo mam tylko ok. 160)
- w miare bez pryszczy ( a jesli juz sa to zeby byly leczone :p )
- wole brunetow ale to jakby mniejszy problem

Teraz charakter :
- inteligentny (zebym mogla z nim pogadac i zeby czasem mi pomogl w zadaniu :p )
- czuly
- SZCZERY !
- o ciekawych zainteresowaniach (ciekawe zainteresowania = takie co mnie ciekawia :p )
- nie idealny bo ludzi idealnych nie ma a gdyby udawal idealnego bylby nieszczery
- starszy ode mnie
- cierpliwy dla mnie
- wyrozumialy
- zeby lubil lody
- zeby sie mnie nie wstydzil
- zeby nie zwracal uwagi na wyglad dziewczyny
"Prawdziwy facet zakochuje sie w duszy kobiety a nie w ciele i jak kocha dusze to i tak dla Niego ta kobieta jest najladniejsza na swiece"



No to tyle
Niestety takiego czlowieka nie ma i ja to wiem ale czasem mozna pomarzyc :p

Nie wiem po co tyle tyle tego napisalam skoro i tak tego nikt nie przeczyta :p
 

k-j-a

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
34
taki typ jak mój chłopak (narzeczony ;) ) :
-czuły
-zabawny, zawsze potrafi nie rozśmieszyć
-opiekuńczy
-odpowiedziany
-opanowany
-potrafiący poskromić moje wszystkie napięcia i stresy ;)
-bystry
-"złota rączka"
-nieśmiały
-wierny

-wysoki
-przystojny
-brunet
-z ślicznym uśmiechem
-silny


Tai, którego można przedstawić rodzicą, iść z nim do Kościoła ale i pobawić się na imprezie i w gronie znajomych
 
J

J.B

Guest
- zeby lubil lody

Ha ha ha... pokaż mi takiego co nie lubi lodów (w jakim to znaczeniu?) :D Nie no tego nie przewidziałem, no... ale zawsze można się przeziębić!

Tak poza tym, to dziewczyny wypisuj tu same banały (mogły by już przestać), każda prawie to samo - ten sam zestaw, jedyną różnicą są ew. zainteresowania, jedna lubi disco polo, druga hop hip :D

Że o wyglądzie nie wspomnę, śmiech na sali... dla kobiet nie ma on większego znaczenia, tak od strony ewolucji, bo w naszej kulturze wygląda to już inaczej, one chcą mieć ładnych chłopców, żeby nie było wstydu przed społeczeństwem, tak tak! Smutne? Ale taka nasza kultura.

Owszem nastolatka będzie wzdychać do C. Ronaldo albo J. Depp'a, może też fantazjować w łóżku o blondynie wysokim jak wieżowiec, o niebieskich oczach i wielkich barach :) Ale jak przychodzi co do czego to jest z gościem co ma 174, bez "kaloryferka" i z piwnymi oczyma, hmm... co za zmiana.

Bo dla kobiet liczy się charakter, facet który nie jest wstanie dać przetrwania jej rodzinie nie może mieć u niej szans, uczucie zaniknie. Dla faceta z koli, ważny jest wygląd (im ładniejsza tym lepiej - lepsza jakość genów), oznacza to, że kobieta urodzi zdrowe dziecko.

Proste jak budowa cepa, ciekawi mnie ile stron jeszcze zapiszą "forumowe samice". Pisząc wciąż to samo.

Beam Me Up, Scotty!
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
iść z nim do kocioła.. NO NIE:) hehe
eee... coś nie tak? nie rozumiem czemu Cie to tak rozbawiło? wiesz, istnieją na tym świecie ludzie wierzący :]


Że o wyglądzie nie wspomnę, śmiech na sali... dla kobiet nie ma on większego znaczenia, tak od strony ewolucji, bo w naszej kulturze wygląda to już inaczej, one chcą mieć ładnych chłopców, żeby nie było wstydu przed społeczeństwem, tak tak! Smutne? Ale taka nasza kultura.

Bo dla kobiet liczy się charakter, facet który nie jest wstanie dać przetrwania jej rodzinie nie może mieć u niej szans, uczucie zaniknie.
plączesz sie, chłopcze :p
 
Do góry