jaki telefon z andkiem i wifi do 500 zł kupić?

S

szymekmistrz

Guest
Witam serdecznie wszystkich.Jako że zarobiłem troche kasy i potrzebuję telefonu muszę sie was doradzić! :)
jaki telefon wybrać do 500 zł z androidem i wifi i dobrym procesorem.Może być Qualcom lub scorpion.proszę o pomoc!!
Interesuje mnie xperia mini pro , se live with walkman , htc wildfire s i motorola defty +.A i telefon musi mieć dobry aparat min 5 pix.i lampe
.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Podstawowe pytanie: do jakiej ceny? :)
Kolega napisał w tytule


Ja miałam LG P500, takze moge ten polecic, sprawdzony, sprawował sie znakomicie. Działa na androidzie, a to moim zdaniem najlepszy system. Fajny nie za duzy i nie za mały ekran 3 calowy, z czułym pojemnościowym dotykiem. Gry ładnie chodza, internet śmiga. Co prawda nie ma aparatu 5mpic, tylko 3 mpix, ale ja ze zdjeć byłam zadowolona.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja często spotykam się z dobrymi opiniami jesli chodzi o telefony z Androidem, sama się szykuję właśnie do zakupu z takim systemem, wiem że LG bardzo dobrze pracuje na takim systemie oparacyjnym, czy jeszcze jakieś inne firmy sprawdzają się z tym systemem?
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
se live with walkman dostaniesz za 500 zł nówkę, Motorolę defy + nie ma szans kupić w tej cenie nówki ( używki też raczej nie )
Xperia mini pro i htc wildfire s nie opłaca się już kupować
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Nie opłaca się kupić Xperii Mini Pro, bo? Te same bebechy co Walkman, a do tego świetna wysuwana klawiatura. Jeżeli komuś nie przeszkadza nieco mniejszy wyświetlacz, to będzie w sam raz. W cenie do 500 zł nie ma lepszych propozycji niż Xperia Mini Pro i Walkman.
 
Do góry