Jaki telefon polecacie?

elizqua

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Drodzy moi, przyznaje bez bicia- jestem do tyłu z nowinkami technicznymi, a nadszedł czas na kupno nowego telefonu. Mój stary model Nokii zakupiony w 2005 oficjalnie stracił życie. Szukam teraz czegoś równie solidnego i prostego w obsłudze. Miałam do czynienia tylko z Nokią i nie znam się na niczym innym. Oczywiście, nie zamykam się na markę, monotematyczność nie jest wskazana , szczególnie w obecnych prężnie rozwijających się czasach technologii;) Proszę powiedzcie, jakich telefonów używacie, które są godne uwagi?
 

Pietro199022

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Ile chcesz przeznaczyc na telefon? Do czego ma ci sluzyc? Klasyczny czy dotykowy?;)
 

elizqua

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
no nie wiem, 600? max 800 ;) a slużyć ma do dzownienia , wszelkie gadzety tez mile widziane chetnie poznam co i jak w nowinkach ;)
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Nokia N8 i tylko N8. Obecnie dostępna w cenach kupTeraz od 349zł do 449zł. Często w bdb stanie, kompletna, oryginalna. W komisach 649 do 999zł z gwarancją na 6, 8 czy 12m-cy. Telefon naprawdę bardzo super. Aparat 12.0MPx, czyta karty 32 i 64GB, super wyświeltacz, GPS i reszta. Naprawdę maszyna godna polecenia. Wcześniej posiadałem N95 a jeszcze wcześniej N73. Telefony nie do zniszczenia gdy się szanuje.
 

zprzybyl

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Witam Panią, szczerze odpowiem, ze każdy wybiera według własnych preferencji, trudno zatem doradzić i jednoznacznie stwierdzić, że model A jest jedyny słuszny. Na rynku mamy tyle możliwości.. Ja gustuję w smartfonach, ostatnio zakupiłem Imperius z opcją dual sim czyli możliwością korzystania z dwóch kart sim jednocześnie( służbowy i prywatny), w pracy jest to bardzo przydatne. Z telefonu jestem bardzo zadowolony, jak dotąd, za cenę poniżej 1000zł, to jedna z lepszych propozycji. Awaryjność praktycznie zerowa. Sugeruję by określiła sobie Pani dokłądny budżet i preferowane funkcje telefonu. Z pewnością znajdzie Pani coś odpowiedniego. Pozdrawiam serdecznie
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
a od kiedy Paniujemy sobie w Internecie? :D
Prawie cała Europa w realu jest na TY więc nie róbmy siary :D
 

elizqua

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
[font="Calibri""]Dziękuję bardzo za pomoc, zapoznam się z propozycjami. Pierwszy raz słyszę o możliwości dwóch kart sim. Jak wygląda żywotność baterii? Muszę ładować codziennie? I jak to jest z ekranami dotykowymi? Bardzo się rysują?;)[/font]
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Ka korzystać z samsunga dual sim. Nie powiem, wygoda 2 kart jest ogroma. Nietety zauważyłem słabszy sygał niz przy zwyklych telefonach. jeśli ktoś ma problem z zasięgiem powinien trzymać sie od takich telefonów z daleka
 
J

jadwinia

Guest
Sama jeszcze z tych nie mam, ale mocno się zastanawiam nad Nokia Lumia 820 :) ale jeśli wolisz inny, to tu są fajne modele : http://www.telefonywindows.pl/testy-telefon%C3%B3w/nokia-lumia-820/ :) artykuły są fajnie napisane i w ciekawy sposób.
 
E

Ejan87

Guest
Ta Nokia jest fajna i dość wygodna w używaniu, ale ja jednak wolę Lenovo i poczciwego Androida ;) na ten model : http://www.andro-id.pl/lenovo-k900/ nie będzie mnie jednak jeszcze długo stać :/
 

zprzybyl

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
[font=Calibri"]Dziękuję bardzo za pomoc, zapoznam się z propozycjami. Pierwszy raz słyszę o możliwości dwóch kart sim. Jak wygląda żywotność baterii? Muszę ładować codziennie? I jak to jest z ekranami dotykowymi? Bardzo się rysują? ;)[/font]
hmm no nie mi sygnał działa ok, a co do dotykowego ekrany w obecnych smartfonach sa bardzo wytrzymałe, tylko warto zainwestować w obudowę, by się nie obijały. Co do pytania o „ żywotność baterii” to moc tych telefonów jest b. dobra, ale zależy od Pani intensywności rozmów, korzystania z sieci , itp. ;) proszę zerknąć sobie na recenzję w Internecie różnych modeli tego smartphone’a, wczytać się w opinie. Ja ze swojej strony mogę jedynie opowiedzieć o swoich odczuciach;)Reszta zależy do Pani ;), a wybrała się Pani do jakiegoś punktu? Proszę tam popytać i popatrzeć ;)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Ejan87 napisał:
Ta Nokia jest fajna i dość wygodna w używaniu, ale ja jednak wolę Lenovo i poczciwego Androida ;) na ten model : http://www.andro-id.pl/lenovo-k900/ nie będzie mnie jednak jeszcze długo stać :/
Wykonanie genialne. Apple powinno się uczyć. Wszystko psuje procesor intela, który już jest w ZTE Grand X In i szału nie robi. Chyba, że to będzie jakaś nowsza, wydajniejsza jednostka.
 
R

RaBB_zbanowany

Guest
Nokia N8 to bardzo przyzwoity wybór i zaryzykuje nawet stwierdzenie,że najlepszy model finskiego producenta. Do 800zł warto zastanowić się takze nad równie udanym Samsungiem Galaxy S Advance,w kwestii solidności jak i multimediów na pewno Cię nie zawiedzie.
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Do 800 zł. można kupić nowy smartphon z odświeżonej popularnej serii Swift II od Lg. LG Swift L5II ma procek 1 GHz (MediaTek MT6575), pamięć do 4 GB i wyświetlacz: 4,0-calowy IPS WVGA
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
W tej chwili za około 850 zł możesz dostać nową Xperię L. Wyświetlacz taki se, ale dobry aparat 8 Mpix i do tego wydajny, dwurdzeniowy procesor. Zdecydowanie wolałbym od np. Galaxy S Advance. Chyba, że w grę wchodzą telefony używane, to sporo taniej dostaniesz Motorolę Razr, czy do 800 zł nawet Xperię S albo Galaxy S II.
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Ja bym nie polecał xperii ze względu na problemy z aktualizacjami systemu. Galaxy S okej ale to już używany, lepiej klupić coś nowego.
 
R

RaBB_zbanowany

Guest
Galaxy S Advance można juz dostać w cenie do 850zł,podobnei zresztą jak HTC Desire X,gdzie masz nowsza wersję systemu Android i też nie zawiedzie Cię pod waględem jakości dźwięku.
 
Do góry