Jaki Telefon Macie? Jaki Chcielibyscie Mieć?

Status
Zamknięty.

Bartoszek

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja bym bardzo chciałą dostać LG BL40 z ekranem o przekątnej 4 cali, któa właśnie pojawiła sie w limitowanej wersji http://www.telix.pl/artykul/specjalna-edycja-swiateczna-lg-chocolate-bl40-3,31577.html

Telefon zabija stylistyką, jest piękny! Lecz gdybym miał wybierać z takich droższych telefonów wybrałbym IPHONA 3g 32GB, albo Jakiegos HTC, Nokie N97 no i ... SE Statio cudne tel. do osiągalnych cenowo bym zaliczył nokie 5530 i 5800 ( 5530 jest o wiele ładniejsza, ale nie ma wi-fi w porównaniu do 5800;/) NOKIE e52, Szajsung Ultra Style jest super wizualnie ale technicznie .. wątpie :/ Nokie 6720C, SE W715 i ewentualnie SE G900, ale jak narazie starczy mi k800i :D A umowa dopiero w lipcu/sierpniu :(
 

mery_master

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Swietna wydaje się Nokia N95: http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1055
Oraz ten HTC: http://pcfoster.pl/artykul/recenzja-htc-magic/227-1.html
 
A

Alek06

Guest
Ja sobie tak ostatnio mysle o LGKU 990i
wyczaiłam ze w play mixtura jest za 1zł.Wiec raczej by mi sie to wszystko opłacało...
 
W

wojtek2811

Guest
Ja mam N70 i póki co raczej nie planuje zmieniać. Podoba mi się Nokia 6500 Slide wygląda ciekawie sporo funkcji, myślę, że naprawdę dobry telefon. Raczej godna polecenia czy skarcenia?
 
J

J@GU@R

Guest
Ja to mam "Zbuszowanego" k550i :lol: tak sie nim bawilem że guziki sie zepsuly xD ;) ale daje rade :)
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
A ja bym chciała mieć iPhona 3GS z Apple. Dokładnie takiego: http://sklep-palmtopy.pl/Smartphony-Apple-Iphone-3GS-16GB-Black-877.html Ma duży wyświetlacz i świetną rozdzielczość, słuchawki w zestawie, aparat 2.0 megapikseli, necik i telefonik w jednym. Z tego co słyszałam świetna jakość dźwięku. Bardzo lubię sprzęt apple, nie dość że to jeden z najlepszych producentów na rynki, to jeszcze robi estetyczne i designerskie produkty. Już się dowiadywałam w sklepie, można sobie go wziąć na raty, zresztą to i tak najniższa cena na ten model jaką znalazłam. Chcę go strasznie;)
 

aikon6

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Ja cieszę się możliwością korzystania z Nokii n73 - i jak narazie nie zamierzam tego zmieniać.. Telefon po prostu zaje***ty :] Wogóle telefony N-series Nokii są moim zdaniem całkiem nieźle wyposażone jeśli chodzi o funkcjonalność a i do jakości też nie mam zastrzeżeń... :eek:k: Pozatym Symbian daję wiele możliwości i ułatwia ,,pracę'' :]
 

matthek

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś daleko...
Ja jak na razie mam zjechanego SE K510i. :D
A chciałbym coś opartego o Androida lub Windows Mobile. Podoba mi się HTC Hero i pierwsza odsłona Samsunga Omnii.
Za to strasznie, ale to strasznie, po styczności z Apple iPhonem, straciłem chęć posiadania tego telefonu. Bardzo mi się nie podoba.
To tyle. :)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
A ja nadal mam Samsunga F480, ale teraz marzy mi się SE Aino albo Samsung Galaxy =]
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
obecne mam lg ku990i ale marzy mi sie iphone 3g,3gs nokia n97
 

geminatores

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
SE Yari ale myślę nad czymś innym, obecnie jeszcze takiego nie zrobili jaki bym chciał :p
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Ja mam lg pradę, ale obecnie marzę o jakimś przyjemnym droidku, ewentualnie palmtopie. Zwłaszcza, jak patrzę na ofertę takich sklepów jak ten. W sumie, to wcale nie jest taka droga sprawa, jak mogłoby się wydawać, więc nie mogę się doczekać kiedy moje tele - marzenie się spełni.
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
hahah jaka reklama ,widze ze w każdym poscie musisz wspomniec o tym sklepie
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Do niedawna miałam takiego starego grata Siemensa CX coś tam, a teraz mam Samsunga SGH- E250 i jestem zadowolona. Dzisiaj go dostałam. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry