Jaki Telefon Macie? Jaki Chcielibyscie Mieć?

Status
Zamknięty.

ewelina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Obecnie mam motorole, ale znudziła mi się i poważnie zastanawiam się nad zmianą! Tylko na jaki? :mruga:
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Mam LG KU990 narazie go nie używam bo mam problemy z baterią :(
Obecnie używam Nokię 5300 :)
A w wypadku awaryjnym służy mi Siemens C75 :p

A chciałabym Nokię 5800 lub 6220 Classic :p
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Ta Nokia 5800 jest całkiem spoko, a ja zastanawiałbym się jeszcze nad czymś takim http://www.lucasgsm.pl/telefony-gsm/samsung/samsung-i900-omnia/flypage.tpl.html Co myślicie ? Warto zainwestować w to kasę ? W sumie jeśli byłyby jakieś problemy z telefonem, to lepiej kupić go w takim sklepie, bo gwarantują serwis i raczej nie zostawią człowieka na lodzie z problemem...
 

michael102

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miałem parę telefonów, przeważnie nokii. Ogólnie mówią o mnie gadżeciaż i czasami tak się czuję ale to tylko jeśli chodzi o telefony. Po przerobieniu kilku tzw. bardziej zaawansowanych modeli n70, n73, n95 8GB, 5800 przyszła mi chęć na "zwykły" telefon. Zatem kupiłem sobie nokię 6303. Prosty, łatwy i przyjemny. I wiecie co, chyba "tęsknię" za n95 a jak ,miałem to narzekałem. Ehhhh dla mnie teraz patrząc z perspektywy chyba jeden z fajniejszym modeli. No cóż zobaczymy co będzie dalej.
A co do innych marek telefonów to miałem raptem jedną motkę ale menu mnie zabiło i kiedyś bardzo dawno temu panasonica, ale to prehistoria :)
 

krzyku

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
No ja mam SE w880i
sony-ericsson-w880i-combo.jpg

A chciałbym SE Xperia X2 ale jeszcze nie wyszła :(
sony-ericsson-xperia-x2-hands-on-06-medium.jpg
 

kokieterka

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
a ja mam starą, dobrą nokie 6020 :)
jest niesamowicie wytrzymała . mam ją po starszej siostrze i ona tak jak ja nie miala z nią problemów ;]
ale juz mi sie znudziła i ma beznadziejny aparat, maly wyswietlacz, brak dzwonków mp3... Więc zamarzyła mi się nokia 5610 XPressMusic . Tylko nie wiem czy nie jest ona zbyt duża dla nastolatki..? i czy polecacie mi ją? a jesli nie, to jaką? odrazu mowie, ze zalezy mi na dobrej jakosci dzwieku, duzym wyswietlaczu, ciekawym design'ie Proszę o pomoc.
 

not_me

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja mam Sony Ericsson K700i i być może nie myślałabym o zmianie na inny gdyby nie joystick, który już ledwo działa. Jestem osobą, która co do tel. komórkowego nie ma jakiś wygórowanych wymagań dlatego myślałam o tym LG http://www.torres.pl/produkt-lg-kp260-31346.html. Posiada to co dla mnie ważne: nie za małą rozdzielczość wyświetlacza, bluetooth, mp3 i - co oczywiście też istotne - ładny, stylowy wygląd. Kupując ten model akurat w torres.pl miałabym ponadto pewność, że zakup przebiegnie profesjonalnie - znajomi polecali mi nieraz ten sklep, ja sama nie bardzo orientuje się w kwestiach robienia zakupów przez internet, także kupując to LG będzie to mój pierwszy raz;)
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Ja mam Sony Ericsson`a k810i i całkowicie mi wystarcza :) Niedawno kupiłem Sony Ericsson`a w300i ale to już w nieco innych celach.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
A ja mam Samsunga U700, i nie mam pojęcia, dlaczego mój mężczyzna mówi na niego "szajsung" heh :D , przecież zepsuł się dopiero po pół roku.... :/
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Samsung s3310.
pamela a ogółem na samsunga mówi się szajsung. Ja tam ze swojego jestem zadowolona, ważne żeby dzwonił, można było z niego pisać sms'y i słuchać dobrze muzyki. To mi starcza.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
pamela a ogółem na samsunga mówi się szajsung.

Wiem :D
Pisałam to z ironią...Ogólnie zawsze się "oburzałam" ;) na takie określenia, bo miałam do tej pory 3 samsungi i chyba jednego siemensa i nic się z nimi nie działo, ale ostatnio się nieźle wkurzyłam i stwierdziłam, że to naprawdę "szajs" ;)
 
N

nianiaSweet

Guest
Ja bym bardzo chciałą dostać LG BL40 z ekranem o przekątnej 4 cali, któa właśnie pojawiła sie w limitowanej wersji http://www.telix.pl/artykul/specjalna-edycja-swiateczna-lg-chocolate-bl40-3,31577.html
 
N

nianiaSweet

Guest
Ja czytałam że Samsung Avila jest kopią LG Cookie, widziałąm ten telefon i muszeprzyznać ze projektanci Avili sporo zaczerpnęli z LG!
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
"Wędrówką życie jest człowieka..."
Moja wędrówka przez świat z Nokią 5130 trwa obecnie 4 miesiące ;)
Marzy mi się Samsung Corby - z takich w miare osiągalnych cenowo telefonów
Nokia 5530 albo 5800 - takie niebardzo osiągalne cenowo
Iphone 3GS albo jakiś Soniak 5mpx - kosmiczny telefon.
 
Status
Zamknięty.
Do góry