Jaki Telefon Macie? Jaki Chcielibyscie Mieć?

Status
Zamknięty.

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Mam nokię n73. Ten telefon jest dla mnie idealny. Nie chcę, żadnego innego
smile.gif
 

scholarium

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Gressil: poużywaj jakiegoś innego telefonu, a szybko zmienisz zdanie. Nokia odpadła z gry.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Miałem już baaardzo dużo telefonów. LG KU990i, LG Cookie, Siemens C65, Motorola L6, Motorola V3, Nokia 6100, Nokia 6610, Nokia 3410, Nokia 3310, Nokia 5510, Nokia 6020, Panasonic GD67, Motorola V360, Sony Ericsson K750i i jeszcze sporo o których zapomniałem. Ta nokia spełnia wszystkie moje oczekiwania i nie muszę na nią specjalnie uważać tak jak na telefony z ekranem dotykowym. Jeżeli kiedyś będę zmieniał telefon to chyba tylko na PSP Vita który ma mieć swoją premierę w 2012 roku ale nawet takiej zmiany nie jestem pewien. Prowadzę taki tryb życie, że telefon musi być wytrzymały. Fakt może n73 ma trochę małe klawisze numeryczne ale dla mnie nie jest to jakaś wielka przeszkoda. Posiada duży czytelny ekran, slot karty pamięci, dobre głośniki (2 plus opcja dźwięku przestrzennego, co prawda ja tego nie używam ale jest ;p ) Klawisz muzyczny. Dość dobry aparat 3.2 mpix i jest co najważniejsze dla mnie wytrzymałym telefonem. Niczego więcej nie potrzebuję. Średnio mi się widzi przepłacanie za telefon z bajerami i opcjami z których i tak nie będę korzystał.
 

scholarium

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Napisałeś konkretne uzasadnienie. W takim razie nie mam więcej pytań. Niech będzie i Nokia. :]
 

wojtek432

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Pl
W tym momencie planuję zakup Samsunga Galaxy Ace, myślicie, że się sprawdzi? Nie będę go używał jako telefon do gier czy coś w tym stylu, raczej fajny smartphone do rozmów, notatek i internetu
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ja używam starej wysłużonej noki n70.
Telefon w sam raz jeśli pracuje się fizycznie lub gdy posiada sie małe dzieci. Gdy spadnie nawet z 2pietra(przetestowałem) nic mu się nie stanie. Może obudowa będzie porysowana. Jedyną wadą jaką widzę jest włączanie telefonu trwa to nawet niekiedy minutę.
na razie nie mam zamiaru zmieniać telefonu.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
W tym momencie planuję zakup Samsunga Galaxy Ace, myślicie, że się sprawdzi? Nie będę go używał jako telefon do gier czy coś w tym stylu, raczej fajny smartphone do rozmów, notatek i internetu

Moja siostra ma tego Galaxy Ace od maja tego roku i teraz zaczął jej się psuć, bez przerwy zawiesza się, trzeba wyjmować baterię, żeby na nowo go odpalić i wyłącza się sam. Poza tym jak dla mnie jest bardzo nie wygodny, źle leży w dłoni bo jest dość szeroki.
Jest sporo fajniejszych smartfonów na rynku.
 
N

nianiaSweet

Guest
Ale z tych najnowszych modeli LG wybrałabym chyba Swifta Black, juz nie wspominając o funkcjach, których ma całą masę ale ten właśnie wyświetlacz, który jest na prawdę rewelacyjny, nie trzeba szukać cienia żeby dojrzeć cokolwiek na ekranie.
A to wszystko zasługa technologii NOVA która pozwala uzyskać jasność na poziomie 700 nitów, co gwarantuje optymalną widoczność i sprawia, że użytkownik nawet w mocnym, słonecznym świetle doskonale widzi na wyświetlaczu wszystkie funkcje.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Czytałam o tym, super sprawa ten wyświetlacz, w końcu nie trzeba będzie zasłaniać telefon przed słońcem żeby móc coś zobaczyć :)
Juz nie wspominając o funkcjach, których jest całe mnóstwo :) Bajer.
 
N

nianiaSweet

Guest
Pomysł z tym wyświetlaczem jest naprawdę świetny szkoda że w moim nie ma takiego rozwiązania, bo przy bardzo bystrym słońcu nic nie widzę!!
 

Skórzany

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
1
Mam samsunga Galaxy S, a marzy mi się SGS II :)
wojtek432 - radzę dorzucić dwie stówki i kupić właśnie SGS, moja znajoma ma ACE i Dzień do nocy jeśli chodzi o te 2 telefony :)
 

Sorja

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
0
Mam Samsunga Avile, jestem zadowolona. ;) ale chciałabym znowu mieć SE K800i albo Nokie 3310 xD
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Mi służy HTC Evo 3D od kilku tygodni - od dnia premiery :)

http://www.htc.com/pl/product/evo3d/overview.html

Wypas super mega, a najlepsza cena i bateria - jak mi do wieczora wytrzyma to cud! :lol:
Polecam do aparatu od razu dokupić kabel micro usb, aby podpinać się pod energię gdzie popadnie :hahaha:
 

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Zazwyczaj Nokia, raz Motorola, a teraz Samsung Galaxy Mini. Ten Samsung to z tego względu, że ma Androida, dotykowy ekran i w Heyah Mix wziąłem go za 1zł, sam się prosił - polecam :)
 

sznikers21

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
46
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Właśnie padła mi nokia Xpressmusic. I teraz mam przejściowy telefon Sony Ericson C902

Sony-Ericsson-C902_9__.jpeg
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Proszę skończyć offtop.
Piszemy przecież w temacie JAKI TELEFON MACIE? JAKI CHCIELIBYŚCIE MIEĆ? Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i pisać o tym telefonie, który mu się podoba, nie zawsze muszą to być NOKIE SAMSUNGI czy SE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry