Jaki Telefon Do 400 Zł ?:>

Status
Zamknięty.

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Mam problem z kupnem telefonu- nie wiem na co sie zdecydować

No więc tak na czym mi zależy- koniecznie :


- Do 400zł i ani zł więcej (za używany w dobrym stanie )
-MP3
- <12 mb
-aparat
- irda

Strasznie was prosze o pomoc i konkretne wypowiedzi ;)
 

Spaider

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2006
Posty
56
Punkty reakcji
0
Polecam takie telefony = > Motorola E398, E770V, SE k700i, Siemens CX75, Nokia 6230. Każdy spełnia twoje wymagania :) Jedynie E398 i E770V nie mają Irdy no ale za to posiadają Bluetooth...
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
sendo x bo x2 w tym naszym kraju to sie nie da kupić albo nokie 6600 albo coś w tym stylu.

z irdy bym zrezygnowal na rzecz bluetooth znacznie wygodniejsze w uzytkowaniu
 

Guuciu

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
RADOM - kocham:)
A ja podpowiem inaczej
Kup sobie 3310, cena 50zł czyli mieści się w przedziale

bo ja miałem 6230 i k700i oba sprzedałem tak szybko jak je kupiłem

Do zdjęć kupiłem Canona A620, do mp3 odtwarzacz mp3 philipsa, do nagrywania rozmów dyktafon olympus ws-100
na telefonie jakość zdjęć jest delikatnie mówiąc licha, mp3 tylko kilka sztuk i do 10 minut beznadziejnego zapisu dzwięków.

Uważam, że tel ma służyć do dzwonienia i pisania smsów, a 3310 to nie taka znowu wielka cegła.
W dzisiejszych czasach jest za mało telefonu w telefonie :D
 

Spaider

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2006
Posty
56
Punkty reakcji
0
Kup sobie 3310, cena 50zł czyli mieści się w przedziale
A gdzie ma:

-MP3
- <12 mb
-aparat
- irda

?

Do zdjęć kupiłem Canona A620, do mp3 odtwarzacz mp3 philipsa, do nagrywania rozmów dyktafon olympus ws-100
na telefonie jakość zdjęć jest delikatnie mówiąc licha, mp3 tylko kilka sztuk i do 10 minut beznadziejnego zapisu dzwięków.

I potem idziesz przez miasto obwieszony jak choinka...
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
A ja podpowiem inaczej
Kup sobie 3310, cena 50zł czyli mieści się w przedziale

bo ja miałem 6230 i k700i oba sprzedałem tak szybko jak je kupiłem

Do zdjęć kupiłem Canona A620, do mp3 odtwarzacz mp3 philipsa, do nagrywania rozmów dyktafon olympus ws-100
na telefonie jakość zdjęć jest delikatnie mówiąc licha, mp3 tylko kilka sztuk i do 10 minut beznadziejnego zapisu dzwięków.

Uważam, że tel ma służyć do dzwonienia i pisania smsów, a 3310 to nie taka znowu wielka cegła.
W dzisiejszych czasach jest za mało telefonu w telefonie :D


Ee dzięki za radę,ale wolałabym jednak żebyście odpisywali zgodnie z moim postem ;p
Uważam, że to ,iż chce tel z aparatem i mp3 nie jest wcale dziwne...
Wiadomo,ze nie chodzi mi o jakość zdjęć i nie wiadomo ile pamięci ( w razie czego mam aparat..ale rzadko mam go przy sobie , więc nie widze w ogóle powiązania...Telefonem robisz foty zdarzeniom,którh byś nie przewidział..o to w tym chodzi).
na telefonie jakość zdjęć jest delikatnie mówiąc licha, mp3 tylko kilka sztuk i do 10 minut beznadziejnego zapisu dzwięków.

zawsze lepsze to niz nic
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Ja polecam Motorole E398 :) Najlepiej z softem E1 Rokr. Ma video, Bluetooth i takie inne bajery no i oczywiście slot kart pamięci (wewnętrznej ma 5MB). Także E398 :eek:k:
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Hmm wiecie co,
Spodobała mi isę motka e398 ..chyba nad nia się zastanowię :)

Asiunia16, a ten Sagem taki troszkę niezgrabny moim zdaniem ;)
 

blue12

czesc jestem michal
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
585
Punkty reakcji
0
k700i uzywany ?? Jak używany to z gwarą ... Sam mam i bez gwary sie zrypal a teraz ani rusz!!Jak k700i to nowy lub z dlugotrwala gwara ..Pamietaj .. nie trzaskaj nim po ścianach :lol: chyba ,że sobie kupisz siemensa m65 to prosze bardzo :p :p :p
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
k700i uzywany ?? Jak używany to z gwarą ... Sam mam i bez gwary sie zrypal a teraz ani rusz!!Jak k700i to nowy lub z dlugotrwala gwara ..Pamietaj .. nie trzaskaj nim po ścianach :lol: chyba ,że sobie kupisz siemensa m65 to prosze bardzo :p :p :p
Górnikiem jesteś, że odkopujesz stare tematy ? :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry