Jaki szampon?

Olczyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Sama mam problem z przetłuszczaniem włosów i uważam, że najlepszym sposobem jest częsta zmiana szamponów, bo włosy się do nich szybko przyzwyczajają. Z reguły mam 3 rodzaje i co dwa, trzy mycia stosuję inną markę
 

Agnieszka7777

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Sama mam problem z przetłuszczaniem włosów i uważam, że najlepszym sposobem jest częsta zmiana szamponów, bo włosy się do nich szybko przyzwyczajają. Z reguły mam 3 rodzaje i co dwa, trzy mycia stosuję inną markę
A o tym to nawet nie pomyślałam, rzadko zmieniam rodzaj szamponu, czy markę. Choć teraz z pół roku temu przerzuciłam się na Pat&Rub. Jednak myję jednym. I nie widzę jakoś różnicy, żeby włosy bardziej przetłuszczały, a też jestem niestety właścicielką takiego rodzaju włosów.
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
najlepiej cos bio, najbezpezpieczniej na pewno, mowie o:

http://www.bio-beauty.pl/pl/delikatny-szampon-ziolowy-_40.html
 

Cyborg_max

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Lublin
Rada ze zmianą szamponu jest bardzo dobra- obecnie mam budzetową Ziaję i naprawdę jest ok.
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
Najlepiej jakiś do włosów przetłuszczjących się szybko. Ale polecam też uzywać suchego szamponu. A włosy myć co drugi dzień, Po prostu zbyt czesto myjesz włosy i dlatego tak sie tłuszczą


Najlepiej jakiś do włosów przetłuszczjących się szybko. Ale polecam też uzywać suchego szamponu. A włosy myć co drugi dzień, Po prostu zbyt czesto myjesz włosy i dlatego tak sie tłuszczą
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Kiedys nie wiedziałam jaki szampon jest odpowiedni do moich włosów, koleżanka poleciła mi apteke Ziko dermo, akutat były darmowe konsultacje i Panie doradziły mi jaki szampon jest odpowiedni do moich włosów.
 

firmer

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
proponuję szampon pokrzywowy barwa ziołowa, mało kosztuje a dobre efekty, również mam taki problem a próbowałem już wszystkich szamponów
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Ola O napisał:
Mam falowane i puszące się włosy,czy można coś z nimi zrobić? Jakie kosmetyki powinnam stosować ? Czy ma ktoś podobny problem? Proszę o radę!!
Mam dokładnie taki sam typ włosów. Trzeba zadbać o ich nawilżenie. U mnie bardzo dobrze się sprawdza maseczka do włosow Biovax Orchid, taka różowa.

Olczyk napisał:
Sama mam problem z przetłuszczaniem włosów i uważam, że najlepszym sposobem jest częsta zmiana szamponów, bo włosy się do nich szybko przyzwyczajają. Z reguły mam 3 rodzaje i co dwa, trzy mycia stosuję inną markę

To jeden z wielu mitów powtarzanych przez różne osoby. Częsta zmiana wcale nie jest korzystna. Można w ten sposób przesuszyć sobie skórę głowy.
Mój facet używa szampon biovax do włosów przetłuszczających się. Myje wosy ostatnio 2-3 razy w tygodniu.
 

malaandzia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
moj mężczyzna mial straszny łupież... użył ode mnie szamponu z naturalnych składników z BIO IQ, zauwazylam, że łupież mniej mu się sypie..kondycja włosów znacznie sie poprawiła i ma bardziej lśniące włosy.
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Moim zdaniem najlepszy szampon przeciwłupieżowy, to Procter & Gamble, Head & Shoulders.

Plusy tego szamponu:
- Doskonale oczyszcza
- Nie podrażnia
- Ładnie pachnie
- Jest wydajny
A co najważniejsze możemy dzięki niemu pożegnać się z łupieżem. :)
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
ostatnio doceniłam tołpe, najpierw zdecydowałam sie na balsamy do ciała, potem na szapmon wlasnie i nie zaluje ;)
 

Paula889

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja mam jasne włosy i myję rumiankowym. Tani i fajnie się sprawdza.
 

PAPR0CKI

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2015
Posty
28
Punkty reakcji
1
Wy to kobiety macie przekichane trochę bo używacie jakiś szamponów, lakierów, odżywek itd. a facet ma jeden żel pod prysznic i tyle.
 

Marika567

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2016
Posty
17
Punkty reakcji
1
Haha to prawda ;-). Mój chłopak ma żel do ciała i jednocześnie jest też do włosów. I ekonomicznie i zajmuje mało miejsca w łazience ;-p
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Ja to kupiłem sobie w drogerii Natura męski żel pod prysznic(i do włosów i do ciała 2w1) men Seyo, dla mnie to wygodne bo nie lubię miec żelu i osobno szamponu.
 

Synthesis

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2016
Posty
22
Punkty reakcji
3
Head&Shoulders polecam zdecydowanie
a wczesniej wymieniony rumiankowy też sztos BB)
 

Jasio Kolenda

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja staram się używać ziołowych szamponów, bo są mniej nachemizowane niż te typowe i mam wrażenie, ze mniej mi się po nich przetłuszczają włosy, szczególnie po pokrzywowym szamponie. W aptece zawsze dostaniecie takie.
 
Do góry