Jaki szampon i jaka odżywka ?

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
Szampon Pantene proste i gladkie i Nivea do zniszczonych wlosow.
Odzywka Pantene ekspresowa regeneracja czy jakos tak i z Nivei Diamond Gloss.
 

krwawa_mery

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
336
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Ja najcześciej używam szamponów,odżywek i maseczek z serii Garniera ale jak mi sie skończy i jak w sklepie go nie ma to biore cos innego...Raz użyłam szamponu z avonu i powiem tyle że- nigdy więcej!!
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
ja to najczęściej jednak herbal essences :) choć teraz timotei oczyszczający :) ale w sumie szukam dobrego sposobu na przetłuszczające się włosy :) słyszałam że head&sholulders jest dobry ) czy możecie mi coś doradzić?
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Nivea Hai Care Elastyczność i Blask.

I szampon i odżywka z tej samej linii.


Jak dla mnie to strzał w dziesiątke :)
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
A ja polecam odżywkę Ziaji cynamonową do włosow rudych i brązowych.włosy są po niej miekkie, błyszczące, nie puszą się, kolor też jest wyraźniejszy i ładniejszy.Jedyną wadą jest to, że jest mało wydajna, ale za 5 zł...
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
ja aktualnie używam szamponu herbal essences .:) i odżywki z dove tej pomarańczowej .

ale zastanawiam sie nad zmianą szamponu i odżywki ponieważ moje włosy ostatnio stały sie strasznie przesuszone:(
chcialabym sie was zapytać jaki szampon i odżywke byście mi poleciły
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
ja uzywam szampon garnier fructis i odzywke do splukiwania tej samej firmy, bardzo je sobie chwale i polecam BB)
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Odżywka Pantene bez spłukiwania, chociaż włosy po niej są jakieś takie "ciężkie". A szampon to właściwie obojętnie, lubię Palmolive wszelakie.
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
No w sumie powiedziałabym, że marka nie jest w tym wszystkim najistotniejszym elementem ponieważ to nie od niej zależy to w jaki sposób będą wyglądały czy układały się nasze włosy. Najistotniejszy jest dobór właściwości do problemów, z którymi borykają się nasze włosy :) Myślę, że to będzie najlepsze podsumowanie tej dyskusji ;)
 

Lutka333

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Co fakt to fakt, ale poszczególne kosmetyki, które oferują podobne efekty, w rzeczywistości się różnią. Warto więc poczytać co komu pomaga :) Ja na przykład lubię odżywkę Gliss Kur Cell Repair, według mnie genialnie regeneruje włosy. Używałam jej często, kiedy jeszcze farbowałam włosy i muszę przyznać, że spisywała się świetnie. A jeśli chodzi o szampon to najczęściej używam Head&Shoulders.
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Aktulanie używam szampon z Glisskura z masłem Shea i proteinami kaszmiru. Używałam także tego z olejkami(pomarańczowa przeźroczysta butelka). Używam Ich ponieważ one najlepiej zmywają olejki z moich włosów. Ja zmieniłam pielęgnację swoich włosów i od kilku miesięcy zamiast odżywek używam właśnie olejków. Na dzień dzisiejszy mam i polecam bardzo olejek do włosów Dabur Vatika enriched hair oil. Jest to olejek z wyciągami z olejów kokosowe,sezamowe i migdałowego. Włosy są po nim mega miękkie i ładniejsze!
 
Q

qarolka

Guest
szampon
Midollo Restructuring Shampoo , bardzo fajnie regeneruje włosy i powoduje, że są bardzo miękkie, a odżywka Bed Head firmy Tigi , staram sie szukac takich produktów typowo używanych przez fryzjerów bo te rzeczy w sklepach to jakos na mnie nie działaja , najczęsciej kupuję w sklapie kalamis w internecie
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Aktualnie używam odżywki pogrubiającej włosy z firmy Thickr, nie wiem czy jest dostępna w zwykłych drogeriach prawde mówiąc ale w sklepach fryzjerskich na pewno. Ja ja kupiłam wlasnie w sklepie z akcesoriami fryzjerskimi Kalamis, butelka ma 400ml i jest bardzo, baaardzo wydajna.
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Przeważnie Head&Shoulders, czasem też coś innego jak mi w ręce wpadnie. No, a odżywki to różnie.
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
A ja Ci tu napiszę coś takiego. Odżywka jest dobra jeśli jest odpowiednio dobrana pod strukturę włosa. Inaczej najlepsza odżywka na świecei i najdrożasz niewiele pomoże :D
 
Do góry