Jaki Styl Preferujecie ?

kafar45

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
36
zalezy tez od sytuacji i miejsca gdzie sie idzie :)
idziesz do kosciola to niewypada zalozyc dresu itd
ale ci powiem ze z wiekim zmieniasz swoje upodobania i zaczynasz ubierac sie coraz poważniej :mruga: :)
 

D@rio

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2006
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubartów <<LTW>>
Dla mnie niedziela nie niedziela czy ide do Kościola czy nie to i tak Szerokie Spodnie bo moim zdaniem Nie Ma Róznicy jak wygladasz w Kosciele tylko z jaką Intencją Się Modlisz idziesz by sie pomodlic i nie musisz sie w Garniaka odrazu pakować i do koscioła.Tylk W Święta Czasem Zaloże Normalne spodnie i Biała Bluzeczke I tyle Nie Mam Zamiaru Się W garniaku pokazywać bo mi nie pasuje :).A Ja swoj styl mam zamiar preferować do wieku jakiegos ja wiem z 40 lub 45 lat zalezy jak wtedy będe wygladał :)
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Ubieram się jak mi w danym dniu pasuje. Jednego dnia odwalę sie jak na jakąś galę ;) a innego chodzę w starych ciuchach, bo tak mi się podoba. Mam swójh styl i nie kręci mnie kopiowanie jakichś gwiazd TV ani innych. A poza tym to coś mi się zdaje, że taki tyemat już jest
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
a według mnie to jest tak że jak ktoś się umie "zochowywać" do swojego stroju to nawet w worku po ziemniakach dobrze bedzie wyglądął

a z tymi szerokimi spodniami
ja na ten przykład jak widze kolesia ortodokse metala czy hip hopa i taki właśnie wchodzi do kościoła czy idzie do odpowiedzi w szkole to przepraszam bardzo ale dla mnie to brak szacunku dla osób dookoła niego,
wszystko wszystkim, można mieć własny jakiś styl, ale bez przesady
porównanie!!??, jeśli lubie sobie wsadzać palec w tyłek to czy będe go pakował między pośladki w kościele albo szkole?? sami sobie dopowiedzcie reszte

jeśli chodzi o mój styl to ogólnie mówiąc jestem chodzącym LAJTEM (może to już nie modne ale tak mam bo lubie), oczywiście w granicach rozsądku
jak to mówi mój kumpel
""zachowuj sie!!, byle jak ale się zachowuj""
i tak też robie właśnie
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ch**a warte to twoje porównanie z tym palcem ogolne pokazywanie odbytu z palcem w srodku jest raczej obrzydliwe a spodnie to tylko ciuch... . nosze bardzo szerokie jeansy i nie uwazam zeby to byl brak szacunku wcale nie chce kogos obrazic tym ze nosze szersze ubrania od innych.
Kosciol -> bogu jesli by istniał zalezaloby tak naprawde jak chodzimy ubrani? co z tego ze idą niektórzy wystrojeni jak są nic nie wartymi ludzmi. do odpowiedzi w szkole ? hm, ja nie patrze jak nauczyciele chodzą ubrani - a chodzą róznie i nikt sie nie czepia.
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
ponury_murzyn'ie
człowiek, nie chodzi o szacunek dla Boga ale dla ludzi obok
proste że na ten przykład nie pujdziesz na wesele czy starać się o prace w takich ciuchach bo automatycznie jesteś spalony, dlaczego?? bo są ubiory "nasze" charakteryzujące nas, a są takie uniwersalne w których człowiek wygląda przyzwoicie dla każdego na tym świecie, i tak sie przyjęło że jest to garnitur, ale też nie koniecznie, wystarczy sie ubrac schludnie, czysto i poprostu no przyzwoicie, a niestety szerokie pory i wielka bluza nie nalezy do nich, bo jest to ubiór już dobrany do konkretnej osoby, do subkultury do czegoś tam jeszcze,
poprostu pewne sytuacje wymagają na ludziach pewnych zachowań(nie można bekać pierdzień czy czegoś tam jeszcze w miejscach publicznych tudzież w kościele bądz szkole) czy ubioru, i to mam nadzieje się nie zmieni nigdy
tak już jest i nie zmienisz tego Ty napewno ani ja ani nikt inny, bo to się kształtuje przez lata, bądź kulture danego państwa
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
@Ramzes, masz jakies problemy ze soba? Wiadomo ze na slub nie pojdziesz w jeansach i t-shircie, tylko w garniaku, ale do ch*ja pana, czemu nie do szkoly, czemu nie do kosciola, poza wiekszymi swietami? To moze wprowadzimy mundurki zeby ktos nie czul sie urazony ze mam za szerokie spodnie (chociaz nie mam bo nie lubie szerokich)? Napisales ze chodzi Ci o obrazanie ludzi nie boga, wiec po co do ku**y nedzy chodzisz do kosciola? Dla ludzi, czy dla boga?

@cartman24, po co kupowac ciuchy stylizowane na zniszczone? Zero orginalnosci bo ktos bedzie mial taka sama dziure jak Ty...
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
człowiek Ty sie tu tak nie spinaj Sloniu, tak to juz jest i koniec,
zadaj sobie człwiek pytanie, czy jeśli ja stwierdze że podoba mi sie chodzić w worku pokartoflach, a na nogach hełmy to będzie wszystko git??
czy taki ubiór będzie mi pasował do takich ot okazji jak szkoła czy kościół??

Napisales ze chodzi Ci o obrazanie ludzi nie boga, wiec po co do ku**y nedzy chodzisz do kosciola? Dla ludzi, czy dla boga?
Ty mnie chłopie nie łap za słówka i nie odwracaj kota ogonem, według mnie ludzią dookoła też należy sie jakiś szacunek, gdziekolwiek by to nie było
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Możecie pieprzenie o :cenzura:ej religii zostawić dla innego działu?

Ja ubieram się w gotycką odzież. Ot krótka odpowiedź.

A co do galowego ubioru w kościele - w bibli coś nt. pisze.
 

Trąbka

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
tam. gdzie. mnie. nie. znają.
Ja sie staram ubierac ekstrawagancko albo w stylu brytyjskim (europejskim) nieraz kosztuje to troche zachodu zeby sprowadzic ciuchy z angli na takie 'za:cenzura:e' na jakim mieszkam ale warto... Probuje rowniez sam nieraz cos tworzyc , wiec jak cos sie uda to i w swoich wytworach chodze ; )
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Nie pier*** mi tu o ziemniakach bo mowimy odziezy dla skateow i gothow\metali...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jakich znowu ziemniakach? :D

Trąbka, może jakaś fotka? Bo 'ekstrawagancki zachodni strój' to kant :cenzura: o lustro potłuc czy coś :D.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ramzes nie zgadzam sie z toba ale nie chce mi sie tego tłumaczyc, jesli uwazasz ze stojąc obok ciebie w kosciele bede miał spodnie z krokiem w kolanach i poczujesz sie urażony - proszę o miłosierdzie i wybaczenie - pamietaj ze dzieki temu bedziesz bliżej Boga.
 

sloniu

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
człowiek Ty sie tu tak nie spinaj Sloniu, tak to juz jest i koniec,
zadaj sobie człwiek pytanie, czy jeśli ja stwierdze że podoba mi sie chodzić w worku pokartoflach, a na nogach hełmy to będzie wszystko git??
czy taki ubiór będzie mi pasował do takich ot okazji jak szkoła czy kościół??
Ty mnie chłopie nie łap za słówka i nie odwracaj kota ogonem, według mnie ludzią dookoła też należy sie jakiś szacunek, gdziekolwiek by to nie było

@Berials
Tych ziemniakach
 
Do góry