Jaki smartphone z wytrzymałą baterią ?

andre6610

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam
Zastanawiam się nad kupnem smartphone, ale w miarę wytrzymałą baterią żeby wytrzymywała spokojnie przynajmniej 2,3lub 4 dni. Jestem przewrażliwiony co do telefonów z kiepską baterią . Miałem ostatnio Fona który wytrzymywał około 5 godzin, a nawet i krócej przy zwykłym użytkowaniu.
Smartphone musi mieć ekran 3`5 lub 3`7 , androida minimum 2.1 i wyżej , aktualizacje,WiFi , GPS , wytrzymała bateria i aparat minimum 5mpx. Proszę o komentarze użytkowników smartphonów ile wam trzyma bateria i co wybrać. Motorola Defy odpada bo ma bardzo mało aktualizacji.
 

Hurt24h

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Napisz jeden bardzo ważny szczegół,czyli podaj cenę. Im więcej posiadasz tym lepiej,patrzyłeś na modele Apple? Poszedłbym właśnie w tym kierunku.
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
myślę, że smartphonów jest bardzo dużo do wyboru, zobacz sobie nokie ona ma bardzo wytrzymała baterie, fajny jest też htc, oraz lg to już sa twoje indywidualne preferencje ile masz kasy i jaka markę wolisz, ale wiem, że nokia jest bardzo fajna
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
No to chyba najlepszy byłby jakiś htc. Tyle, że raczej żaden smartfone nie pociągnie Ci 4 dni :/ - za duży ekranik (u mnie <htc desire hd> on zżera aż 75 procent baterii, no i system - Android też troszkę ciągnie). Mój telefon ładuję codziennie, kumpel ma htc desire Z i mówi że dwa dni mu pociągnie na baterii ale jak ją oszczędza. Ewentualnie może jeszcze taki Gigabyte poczytaj o nim jak chcesz.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
To może tak - kupujesz smartphon a potem szukasz baterii z jak największą pojemnościa np w sklepie z akcesoriami (komputronik etc). Wymieniasz baterie i cieszysz się długim czasem działania.
 

goldre

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
324
Punkty reakcji
1
LG Prada 3.0 posiada baterie dobrej jakości, w ciągu dnia dość często korzystam z telefonu a bateria starcza na 3-4 dni. Podejrzewam że inne smartphony marki LG posiadają równie dobra baterie. :)
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Zalezy do czego używasz smartfona. Ekran i procesor zżera najwiecej bateri. Jedyny androidowiec jakiego miałem to galaxy s pierwszej generacji ,po obniżeniu taktowania oraz zmniejszeniu jasności wyświetlacza ,czasem trzymał ze 3 dni. Średnio wykonywałem około 7-10 min rozmów ,sms wcale nie piszę aparatu nigdy nie nie używam natomiast dosyć dużo korzystałem z neta po 3g. Kupiłem potem sobie drugą baterie ,pojemniejszą która była 'domyslnie' w smartopfnie natomiast te drugą ,fabryczna miałem jeszcze zawsze przy sobie(tzn oczywiście tylko przy wyjazdach na studia np.) albo gdy dzień był dłuższy a wiedziałem ,że będa chwilę gdy będę się nudził.
Jedyny smartfon jaki trzymał mi 'fabrycznie 3 lub nawet 4 dni to był BB model 8310 curve. Ale to Cię pewnie nie interesuję. Rozumiem ,że jeśli chcesz smartfona to nie dla szpanu lecz będziesz korzystał z dobrodziejstw tego urządzenia ,zapomnij o bateri trzymającej 4 dni ,to moge powiedzieć odrazu. Chyba ,że naprawdę będziersz głównie tylko telefonował to wtedy obniżenie taktów tak nisko jak sie tylko da i jednocześnie aby system chodził jeszcze płynnie. Oczywiście w miare potrzeb można podwyżyć trochę zegar. Polecam Ci pierwszą eSke samsunga a jeśli Cię stac to najlepiej drugą. Od LG trzymaj się z daleka ,serwis pożal się bożę a i jakość wymokania poza wyższymy modelami pozostawia wiele do życzenia. Ja juz kolegą wyżej napisał podaj przede wszyutskim dopuszczalną kwotę oraz do jakich celów będziesz uzywał urzadzenie ,wtedy mogę coś jeszcze polecić.
 
B

bone1906

Guest
Niestety żaden smartfon nie potrzyma dłużej niż dwa dni, bateria szybko schodzi przez duży ekran. Mój HTC Desire trzyma jakieś 2 - 2,5 dnia, w zależności od użytkowania. Moja dziewczyna ma Sensation i on, mimo większego ekranu, wydaje się trzymać dłużej. Polecałbym ci zwłaszcza jego, http://www.magicznaplaneta.pl/htc-smartfon-htc-sensation,id-29852 tutaj masz go w niezłej cenie i możesz przeczytać dokładną specyfikację.
 

lynx_

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2012
Posty
116
Punkty reakcji
4
Samsung Galaxy Ace. Trzyma 3 dni bez problemu mimo słuchania muzyki, surfowania w internecie i rozmów.
 

derwish

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Teraz najlepszym wyborem byłaby Motorola Razr maxx która ma bardzo dobra baterie i jeśli jeszcze nie kupiłeś to zastanów się nad nią ;)
 

betti1

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Lg l9 ma jedną z lepszych baterii- pojemność 2150, przy wyświetlaczu aż 4,7" mnie trzyma 2 dni bateria przy częstym użytkowaniu tzn- jakieś zdjęcia, kilka godzin rozmów, gry i internet. Polecam.l
 
Do góry