Jaki smartfon, w jakiej sieci?

Status
Zamknięty.

princzes

Użytkownik
Zbliżają się Święta, chciałabym w prezencie córce kupić nowy telefon. Córka ma 15 lat, więc musi być technicznie dobry bo wiadomo, ze nastolatki mają teraz wymagania. I mam dylemat bo nie wiem jaki model warto kupić i w jakiej sieci są najlepsze oferty w okresie Świątecznym, możecie coś podpowiedzieć?

princzes

Użytkownik
Wiesz co wolę jej kupić coś droższego, ale by służył i była zadowolona. Mam ją jedna i uważam, że Święta są raz w roku.

grzesio_89

Użytkownik
Samsung Galaxy S7, S7 Edge, Galaxy S8, S8 plus, iPhone 7, 7 plus, 8, 8 plus, Huawei Mate 10 pro, P10 - wszystkie te telefony są bardzo dobra, mogę je polecić. Owszem niektóre są drogie, ale miało być coś lepszego.

princzes

Użytkownik
No ok, a co myślicie o xiaomi? Ten model pojawia się w wielu konfiguracjach w czasie porównywania przez Komórkomat. w parze z I phone i Samsungiem. Jak to możliwe?

grzesio_89

Użytkownik
Xiaomi nie są złe, ale jakością nie grzeszą. Aktualnie można kupić Galaxy S7 za ok. 1600zł - telefon bardzo dobry, świetny aparat, wyświetlacz super. Miałem go rok sprawował się bardzo dobrze.

princzes

Użytkownik
Jakością to znaczy? Bo podobno parametry super, ale wiele osób twierdzi, że co do aparatów to lepsze są jednak I phone z optyką. Może i ten Samsung jest fajny. Muszę się dobrze nad tym zastanowić.

princzes

Użytkownik
Nie no w ciemnościach to jednak nawet lustrzanka nie zawsze daje rade, więc raczej to nie jest wina aparatu. Do zdjęć nocnych jednak chyba trzeba dobrej lampy. Porównałam w Komórkomacie kilka modeli i ostatecznie poszłam do marketu. Podotykałam i jednak wybrałam I phone.

RCMPlanet_eu

New Member
Xiaomi też ma bardzo dobre i przede wszystkim tańsze modele, np do 1900zł znajdziesz model Mi6- czyli flagowca z bardzo dobrym aparatem i parametrami, warto się nad nim zastanowić.

tonsab

Użytkownik
Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie iphone 8 w Play. Sam mam ten telefon i jest to, by far, najlepszy smartfon jaki miałem kiedykolwiek. No i cena w Play też była akceptowalna

milatam

Użytkownik
Masakra, tyle szmalu tylko po to by zadzwonić. Chrzesniakowi dałem takie coś rok temu:

Biega uradowany po szkole i ponoć wszyscy mówią mu że jest COOOLLL - to jedyny taki fon w całej budzie... Każdy chce zobaczyć co to ...

A teraz coś na wesoło ...
Jakiś rokczy dwa temu jechałem autobusem miejskim. Osobiście od lat używam nokię 6510 lub 8310 przemiennie. Zadryndał mi telefon, pogadałem no i trzymam go w łapie.
Kręci się obok jakiś gimbus, patrzy, spogląda, kręci... no i w końcu nie wytrzymał.
Prosze Pana , a co to za marka i model??? Taki maluteńki ten telefon...
-No to ja mu siuuu z grubej rury... NOKIA MXCV5000 COŚ TAM, ze stanów przywiozłem tydzień temu, w Polsce jeszcze ich nie ma ale już słyszałem że w PLUSIE mają być...
Aha, dziekuje...
Buhahahahha

Tananek

Użytkownik
Uff, a myślałem, że tylko ja uważam, że telefon ma głównie dzwonić i służyć do pisania SMSów. Mam zwykłego smartfona z tych tańszych i zupełnie nie rozumiem moich znajomych, którzy co rok zmieniają telefony, bo potrzebują kolejnych bajerów.

Akiko

New Member
Xiaomi są fajne i nawet Wiko teraz daje radę na rynku polskim, jednakze Samsung to jest pewność w dobrej cenie i lans dla nastolatek ( wiadomo lepiej by bylo iPhone'a dla niej ale kuhwa bez przesady ;)
Play oferuje fajne telefony dotykowe w dobrej cenie na abonament, czy na telefon. Sama korzystam od lat z ich ofert i jeszcze się nei zawiodłam

milatam

Użytkownik
Dasz lasce Wiko to Cię zostawi od razu a jak dasz iPhonea to trochę później ... buahahahahah
Lasce to mozna dać ale tylko jedno i tylko w ... ... :D :D :D :tongue: :lol: BB)

Akiko

New Member
ja oosbiście uważam, że Play jest najlepszym operatorem sieci. Naprawde dbają o klienta, ne zmieniają umów w trakcie i mają dobre promocje. Jakiś czas temu myślałam o nowym numerze na firmę i poszłam do Orange, wkurzyłam się tak neisamowicie, że po 10minut romzowach wyszłam. Pierwsze pytanie o internet zagięło panią , która mnie obsługiwała tak bardzo, że miałam wrażenie, że ja znam ich ofertę bardziej. Zawołała po kierownika bodajże, po czym on stwierdził, że to co mają w ofercie to wszystko i nawet nie chciał ze mną dyskutował. Mam niesmak do dziś, a to było jakoś rok temu. W play od razu zaoferowali mi to co było opisane w ofercie i jeszcze starali się jakoś zupgradować ofertę ze względu na to, że mam numer prywatny.
A co do telefonu to może iphone X? ja jestem z niego bardzo zadowolona

Caraoka

Użytkownik
Jakiś czas chorowalam na BlackBerry Key2, a odkąd go mam jest dla mnie marką nr 1. Przy wyborze brałam pod uwagę na pewno bezpieczeństwo danych w moim tel, bo korzystam z niego zarówno prywatnie jak i słuzbowo, długość trzymania baterii i wygodę. Przyjemnym dodatkiwm jest DualSim, bo dzieki temu nie muszę mieć dodatkowego telefonu przy sobie. No i trochę po kobiecemu : jest poprostu ładnie wykonany :)

Status
Zamknięty.
Do góry