Jaki samochód

Razor92

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Zastanawiam sie jaki samochód bedzie dobry na pierwszy, mam do wydania 10 tyś zł, interesują mnie samochody od 2000 roku + gaz, ogolnie to z wygladu podobaja mi sie Golfy, Polo, Fabie, Astra, Bravo oczywiście hatchback, ogolnie podobaja mi sie samochodu z fikuśnymi ksztaltami, światłami itp, zastanawiam sie czy nie lepiej cos sprowadzic . Czekam na odpowiedzi i konkretne modele :D
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Ja polecam Hondę Civic- za 10 kafli znajdziesz jakiegoś 1,4. Mocy nie za dużo (75 lub 90 KM, te słabsze łatwo można odblokować na 90 KM ;) ) ale nawet sobie to jakoś radzi. I do tego całkiem nieźle znosi gaz, spalanie nie najgorsze- trasa ok 6~7 litrów, miasto od 8~9 w górę.
 

almirante

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
164
Punkty reakcji
17
Miasto
Hades
Civic jak dla mnie zbyt dresiarski

z podanych prze Ciebie wybrałbym Astre II

a może diesel? 1.9 2.0 spalanie 5l +

Sprawdź sobie
Audi A4 b5
Passata B5
Mercedes C202
Volvo s40

może coś Ci się spodoba, tylko to są sedany

ewentualnie Audi A3
 

Razor92

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
no Astra II ładnie wyglada a coś jeszcze tylko z krotszych no i pasujacego do mnie 18 lat, chłopak jak pisalem wcześniej hatchback i jakieś fajne ksztalty lampy itp, samochod taki "zwiezly bardziej "
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
A3 nie polecam bo ciężko kupić coś w rozsądnych pieniądzach, zdecydowana większość tych tańszych ma dość ciekawą "historię"- wiem, bo rozmawiałem z ludźmi zajmującymi się sprowadzaniem i sprzedażą różnych aut zza granicy. Co do Civica, o coś takiego mi chodziło Mój odnośnik Ewentualnie może jakiś Colt tudzież Corolla? Niezawodne, nieduże autka za przyzwoite pieniądze ;)
 

goldre

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
324
Punkty reakcji
1
No ok ale jak auto sprowadzone ma "wszystkie" pieczątki książeczkę serwisową to wydaje mi się że jest ok. Korzystanie z akcji serwisowych jeżeli była taka możliwość świadczy o dbaniu właściciela i samochód, moim zdaniem.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
to że ma pieczątki znaczy, że jest dopuszczone do ruchu i wniesiono opłaty + dokonano formalności z rejestracją w Polsce (o ile jest rejestrowane w kraju) i to że wyrejestrowano je z kraju pochodzenia

samo dopuszczenie do ruchu to nie gwarancja jakości auta
 

StuntmanMark

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
357
Punkty reakcji
0
Wiek
36
...napewno nie ale jeżeli samochód był serwisowany i ma do tego pełną dokumentację to napewno możemy spodziewać się że jest on w przyzwoitym stanie
 

goldre

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
324
Punkty reakcji
1
Chyba że ktoś wyjątkowo nie zadbał o tapicerkę i w środku auto jest zapuszczone na to niestety serwis nawet najlepszy nic nie poradzi :)
 
L

libelule

Guest
zainteresowanych nowym samochodem odsyłam do konkursu: http://cotozaauto.pl/ . Jesteście w stanie odgadnąć, co to za auto? :>
 

Millis

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
52
Punkty reakcji
4
Łatwo nie jest, już 15 znajomych zaciągnąłem na stronę i na razie mogę jedynie markę obstawić. Obstawiam Peugeota
 
D

Dorka123

Guest
myślę, że da się odgadnąć ;) czytałam na forum samochodowym, że znawcom wystarczyło odkrycie lamp i już wiedzieli :) ciekawa premiera się zapowiada
 

Tucznik

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mea culpa za ten niewybaczalny błąd proxy, nie jestem polskojęzycznym użytkownikiem forum.

A swoją drogą przez noc udało mi się zgadnąć o jakie auto chodzi. Wy już wiecie?
 
L

libelule

Guest
jop, odsłonięte już na tyle że bez problemu dałam radę odgadnąć ;) powodzenia życzę, mało czasu zostało!
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Warto jest napewno namawiać znajomych do wchodzenia w naszego linka. ja mam już sporo elementów odsłoniętych i mam przeczucie co to za autko. jutro już je zweryfikuję :D
 
Do góry