Jaki Samochod Najlepszy Na Dojazdy?

maku

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
182
Punkty reakcji
0
Ostatnimi czasy zastanawiam się czy nie kupic sobie jakiegos taniego samochodzika do 2000zł jak sadzicie co moznaby kupic??
pozdro:)
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
ja bym wybrał stare bmw 4 możesz dostać już w dobrym stanie ten wóz z początku lat 90 za 4 tyś diesla w dobrym stanie (auto świat):]jak starsze stoją to nie pamiętam jak odnajde gdzieś w tej nieuporządkowanej stercie gazet ten numer to napiszę pozdro.
 

maku

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
182
Punkty reakcji
0
Dzieki za to i gdybys mogl cos wiecej bede wdzieczny:)
pzdr:)
 

marcintetra

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
z tego co sie orietuje to sa bmw 3 z silnikiem diesla 2,4l ale po przebiegu 300tys. km glowice siadaja no i sa problemy z pompa paliwowa ja by polecal vw golf 2 1,6 diesel
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
zgadzam sie z osobą wyżej ... GOlf 2 niekoniecznie w dislu... mały silnik z dobrym gazem ...ekonomicznie i tanio :) moj kolega kupił za podobne pieniądze oczywiscie GOlfa II z silnikiem 1.6 benzyna doo niego miał wstawiony odrazu gaz (( z tych lepszych bo zwykłych instalacji nie proponuje -te za grosze oczywiscie ))
do dzisiaj jeździ bez zadnych problemow...samohodzik w ładnym stanie :) pozdrawiam
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Też uważałem że gaz to niezły pomysł dopuki nie zobaczyłem eksplodującego poloneza z człowiekiem w środku. :(
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
DEMO
yy no coment ... a przyczyna jest znana napewno ... ?
 

gasparj

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja też chce kupić cos taniego i ekonomicznego, przymierzam się na fiestez mocniejszym silnikiem.
 

Karolowy Pabloski

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
413
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Starachowice POL / GBR
Bardzo malo chcesz wydac na samochod i dlatego ciezko jest wybrac.
Ja jestem za Golfikiem.
To dobre samochody.
Tylko zeby byl oszczedny, bedziesz musial zajzec w silnik.
Ale popieram :]
 

Łukasz789

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2005
Posty
439
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Wszysko zależy czy to m byc maly samochod, tylko dla ciebie ,( do szpanu , czy nie) czy kogos przewieść.bo jak tylko dla ciebie to maluch ci wystarczy.Mi ojcec chce kupic uzywanego , sprowadzonego Space Stara.
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Opel corsa 1,0, Fiat Seicento, Fiat Punto. Poprostu auto któe mało pali i jest tanie w utrzymaniu :)
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
Ronnie troche za słabe te co mówisz ale do ekonomicznej jazdy to tak oczywiście polecam

a co do autka do 2000 zł sam ostatnio miałem kupować drugą nexie rozbitą za 2000 zł ale pech chciał że poszła 2 dni wcześnej a byłęm już zdecydowany :/
 

vlad195

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
ja bym kupił golfa diesla [zawsze można ropy skas nakołować lub czerwonej sobie kupić] mało pali części tanie
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
tak tylko że za 2000 zł to kupisz starego juz wysłuzonego golfa a jeszcze diesla to ciekawe jak ci bedzie palił w zimie :]
 
Do góry