Jaki program do tworzenia grafiki używacie?

heros1303

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Oczywiście Gimp :D Sam go używam ale Photoshop może też służyć jako program do wykończenia obrazków grafik:D
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Tylko, Tylko, Tylko Adobe photoshop
 

grandpajanek

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
A ja proponuję taki zestaw:paint Shop Pro,ponad 100 tutoriali dla początkujących i srednio zaawansowanych na mojej stronie oraz pomoc w opanowaniu programu na forum PSP.
 

Minako

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Gimpa. Czasem jeszcze PaintNeta ,ale dziad zajmuje nieporownywalnie wiecej miejsca (a ma mniej opcji)... eh.
 

piksel

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Świnoujście
Używałam Paint Shop Pro (9 bodajże) ale przerzuciłam się na Photoshopa (7.0 CE).
Gimp 2.6 też jest dobry ;)
 

Anusia88

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Opole
CorelDraw X3 (+ cały pakiet Corela), Adobe Photoshop CS3, Gimp - główne programiki, na których również pracuję na zajęciach (uczę się właśnie na kierunku grafika komputerowa). Są dla mnie niezastąpione. Do tej pory "bawiłam się" głównie Photoshop'em i Gimp'em, ale wykładowca przekonał mnie do Corela i odkrywam coraz więcej jego zalet. :)
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Każdy program, jest dobry jak się go zna.

Osobiście używałem Photo Filtre. Teraz przerzuciłem się na Adobe PhotoShop i jakoś mi tam idzie ;)
 

Asia na 100%

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
mój pokój hehe
ja używam photofitre :eek:k:
mi on bardzo pasuje, bo jest dużo ramek, które są mi potrzebne,
jeśli ktoś ma jakiś program z wieloma ramkami, bardzo prosze żeby mi napisał wiadomość jaki to program, plis
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Programy z ramkami to nie jest grafika, jeśli chcesz jakąś konkretną ramke to mi ją opisz, może zrobie.

Ja używam photoshopa cs3, cinema 4d do grafiki trójwymiarowej, czasem Apophysis jak na fraktale mnie najdzie ochota. Aktualnie testuje programy służące raczej do form typu digintal painting, airbrushing - photoshop daje radę ale nie jest do tego konkretnie przeznaczony.
 
Do góry