marcel___

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szukam sprawdzonego programu do rozliczeń z NFZ do prowadzenia małej przychodni. Jakiego używacie? Jest ich mnóstwo ale nie wiem który wybrać, a temat jest pilny. Będę wdzięczny za rady. ostatnio ukazał się nowy program eNFZ.pl, ale on działa online a ja nie mam doświadczenia z tego typu program,ami działającymi tylko w sieci. Czy dane programach tego typu są na pewno bezpieczne?
 

bogdanmowibankowy

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
81
Punkty reakcji
2
Dane w tego typu programach muszą byc bezpieczne.
Nikt nie polecałby rozwiązań które generują szkody a nie zyski.
Najsłabszym gardłem w tego typu aplikacjach jest człowiek.
czyli zbyt proste hasło, brak firewalla czy programu antywirusowego itp kwiatki.
 
M

marzena80

Guest
Ja używam eNFZ.pl www.enfz.pl. Logujesz się do portalu i dzięki temu możesz korzystać z programu w dowolnym miejscy z dostępem do internetu, nie przechowujesz tez danych na swoim komputerze, więc ich nie utracisz w razie awarii kompa. W portalu mozna wykupić uslugę automatycznego wysyłania sms-ów do pacjentów z przypomnieniem o wizycie. Polecam, bardzo praktyczny program.
 

Kryspek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Znajomy korzysta z tego portalu i zainstalowal sobie tam taką usługę, ze teraz kazdy pacjent dostaje smsa z przypominajką o wizycie na dzien przed. Super pomysł, sam chcialbym takie smsy dostawać bo czasami zdarza mi sie zapomniec;)
 

naska

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2022
Posty
4
Punkty reakcji
0
Marcel, sprawdź sobie jak działa Aurero. Działa jako aplikacja webowa - nie wymaga instalacji. Odpalasz w przeglądarce internetowej. Jest bezpieczny. Połączenia są szyfrowane.
 
Do góry