jaki profil w liceum wybrać

Bojna

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
kraków
Jaki profil w liceum najlepiej wybrać aby potem iść na studia hotelarskie?
 

Bojna

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
211
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
kraków
i po tym technikum bym poszła na te studia??
ale ogolnie wolalabym pojsc do liceum, tylko odrazu w dobrym kierunku
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
wiesz ja byłam w ekonomie a później poszłam na całkiem inny kierunek germanistyka tak więc na studia zawsze możesz pójść nawet po technikum.

niestety w kwestii liceum nie bardzo ci mogę pomóc nie orientuje się.
 

Hayabusa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bielsko-Biała
Nie idz do liceum tylko technikum Hotelarskiego :) Ja chodze do liceum gdzie jest własnie takie technikum i uczniowie maja normlanie praktyki w hotelach itp :)
 

OnaCzyliJa

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
domek ;]
technika hotelarskie są bardzo fajne i dobrze przygotowują do studiów :p moja koleżanka chodzi do takiej szkoły i ma praktyki w różnych ciekawych miejscach etc. w tym roku była np. w Zakopanym w hotelu <tam miała praktyki> ;)
 

FlowerPower

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Jeśli jestes pewna to faktycznie lepiej idz do technikum hotelarskiego bo masz tam juz praktyki i zaraz po ukończeniu zawód...ale jesli jeszcze nie jestes zdecydowana to bezpieczniej jest iśc do ogólniaka bo nagle cos Ci sie odmieni i póżniej mozesz miec ciezko bo na pewno nie wszystkie przedmioty sa tam na takim wysokim poziomie jak w liceum...Mam taki przykład wśród znajomych, kumpel poszedł do technikum i dzisiaj załuje bo nagle mu sie pozmieniały plany i za bardzo teraz nie wie co ma robic..:/
 
Do góry