Jaki procesor i płytę główną kupić ?

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
a skombinujesz mi kopie zaginionych egzemplazy?? Niestety kapuchy regularnie nie zbieram... a jedna gra na rok to reczej niezbyt frajda
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Dwurdzeniowy procesor to jednak przyszłość.


Hehe, nie powiedzałbym, bo juz niedługo będą produkowane procesory 8-rdzeniowe.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Dwurdzeniowy procesor to jednak przyszłość.
Hehe, nie powiedzałbym, bo juz niedługo będą produkowane procesory 8-rdzeniowe.

hohoho ale się pośpieszyłeś ;-) 4 rdzeniowe procesory już dawno wyszły, ale jeszcze nie wprowadzili to sprzedaży i długo będzie trzeba jeszcze czekać, a co dopiero myśleć 8 rdzeniowych (lub jakieś inne cudo :p ) :mruga: Myślę, że jeszcze z 4-5 lat trzeba będzie czekać :niepewny: ;-)

Pomimo to, komputer/części kupujemy z myślą o teraźniejszość a nie o przyszłość :) (powtarzam się ;P )
oj panowie... widze brak zdecydowania haha
O co ci sie rozchodzi??? :mruga:
No właśnie <_<
a skombinujesz mi kopie zaginionych egzemplazy??
Tzn ?
a jedna gra na rok to reczej niezbyt frajda
Tzn ? Na pieca czy na konsolę ?
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
hohoho ale się pośpieszyłeś ;-) 4 rdzeniowe procesory już dawno wyszły, ale jeszcze nie wprowadzili to sprzedaży i długo będzie trzeba jeszcze czekać, a co dopiero myśleć 8 rdzeniowych (lub jakieś inne cudo :p ) :mruga: Myślę, że jeszcze z 4-5 lat trzeba będzie czekać :niepewny: ;-)
Przeciez pisałem z toba w tym temacie "Ciekawostki" i bylo, że 8-rdzeniowe... To jest prawda, o 4-rdzeniowych tez chyba pisałem:p
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Prototypy?? A co to jest samochód żeby zobaczyc jak wygląda?? Te procesory dopiero powstaną tzn. w tym roku je zlutują.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Nie wie ktoś czasem czy pod Gigabyte GA-8IPE775-G będzie chodził Pentium D ? Do tej pory mam Pentium 4 505 2,660 ale chyba czas na zmiany. Radeona 9600 Pro wymieniam na GeForce 7600 GS ub GT, zależy jak będę stał z kasą, ale marzy mi się jeszcze dwurdzeniowiec.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Nie wie ktoś czasem czy pod Gigabyte GA-8IPE775-G będzie chodził Pentium D
Nie, ale kurde jest pentium d jest na gniazdko 775 więc nie powinno być problemów, a jednak jest =/
Strzelałeś ? :lol:
Prototypy?? A co to jest samochód żeby zobaczyc jak wygląda??
Do czego pijesz ? <_< Tylko samochody mogą być prototypami ? <_< Ale Ty ograniczony jesteś ... Karty graficzne, procesory ... mogą być prototypami, czyli urządzenia w fazie testów ...
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Strzelałeś ? :lol:
Do czego pijesz ? <_< Tylko samochody mogą być prototypami ? <_< Ale Ty ograniczony jesteś ... Karty graficzne, procesory ... mogą być prototypami, czyli urządzenia w fazie testów ...
Nie strzelałem, sprawdziłem, nie wymądrzaj się tak bo nie jesteś najinteligetnieszy na całym forum (nie chce zaczynać kłótni ale to tak "zabrzmiało"jak byś był Eistainem)
Ale prototypy to nie orginałki, tak więc nie wiadomo po prototypach jak bedzie naprawde ten proc.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Nie strzelałem, sprawdziłem, nie wymądrzaj się tak bo nie jesteś najinteligetnieszy na całym forum (nie chce zaczynać kłótni ale to tak "zabrzmiało"jak byś był Eistainem)
Nie wymadrzam się. Tak dziwnie napisałeś, albo piszesz tak, abo nie :) Jak nie wiesz to nie pisz :) W każdym poście na pytanie napiszesz chyba tak lub chyba nie ? <_< :D albo nie wiem :D
Ale prototypy to nie orginałki, tak więc nie wiadomo po prototypach jak bedzie naprawde ten proc.
Na serio? <_< Dlatego napisałem prototyp ! - nie wiadomo czy procesor naprawdę wyjdzie... Czego mnie powtarzasz ...
 

kolofaza

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
gorzów wlkp.
przeczytaj w instrukcji plyty glownej jaki procesor z jakimi parametrami maksymalnie mozesz wlozyc do swojej plyty a pozniej sprawdz ile to kosztuje i wybierz najlepszy w cenie jaka akceptujesz pozdro

a 64bit proc to zakup z przyszloscia wg mnie
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Nie wymadrzam się. Tak dziwnie napisałeś, albo piszesz tak, abo nie :) Jak nie wiesz to nie pisz :) W każdym poście na pytanie napiszesz chyba tak lub chyba nie ? <_< :D albo nie wiem :D Na serio? <_< Dlatego napisałem prototyp ! - nie wiadomo czy procesor naprawdę wyjdzie... Czego mnie powtarzasz ...
Chyba nie... to jest takie pocieszenie ale zapomnialem dodac jeszcze emotki":/" Mniejsza z tym.
Gdzie cie powtarzam?
 
Do góry