Jaki prezent na 18-stkę dla dziewczyny ?

Status
Zamknięty.

Orlandoo

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Mam problem z kupieniem prezentu dla dziewczyny na 18-stkę. Jak na razie mam do wyboru biżuterię, ale może podsuniecie mi jakiś inny pomysł... Przyznam że nie chciałbym pytać się jej co sobie życzy, chcę zrobić jej niespodzankę.

Bardzo proszę o propozycję od Was (Panie&Panowie)

Podawajcie także jakieś zakresy cenowe tych prezentów :)
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Wydaje mi się żę najodpowiedniejsza jednak jest biżuteria. Sam ide na 18-stkę w sobote do dziewczyny i też kupiłem biżuterie oraz dużego misia.
 

Orlandoo

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się żę najodpowiedniejsza jednak jest biżuteria. Sam ide na 18-stkę w sobote do dziewczyny i też kupiłem biżuterie oraz dużego misia.


Sopel661 : Jaka biżuteria dokładnie i ile kasy? Miś to faktycznie niegłupi pomysł (takie pożegnanie z "dzieciństwem") :lol:
 

scaline

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
37
-ulubione perfumy
-bizuteria
-plyta z jej ulubiona muzyka (moze byc skomponowana przez ciebie:)
-boxset Friends albo Sex and the city
-fajna ksiazka:p
- bilet na koncert, do kina, teatru... mecz?
- wspolna kolacja a potem kino?? :)
Odpuscilabym sobie misie lub inne tego typu bajerki... Najlepiej cos co uwazasz ze do niej pasuje, nie musi podchodzic pod standardy;))
 

Attachments

  • 15.gif
    15.gif
    41,8 KB · Wyświetleń: 119

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Najlepiej coś srebrnego. Bo złoto kojaży mi się ze starością. A osiemnastka to dopiero początek życia - młodość. Ja kupiłem brasoletke bardzo delikatną i cieniutką, łańcuszek z wisiorkiem w kaszłcie znaku zodiaku. Wszystko srebrne i płaciłem za to 80 zł. No i osobno kupiłem jeszcze misia.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Moja siostra miała w sobotę 18-stkę i z tego co oglądałem, to najwięcej dostała biżuterii (5 czy tam 6 kompletów).
Trafił się też taki fajny 'obraz' (trzy słonie za szybą), wazon, duża skarbonka, akie śmieszne wlochate pudełko na biżuterie, kajdanki z futerkiem (xD), jakąś bieliznę i takie dwie naprawdę ogromne kartki z życzeniami :).
Troszkę propozycji już masz ;).
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jakby to nie była dziewczyna to ja bym jej kupił mega-spaśny-giga-wibrator Na 18 musi łach byćxD Ale jak dziewczyna to może się wkurzyć... Na pewno coś z jajem xP
 

Orlandoo

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
taki temat juz istnieje , pozatym to zły dział , co Ci przyszlo do głowy zeby w modzie męskiej zakladac ??

http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=21758

Olszyno_nad_rowem! : Po pierwsze, temat podany przez Ciebie absolutnie nie wiąże się z moim, gdyż tam autor/autorka prosi o propozycje książek na prezent i w dodatku dla przyjaciela (o ile dobrze przeczytałeś tekst ze zrozumieniem :p) natomiast ja szukam ogólnie prezentu na urodziny dla DZIEWCZYNY. Tak więc Twoja dociekliwość nie zdała tu egzaminu... Przykro mi.
Po drugie temat założyłem w tym dziale tak z przyzwyczajenia :lol: Przyznaję, że nie ma on zbyt wiele wspólnego z Modą Męską :lol: Ale jak sam widzisz, temat cieszy się jakimś zainteresowaniem, co mnie niezmiernie cieszy.

Przepraszam za tych kilka dosadnych słów i dziękuję za troskę o Forumowisko :) Miło :) Duży plus dla Ciebie, ale dodatkowej gwiazdki raczej kolego/koleżanko nie dostaniesz :p BB) :papa:


PS Dzięki za Wasze propozycje i proszę o więcej
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraina Landrynki.
Tylko nie biżuterie i nie perfumy!
Proponuje książkę z pozycjami na każdy dzień tygodnia, albo jakoś inną o seksie. Jak ma być śmiechowo to to się w sam raz nadaje. :):):)
 
Status
Zamknięty.
Do góry