Jaki pomysł na prezent na 50-te urodziny

Status
Zamknięty.

nataliena

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
jaki pomysł na prezent, myslałam o spa ....moze jkaies inne propozycje??????????
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
bardzo dobry pomysł ze spa.
Można też kupić bilety do teatru albo na rewię lub jakieś bardzo spektakularne wydarzenie.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Biorąc pod uwagę, że zaczął się sezon grillowy, to można po prostu kupić..grilla. Ostatnio to dosyć popularny prezent. Na broilking.pl jest spory wybór grilli gazowych, także na pewno znajdziesz tam model, który spodoba się jubilatce. A Ty wpadając od czasu do czasu na grilla na pewno również z tego prezentu skorzystasz ;)
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
spa.. bardzo dobry wybór.. ale co najmniej na cały weekend, bo inaczej sie nawet nie zrelaksuje.. :)
 

stokrotka1980

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Możesz zamówić jej świetną torebeczkę:) Szybka dostawa więc zdążysz nawet na ostatnią chwile z prezentem. amiche.pl
Warto:)
 
B

ButyJ_zbanowany

Guest
Pomysł z kupnem grilla jest bardzo dobry,przyda się nie tylko mamie ale i całej rodzinie podczas majowych weekendów:)A tak poza tym to dla kobiety w tym wieku fajne będą również markowe perfumy lub jakiś ciuszek.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Spa to jak najbardziej rewelacyjny pomysł. Można do tego dorzucić bukiet kwiatów lub też kwiaty doniczkowe i np. ramkę na wspólne, rodzinne zdjęcia. Ew. zamiast wyjazdu do spa - wizyta w salonie kosmetycznym? ;)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Moim zdaniem spa to bardzo dobry pomysł. Jeśli jednak szukasz jeszcze innych pomysłów, to myślę że przydatny byłby np. masażer do stóp. Niedawno widziałam taki na magicznaplaneta.pl i bardzo mi się spodobał. Myślę, że byłby to również ciekawy upominek.
 

anabilis90

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
A Twoja mama lubi kawę? Bo jeśli tak to możesz pomyśleć o jakimś dobrym ekspresie do kawy :) moge ci polecić DeLonghi http://www.promoceny.pl/detail/media-markt-ekspres-cisnieniowy-delonghi-ba-r-12-58662/ kupiłam taki na 30 rocznicę ślubu rodzicom i bardzo się cieszyli :)
 

Otoli.pl

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Może stylowy zegarek dla mamy,coś takiego
http://www.otoli.pl/zegarki/prod293260_CHARLES_DELON_351101_Zegarek_Charles_Delon.php
uważam że to bardzo dobry pomysł na prezent.
 

szymoon21

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jeżeli zastanawiasz się nad spa to mam inny bardzo podobny pomysł. Może kupisz jej coś takiego:
http://www.podarkinakartki.pl/p148_sesja_tradycyjnego_masazu_tajskiego.html
Myślę, że z pewnością ją to odpręży i da jej trochę spokoju, jeśli takiego potrzebuje :)
 

szaramyszka

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
1
Mnie strasznie podoba się pomysł z karnetem do spa, sama planuję dac mamie taki na najbliższe urodziny :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Moja mama dostała karnet na zestaw masaży :) Bardzo się ucieszyła i bardzo jej pomogły, zrelaksować się i trochę podbudować zdrowie.
Dostała też fajna torebkę :)
 
Z

zypek84

Guest
Wiecznie dobry i sprawdzony prezent - http://menspace.pl/kyoku-linia-earth-zapachy-ziemi-zestaw-do-pielegnacji-ciala-3-x-250-ml-p298.html
Oczywiście będzie doskonały dla faceta. Markowe kosmetyki zawsze się doskonale sprawdzają.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Ja też uważam, że najlepiej będzie wykupić weekend w SPA. Jeżeli chodzi o ciekawsze oferty, to Primavera SPA ma sporo zabiegów, które na pewno jubilatka doceni :)
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
pomysł ze spa bardzo mi się podoba. taka rocznica urodzin to idealne sprawa by podarować komuś relaks i wypoczynek. Można iść w oryginalną stronę i na przykład dać voucher do Głęboczka na winoterpie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry