Jaki mikrofon dla amatora?

Miszu879

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Witam, chciałbym kupić sobie mikrofon do domowych nagrań, nie mam żadnego profesjonalnego sprzętu, potrzebuję go do treningu, tworzeniu piosenek przed nagraniami ;) Najlepiej, żeby miał jakieś podłączenie do komputera i nie był zbyt drogi :) Co polecacie?
 
M

molurikpl

Guest
Witam, chciałbym kupić sobie mikrofon do domowych nagrań, nie mam żadnego profesjonalnego sprzętu, potrzebuję go do treningu, tworzeniu piosenek przed nagraniami ;) Najlepiej, żeby miał jakieś podłączenie do komputera i nie był zbyt drogi :) Co polecacie?



ja osobiście używam studyjnego mikrofonu SAMSON G-Track mikrofon studio jest bardzo dobry i bardzo dobrze nagrywa cena to ok 450 zl nieweimcyz to duzo cyz malo dla ciebie ?
Jesli chcesz cos tanszego to polecam Mikrofon Studyjny Sinn7 DasMic.1 teraz powinien kosztowac cos ok 300 zl
jesli chesz jescz e cos tanszego to SAMSON Q1U mikrofon dynamiczny tylko po nim cudów sie nie spodziewaj
 

Miszu879

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Dzięki, szukam czegoś właśnie pokroju SAMSON Q1U, droższe mnie nie interesują, bo to tylko do domu ma być ten mikrofon ;)
 
Do góry