Jaki Masz Kolor Włosów?

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
O, nie ma na forum rudzielców?
taki ładny kolor... pare razy sie farbowałam , naturalnie to mam brąz -teraz nie farbuje bo zapuszczam, jak już bede miała dosyc długie ( bo chce do pasa) to sie farbne na jakiś fajny kolor (moze marcheweczkę? :) )


Ja mam naturalne rude, nie marchewkowe a raczej miedziane...ale nie jestem wredna jak to maja ludzie zwyczaj mawiac o rudowlosych!!! :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Nie znasz siena żartach tylko wszysko na poważnie to bierzesz Ehh
Widać, ze jesteś tu krótko i mnie wystarczająco nie znasz, żeby mnie oceniać, bo na zartach to aj się znam bardzo dobrze.... A teraz nie miałam na myśli Ciebie piszac o tych ludziach, bo jeśli chcesz wiedzieć to są ludzie którzy są przekonani, że rudzi ludzie są fałszywi, a to już jest chore z ich strony....
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja bym strasznie chciala miec rude wlosy! Ale nie marchewkowe ani nie miedziane- bardziej takie przechodzace w popielaty blond. Ale niestety mam najbardziej oklepane- ciemnobrazowe :p Gdybym miala jasniejsza cere, to bym sie mogla przefarbowac przynajmniej...
 

gaba_91

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A ja jestem szatynka ale kazdy mowi na mnie brunetka :D nie wiem czemu :p
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja jestem blondynką, jak większość już wie :)
ale ostatnio zmontowałam sobie jeszcze czekoladowe pasemka... czadowo się razem komponują te moje włosiska :p
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
ja myślę o czarnych, ale jakoś jak tak patrzę po mojej klasie to chyba się nie zdecyduję ;)
a kiedyś bardzo chciałam być blondynką, ale niestety mi nie pasuje :(
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Ja mam kolorofe :/ Musze cos z tym zrobic .. Bo mam wszystkie kolory tęczy .. :/
ale tak najwięcej to takiego brązowego , a ja nie znosze brązowego koloru w ogole ....
 

HoLs

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja tam blondynek jestem :D i dobrze mi z trym jak ...... niewazne jak :D


buziaki :*
 
Do góry