Jaki masz kolor oczu???

DoRo

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
224
Punkty reakcji
0
Wiek
33
hmm w takim razie może kolejna ankieta...
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
przeniesiony do moda i uroda, pozdrawiam :D

[ Dodano: 2005-05-25, 21:03 ]
acha wracajac do tematu - piwne :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No ja oczy to mam prawie czarne w każdym bądź razie bardzo ciemne...dziś kumpela mi powiedziała że źrenic mi nie widać...
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja nie wiem czy mam niebieskie czy szare :niepewny:
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
a ja zaglosowałam na zielone,bo mam jakies posrednie,jedno inne od drugiego,ale czrujace!!!!To by musiał dokładnie określić ktoś,kto się w nie bardzo długooo za patrzy,hehe.
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
ja mam niebieskie (w końcu jestem blądynką a to najczęściej powtarzająca się kombinacja) hej a ktoś słysząl te rymowanki na temat oczu ??
"oczy niebieskie - życie królewskie"
"oczy zielone - życie szalone"
"oczy piwne- życie dziwne"
ciekawe czy jest w tym coś prawdy :p
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
no więc może coś w tym jest ja mam w życiu wiele szczęścia a moja koleżanka z zielonymi oczami warjuje wszędzie nie idzie jej powstrzymać
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
malina160 napisał:
"oczy zielone - życie szalone"
nieee nie zgadza się :))) Ja wole siedziec w domq przy cacao z dobrą ksiazką i z kotem na kolanach ..... no EWENTUALNIE spacer.... :p

PS moje oczy są DZIWNE (zielono-niebiesko-szare) ale stawiam na ZIELONE :D:D:D:D
Mój chłopak to ma jeszcze lepsza mieszanke (Zielono-niebiesko-szaro-brązowe) :D:D:D a kumpela to ma zielone ale za to w lewym oku ma plame brązową... heheheh Jaaazdaa
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
a mój kumpel ma takie jak woda na karaibak takie niebieskie że aż seledynowe że jak mu dlużej patrzy się w oczy to dosłownie topi się człowiek w jego spojrzeniu ;)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
malina160 napisał:
a mój kumpel ma takie jak woda na karaibak takie niebieskie że aż seledynowe że jak mu dlużej patrzy się w oczy to dosłownie topi się człowiek w jego spojrzeniu Mruga
To ja mam wlasnie cos podobnego bo to ani niebieskie i ani szare :hyhy:
 
F

faithless

Guest
malina160 napisał:
a mój kumpel ma takie jak woda na karaibak takie niebieskie że aż seledynowe że jak mu dlużej patrzy się w oczy to dosłownie topi się człowiek w jego spojrzeniu
ty lepiej uwarzj masz chłopaka :zly:
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Faithless-ja nie mam chłopaka,hehe.Ale oczy moje jakoś przyciągają spojrzenia,moze dlatego ze mam długie rzęsy.A moje oczy sa zawsze "uśmiechnięte" dla wszystkich.
 
Do góry