jaki makijaz?

Psza

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
199
Punkty reakcji
1
Miasto
daleko.
Vhodzi mi o mikajz na studniowke. Nie wiem jak co i jak dobrac. Mam ciemniejsza cere i czarne wlosy. Myslalam o brzoskwiniowej pomadce, lub jakiejs jasnej bo nie mam duzych ust i chyba zimne kolory mi je zweża typu czerwien czy braz. Ale skoro bede miala pbrzoskwinie na ustach czy bedzie mi pasowac czarny makijaz oczu? Doradzcie
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Czerwień (przynajmniej większość czerwieni) i brąz to nie są zimne kolory. Zimne kolory to fiolety i róże. Pierwsza zasada: jeżeli masz cerę i włosy o ciepłym kolorycie - stosujesz makijaż w ciepłej tonacji, jeżeli nie - w zimnej. Więc spójrz - jaki odcień ma twoja cera. I pytanie zasadnicze - czy twoje włosy mają naturalny kolor, a jeżeli są farbowane - czy zgodnie z twoim typem urody.
Czarny makijaż oczu - w większości przypadków - bardzo zmniejsza oczy i okropnie postarza. Jeżeli masz ciepły koloryt cery ( a jeżeli masz ciemną karnację to prawdopodobnie tak jest) z czernią na oczach będziesz wyglądała źle (rozumiem, ze chodzi o makijaż typu "przydymione oko"). Brzoskwiniowa pomadka z czernią (najprawdopodobniej miejscami roztartą do szarości - bo tak sobie wyobrażam twój makijaż oczu) nie gra zupełnie.
 

pawelde79

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Własnie do ciemnej karnacji przydymione oko jak najbardziej pasuje. nie nakładaj tylko czerwonej szminki, bo bedziesz wyglądać staro. Jasne pomadki sa bardzo ładne i sama używam. W Inglocie maja duży wybór kolorów cielistych/brzoskwiniowych itp. Sprawdź.
 
Do góry