Jaki jestem?

ReJzoR

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Cześć. Nie będę się nic rozpisywał po prostu pytam: Jak poznać czy facet jest przystojny? ;D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Cześć. Nie będę się nic rozpisywał po prostu pytam: Jak poznać czy facet jest przystojny? ;D

Po tym, ze jestes w niego wpatrzona jak w obrazek i jak patrzysz na niego , to inni faceci przestaja istniec. Liczy sie tylko on. Drza Ci nogi, szybciej Ci bije serce, podoba Ci sie wizualnie.
Wystarczy ? :D
 

ReJzoR

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Po tym, ze jestes w niego wpatrzona jak w i jak patrzysz na niego , to inni faceci przestaja istniec. Liczy sie tylko on. Drza Ci nogi, szybciej Ci bije serce, podoba Ci sie wizualnie.
Wystarczy ? :D


Pewnie by wystarczyło gdybym był kobietą. No coż nie przedstawiłem się ;) Jestem 15 letnim nastolatkiem.... A wiec ponawiam pytanie ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Pewnie by wystarczyło gdybym był kobietą. No coż nie przedstawiłem się ;) Jestem 15 letnim nastolatkiem.... A wiec ponawiam pytanie ;)

A co Ty homoseksualista? No w sumie nawet jak nie, to faceci czasem oceniaja facetow, nie wiem jaki TYy masz gust. Tyle, ze wiadomo, jezeli nie jestes homo, to nie bedziesz wpatrzony w faceta jak w obrazek i nie beda Cie faceci podniecac. Jedynie jak ktos zapyta Cie o zdanie, to zapewne ocenisz czy przystojny czy nie. I tyle.
 

ReJzoR

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
W tym przypadku wszystko podobnie. Podoba Ci sie jej caloksztalt, piekne rysy , piekna figura. Mozesz czuc pobudzenie, pozadanie.

OMG... Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? ;) Ja pytam się jak ocenić czy facet jest przystojny ;P Ja nie potrafię tego ocenić a w miarę możliwości chciałbym umieć ;) Przynajmniej bym ocenił siebie ;D Pytanie więc aktualne ;P

Nie nie jestem homo! Powiedzmy że chiałbym ocenić siebie ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
OMG... Czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? ;) Ja pytam się jak ocenić czy facet jest przystojny ;P Ja nie potrafię tego ocenić a w miarę możliwości chciałbym umieć ;) Przynajmniej bym ocenił siebie ;D Pytanie więc aktualne ;P

Nie nie jestem homo! Powiedzmy że chiałbym ocenić siebie ;)


Hmmm, patrzysz przede wszystkim na twarz. To wizytowka i na to zazwyczaj jako pierwsze zwraca sie uwage. Ciezko to pisac.. najlepiej by zobaczyc fotke.. ale wazne, zeby oczy byly takie normalne.. nie za male.... nie za duze... takie w sam raz.... fajnie jak maja ladny odcien,... nos.. to coz co osoba to gusta, ale mnie osobiscie nie podobaja sie takie male u mezczyzn, bo male noski powinny miec wg mnie kobiety.. wiec ja lubie takie wieksze nosy, ale tez nie ogromne.. po prostu spore i meskie... no i ogolnie musza byc ladne rysy twarzy, ale tego juz nie da sie opisac... czasami napisze sie.. ze chcialoby sie np faceta bruneta z zielonymi oczami.. a tak naprawde spotka sie jakiegos takiego bruneta co bedzie spelnial wymagania.. a jednak bedzie brzydki. .bo brzydkie rysy twarzy... a sylwetka taka szczupla najlepiej.. nie zbyt napakowana.. ale kazdy ma inny gust.. wiec najlepiej popytaj kolezanek
 

ReJzoR

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Hmmm, patrzysz przede wszystkim na . To wizytowka i na to zazwyczaj jako pierwsze zwraca sie uwage. Ciezko to pisac.. najlepiej by zobaczyc fotke.. ale wazne, zeby oczy byly takie normalne.. nie za male.... nie za duze... takie w sam raz.... fajnie jak maja ladny odcien,... nos.. to coz co osoba to gusta, ale mnie osobiscie nie podobaja sie takie male u mezczyzn, bo male noski powinny miec wg mnie kobiety.. wiec ja lubie takie wieksze nosy, ale tez nie ogromne.. po prostu spore i meskie... no i ogolnie musza byc ladne rysy twarzy, ale tego juz nie da sie opisac... czasami napisze sie.. ze chcialoby sie np faceta bruneta z zielonymi oczami.. a tak naprawde sie jakiegos takiego bruneta co bedzie spelnial wymagania.. a jednak bedzie brzydki. .bo brzydkie rysy twarzy... a taka szczupla najlepiej.. nie zbyt napakowana.. ale kazdy ma inny gust.. wiec najlepiej popytaj kolezanek

Aha no cóż.... Jakaś już wiedzę posiadam? Czyli krótka mówiąc oczy są najważniejsze?
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Masz dopiero 15 lat, pewno masz jeszcze dziecinna buzię, za jakieś 2 lata zaczniesz mężnieć i wtedy będzie wiadomo czy jesteś przystojny czy nie.
 

ReJzoR

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Masz dopiero 15 lat, pewno masz jeszcze dziecinna buzię, za jakieś 2 lata zaczniesz mężnieć i wtedy będzie wiadomo czy jesteś przystojny czy nie.

E tam... Kto się rodzi ładny ten zawsze będzie ładny a kto się rodzi brzydki ten zawsze będzie brzydki ;)
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
ja głównie patrzę włosy : D byle nie obcięte na jeża. takie dłuższe najlepiej, a jak już się lekko kręcą to bajka : D
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Nie zgodzę się z Tobą. Często jest inaczej. Idzie mała dziewczynka ulicą, nie jet ładnym dzieckiem, a wyrasta na piękną kobietę za którą ogląda się każdy facet, a np. mały chłopiec, który ma buzie jak aniołek, niestety z wiekiem traci cały swój urok i nie podoba się dziewczynom.
 

ReJzoR

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja głównie patrzę : D byle nie obcięte na jeża. takie dłuższe najlepiej, a jak już się lekko kręcą to bajka : D

Co w tym stylu mam, ale rysy twrzy to juz gorzej nie mówiąc o moim nosie. Hmmm co do tych oczów to cięzko mi ocenić. Może za bardzo sie przejmuje soba? ;P

Nie zgodzę się z Tobą. Często jest inaczej. Idzie mała dziewczynka ulicą, nie jet ładnym dzieckiem, a wyrasta na piękną kobietę za którą ogląda się każdy facet, a np. mały chłopiec, który ma buzie jak aniołek, niestety z wiekiem traci cały swój urok i nie podoba się dziewczynom.

Dobra dobra ale na etapie nastolatka dużo już się nie zmieni ;)

A co z sylwetka? Wolicie jakiś napakowanych kolesi czy lekko umięśnionych?
 

ReJzoR

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Heh to czemu teraz każdy facet chce byc jak najbardziej napakowany? o0 Brak zrozumienia kobiet czy jesteś wyjątkiem? ;D
 

bartek11

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
35
Punkty reakcji
0
Dla jednych jedno jest , brzydkie , dla innych ładne. I na odwrót. Każda kobieta ma raczej innego " księcia z bajki". Ideałów nie ma. Liczy się też charakter. W życie nie umówiłbym się z głupią , śmiejącą się nie wiadomo z czego dziewczyną choćby nie wiem jak wyglądała.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Widzę, że dwa podobne tematy założyłeś.
Moim zdaniem nos jest bardzo ważny, dodaje charakteru twarzy, powinien być raczej spory, u mężczyzn nie razi też jak nos jest lekko krzywy czy garbaty. I brwi, zrośnięte brwi to koszmar. Atrakcyjności męskiej twarzy nie dodają też pryszcze i pieprzyki (nie mylić z drobnymi piegami u nasady nosa - te mogą być całkiem urocze w zależności od przypadku).
Jeśli chodzi o sylwetki ja nie lubię tylko tych zachudzonych facetów, reszta w zależności od kombinacji z głową i innymi częściami ciała.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Heh to czemu teraz każdy facet chce byc jak najbardziej napakowany? o0 Brak zrozumienia kobiet czy jesteś wyjątkiem? ;D

Ja nie lubie napakowanych. Facet nie musi cwiczyc, byleby byl szczuply. Miesnie mnie nie kreca, a szczegolnie te duze. A niektorzy faceci po prostu chca byc silni to pakuja.

Widzę, że dwa podobne tematy założyłeś.
Moim zdaniem nos jest bardzo ważny, dodaje charakteru twarzy, powinien być raczej spory, u mężczyzn nie razi też jak nos jest lekko krzywy czy garbaty. I brwi, zrośnięte brwi to koszmar. Atrakcyjności męskiej twarzy nie dodają też pryszcze i pieprzyki (nie mylić z drobnymi piegami u nasady nosa - te mogą być całkiem urocze w zależności od przypadku).
Jeśli chodzi o sylwetki ja nie lubię tylko tych zachudzonych facetów, reszta w zależności od kombinacji z głową i innymi częściami ciała.

Ooo to Z nosem sie zgadzamy :)
 

ReJzoR

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Hmmm... Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie: Jak rozpoznać żę chłopak wpładł w oko jakiejś dziewczynie?
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Hmmm... Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie: Jak rozpoznać żę chłopak wpładł w oko jakiejś dziewczynie?

boli ją oko.

chłopie weź się w garść, pytasz o takie rzeczy typu ,,jak poznać gdy jestem głodny?". To się widzi, czuje.
Jeżeli dziewczyna jest zainteresowana chłopakiem (i odwrotnie) to zerka na chłopaka, uśmiecha się, bardziej rozgarnięta podchodzi i rozpoczyna rozmowę, mniej wysyła ci zaproszenie na enka.
 
Do góry