Jaki jest wasz iloraz inteligencji?

Cezar_Borgia

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ile wynosi wasze IQ? Jeśli ktoś jeszcze nie wie, proponuję rozwiązać bezpłatny test z Test IQ Mój wynik to 129, kto mnie przebije? :p
I czy uważacie, że iloraz inteligencji jest obiektywny odzwierciedleniem możliwości naszego umysłu? :D
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
125.
Czy jest obiektywnym odzwierciedleniem? Jeśli robi się taki test na czas to raczej tak.
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
tak , ale po zakończeniu prosi mnie o wysłanie smsa pod numer "9..." - otóż smsy o tym numerze często gęsto kosztują 10 zł ;)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
To masz jakoś po rusku. Wystarczy, że klikniesz na "Sprawdź wynik" i Ci się automatycznie wyświetli.
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
pheh , omyłkowo uruchomiłem inny test, który też widnieje na tej stronie , ale jest płatny ^^
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
130
quality, widocznie rozwiązywałeś test, który jest tam zamieszczony jako reklama, ten bezpłatny trzeba kliknąć u góry strony

heh, nie odświeżyłam strony ;)
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
spodziewałem się 130 - 2 lata temu miałem badania w celu rozpoznania u mnie dysgrafii i oprócz owych badań zrobili mi także(w dalszym ciągu nei wiem w jaki celu) test iq w którym wyszedł właśnie taki wynik. Po prostu wszystkie te testy raczej nie odzwierciedlają tego co jest w rzeczywistości - teoretycznie mam wysoki wynik , ale czy naszą inteligencje ma obrazować ustawianie klocków w przestrzeni?

Bullshit.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ja też za bardzo nie wierzę w takie testy, tym bardziej że nie wiem, przez kogo zostały stworzone, pełno takich w sieci, a nawet takie tworzone przez specjalistów też różnie mogą wyjść - zależy to od wielu czynników, choćby koncentracji
 

Tamburynek

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
394
Punkty reakcji
7
Miasto
Małopolska
Ja też za bardzo nie wierzę w takie testy, tym bardziej że nie wiem, przez kogo zostały stworzone, pełno takich w sieci, a nawet takie tworzone przez specjalistów też różnie mogą wyjść - zależy to od wielu czynników, choćby koncentracji
jak pamela a takie testy to można robić małpie w cyrku a nie człowiekowi
 
Do góry