Jaki internet wybrać 6mb?

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
a dalej nie rozumiem idei potrzeby mobilnego neta? po co ? skoro wiekszosc wykonuje sie na biurkach w domu czy pracy?

Cóż niektórzy twierdzą że na Nagasaki nigdy nie spadła bomba, tylko Chuck Norris wyskoczył z samolotu i walnął ziemię. Też tego nie rozumiem.
Net mobilny nie jest raczej dla pracowników, którzy siedzą w biurze po 8 h i wychodzą do domu. Ma sprawić by dostęp do sieci był możliwy zarówno w mieście jak i poza nim. W domu, biurze, lesie, samochodzie i w lesie. Tutaj też mnie np dziwi oferta play z internetem tylko w mieście. Mi pasuje taka wygoda. Limity pewnie kiedyś znikną, ale najpierw doczekamy się pełnego HSPA w Iplusie, oby szybko.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
do lolek99111

dialog bez ogranizcen

nowa oferta, 4,6,8mb a w weekendy do 12mb
no to wypadałoby zmienić nazwę wątku teraz...
ważna kwestia- prędkość do 12 czy 12mb ??
Cóż niektórzy twierdzą że na Nagasaki nigdy nie spadła bomba, tylko Chuck Norris wyskoczył z samolotu i walnął ziemię. Też tego nie rozumiem.
Net mobilny nie jest raczej dla pracowników, którzy siedzą w biurze po 8 h i wychodzą do domu. Ma sprawić by dostęp do sieci był możliwy zarówno w mieście jak i poza nim. W domu, biurze, lesie, samochodzie i w lesie. Tutaj też mnie np dziwi oferta play z internetem tylko w mieście. Mi pasuje taka wygoda. Limity pewnie kiedyś znikną, ale najpierw doczekamy się pełnego HSPA w Iplusie, oby szybko.
apropos to chuck miał dzisiaj urodziny :)
HSDPA pełnego doczekamy sie owszem, ale limity co najwyzej sie zwiekszą- nie zniosą ich bo ta bezprzewodowa sieć byłaby zbyt obciążona albo za droga.
jak dla mnie mobilniaki nie spełniają swojej roli w ogóle na chwilę obecną
 

Moka

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
36
Punkty reakcji
0
Na kabel, radiowe połączenie ma tendencje do urywania sygnału..
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
mój znajomy ma łącze przez orange - freedom chyba sie nazywa i az dziwne ze nie narzeka. Ale podobno mu się raz tylko wykrzaczylo...
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Freedom jest dobry.Ale nie ma to jak radiowe i to IPlus
 

Karnawal

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Jeśli chodzi o net mobilny to wydaje mi się , że staje się coraz bardziej popularny i niebawem będziemy korzystać tylko z takiego, tym bardziej, że operatorzy dość często rozszerzają swoje usługi o nowe prędkości etc. Orange ostatnio obniżył stawki na abo. o 25 % , a z tego co czytałam to mają wprowadzać też 42 Mb/s. Nie zgodzę się , że mobilny jest głównie dla osób pracujących, osobiście również bardzo mi się przydał na uczelni i przemieszczaniem się między uczelnią , a domem rodzinnym. Chyba tak naprawdę wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań.
 
Do góry