Jaki Fluid Wybrać ?

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Mój problem polega na tym że mam tłustą cerę i czasem zdarzy sie jakiś wyprysk bądź inna niedoskonałość :) Prosze Was forumowiczki abyście mi poradziły jakiś matujący fluid do cery tłustej/mieszanej. :)
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
najlepszy jest MISS SPORTY So Clear
ja go używam i uważam że jest naprawde dobry, potrafi zakryć wszystko ...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Znam tę markę wcześniej używałam MISS SPORTY ale SO MATT .
Dzięki za radę teraz spróbuje SO CLEAR :D
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
polecałabym również DREAM MATTE MOUSSE jest genialny na prawde (kosztuje 29,90), dobry jest również YOUNG MEDICAL - puder matujący (do cery tłustej i trądzikowej) -> kosztuje ok. 9 zł, choc tak na prawde zaraz po dream matte mouse polecałabym mistrzowski fluid z soraya do cery tłustej i tradzikowej. Soraya to mistrzowska firma i jej fluidy są rewelacyjne (kosztuje ok 12 zł).
 

sandruska

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
37
zgadzam sie z ema, dream matte mouse jest świetny :)
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
wubierając kosmetyk zwracaj uwage na to, czy nie jesteś za młoda, aby go używać, bo potem będziesz wyglądac jak .... a z tego co wiem to soraya to kosmetyki dla dorosłych kobiet.
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Poleciłabym Ci fluid z Avonu, ktory mozesz sobie zamowic jest niedrogi i bardzo dobry poniewaz nie skora sie nie swieci i doskonale matuje. Pozostaje na skorze i nie splywa. Właśnie to jest jego glowna zaleta, sama mam tłusta skore i uzywałam wielu fluidow-ten bardzo dobrze przylega do twarzy i swietnie maskuje wypryski i zaczerwienienia :) polecam Avon "podkład matujacy"
 

madziulka456

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Legnica
Jeżeli na twarzy często pojawiaja ci sie wypryski to odradzam używać fluid, wtedy wówczas mozesz uzywać pudru w kamieniu. Ponieważ puder bardziej wysusza wypryski niz fluid.
Możesz zakupić puder z firmy oriflame albo z avonu ; może być to puder sypki albo perełki.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Niestety nie moge sobie pozwolić na puder w kamieniu / perełki , iż moja cera nie jest idealna i trzeba co nie co ukryć :( Prędzej zastanowiłabym sie nad fluidem proponowanym przez Was... Dzięki za rady napewno skorzystam :D
 

misia89

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Uzywam fluidu z Maybelline "pur make up" z dodatkiem wody. Każdy ma inny rodzaj skóry, więc sama wypróbuj czy dla Ciebie także jest dobry.
 

Bzunia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
No to zrobiłyście dziewczynie wode z głowy! Według mnie nie ma co doradzać bo każda z nas ma inny rodzaj cery. Skoro masz ewidentnie cerę tłustą ze zmianami trądzikowymi radzę isc do sklepu i poszukac podkladu przeznaczonego do takiego wlasnie rodzaju cery. Ja osobiscie na kosmetykach nie oszczędzam i Tobie radze zrobić to samo. Naprawdę podkład to podstawowa sprawa w makijazu i nie ma co na nim oszczędzac. Lepiej wydac troche więcej pieniązkow... a naprawde mozna sie mile zaskoczyc. Ja osobiscie polecam podklad Loreala ten taki co wyszedl niedawno.. jest swietny, trzyma sie caly dzien i naprawde kryje wszelknie niedoskonalosci. Choc cena nie zachwyca (49zł) warto!
 

misia89

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Fluid kosztułe ok 21 zł. Ale opłaca się, Buzia sie nie świeci. A niedoskonałości nie widać nawet wieczorem, po całym dniu. Dla mnie jest spoko. Więc warto wypróbować.
 

martynka870

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
407
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BydgOszcz
no ja polecam Podklad matujący z Vichy AERA TEINT :) kosztuje 70zeta..ale warto..jest dobry i wydajny,swietnie matuje i nie pwooduje wypryskow ,ani nic ;) no i n awliza.same zalety :p
ja poszlam do apteki i tam mi facetka polecila ten:)
wiec tez radze pojsc do dobrej apteki, gdzie sa panie ktore potrafią wybrac i doradzic podklad
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
idz do drogerii i powybieraj sobie fliudy kapeczke naloz na zewnetrznej skorze dloni wtedy no wiesz jak beda sie "zlewac" to ten jest odpowiedni :) ja tesh mam taka skore wiec wzielam sobie matujacy naturalny z under twenty jest doskonaly jak dla mnie
 

Natkax

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Dla mnie the best jest miss sporty 'so clear'....
Chyba ktoś przede mną już go wychwalił, a więc się dołaczam xD
 
Do góry