Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Maszyn

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2016
Posty
14
Punkty reakcji
2
"Marsjanin".
Niezły film, choć spodziewałem się więcej dramatu. Jedyne co mi się mniej podobało to trochę oklepany hollywoodzki schemat i nienaturalne zachowanie głównego bohatera. Poza tym bardzo dobra produkcja - świetny obraz Marsa i dość dobrze oddana fizyka (co często jest bolączką filmów sci-fi). Z takich ostatnich mainstreamowych produkcji to umieszczam go przed "Gravity", ale zdecydowanie za "Interstellar". Mimo wszystko oby więcej takich filmów.
 
A

alfabeta11

Guest
Legion samobójców - takie mocne 7/10. Spodziewałem się czegoś więcej po tych wszystkich szumnych zapowiedziach, ale nie było tak źle.
 

Maszyn

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2016
Posty
14
Punkty reakcji
2
alfabeta11 napisał:
Legion samobójców - takie mocne 7/10. Spodziewałem się czegoś więcej po tych wszystkich szumnych zapowiedziach, ale nie było tak źle.
Byłem w kinie niedawno i szczerze mówiąc zawiodłem się. Na minus dużo rażących błędów, banalna fabuła i sposób pokonania Enchantress na końcu. Taka czarodziejka - bo nawet w głowach im mieszała - a dała się pokonać jak dziecko z podstawówki. A na plus jak najbardziej Harley Quinn (!) i Deadshot. Ode mnie mocne 5/10.
 
A

alfabeta11

Guest
Maszyn napisał:
Legion samobójców - takie mocne 7/10. Spodziewałem się czegoś więcej po tych wszystkich szumnych zapowiedziach, ale nie było tak źle.
Byłem w kinie niedawno i szczerze mówiąc zawiodłem się. Na minus dużo rażących błędów, banalna fabuła i sposób pokonania Enchantress na końcu. Taka czarodziejka - bo nawet w głowach im mieszała - a dała się pokonać jak dziecko z podstawówki. A na plus jak najbardziej Harley Quinn (!) i Deadshot. Ode mnie mocne 5/10.
Szczerze mówiąc to Harley była chyba najbardziej barwną postacią w tym filmie. Nie mówię o jej wyglądzie, przez który wiele dzieciaków poszło na to do kina. Jej zachowania, ekspresja i dialogi były chyba najbarwniejsze ze wszystkich postaci.

Ostatnio widziałem też "Wszystko zostaje w rodzinie". I znowu, na zwiastunach było dużo lepiej. Jak już obejrzałem to nie wiedziałem czy się cieszyć czy płakać. Dało się to to obejrzeć, ale nic więcej.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Hardcore Henry - wielki plus za nakręcenie filmu w całości z perspektywy pierwszej osoby. Wszystko widzimy oczami głównego bohatera, wygląda to super. Sceny walki, które są niemal przez cały czas też są udane, niestety w połowie film zaczyna nużyć. Jak dla mnie 6/10, ale warto obejrzeć, całkiem w porządku film w klimacie gier FPS.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
War Dogs - przyzwoity film z kapitalną rolą Jonah Hilla. I na marginesie, po obejrzeniu trailerów nie nastawiajcie się na (czarną) komedię w stylu Wilka z Wall Street, film ma zabawne momenty ale zdecydowanie nie jest haha komedią.
 

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
33
"Randka na weselu" - trochę się bałam, że będzie to słaby film, ale że mieliśmy bilety wygrane w loterii CC, to poszliśmy :) Ogólnie film spoko - myślę, że 6/10 mogę dać - no chyba, że ktoś szuka ambitnego kina, a nie prostej komedii, wtedy nota będzie niższa :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Boska Florence - 8/10
Klucz do wieczności - 6/10
Karbala - 6/10
 
M

MacaN

Guest
A ja jakiś czas temu widziałem wehikuł czasu i zastanawiam się, dlaczego zobaczyłem go dopiero teraz?

Ten film jest genialny, 10/10!
 
Do góry