Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Kiler - 8/10
Kiler-ów 2-óch - 7/10
Vinci - 8/10
 
A

alfabeta11

Guest
Cell - 6/10 - niby na podstawie powieści Kinga, ale jakoś za bardzo porywające to to nie jest. Mimo wszystko jak się nie ma nic lepszego do zrobienia z życiem to można te dwie godzinki poświęcić w sumie.
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
Bal_lerina napisał:
Byłam na "BFG Bardzo fajny gigant", fajny, ale nie aż tak bardzo ;) mam jeszcze chęć w tym sezonie na parę filmów, ale tym razem chyba do cinema pójdę to przy okazji chociaż coś wygram :p
Chcesz powiedzieć, że filmy same w sobie takie słabe? ;) A co mozna wygrać?
Moim zdaniem BFG Fajna bajka, moja córa na Szajbusa też chce iść, ja na "Facet na miarę", a brat i narzeczony na Noc oczyszczenia, więc jest tego trochę :p
Nie, nie, ale gdyby się okazały średnie, to mam nagrodę pocieszenia ;) A można wygrać od popcornu, przez dodatkowy bilet czy voucher na lot, po samochód. Nieważne co, ważne, że każdy coś tam wygra. A Faceta na miarę widziałam :) ubawiłam się, a nie przepadałam do tej pory za francuskimi komediami romantycznymi.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Osobiście lubię wracać do starych Polskich filmów. Ostatnio Polska komedia " Nowy " z 1969r. o gościu który chce się zatrudnić w zakładzie jako tokarz. Szereg formalności, przepisów ogólnie jedna wielka latanina i biurokracja. Fajnie tak zobaczyć dzisiejszych dobrych i zasłużonych aktorów z czasów gdy byli jeszcze młodzi i praktycznie co dopiero zaczynali swój fach.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Łowca Jeleni

wczoraj go sobie odświeżyłem, cudowny i głęboki film
 

hajki86

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
65
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Kraków / Warszawa
X-Men: Apocalypse - bardzo schematyczny, dodatkowo kilka luk w fabule (zwłaszcza ten epizod z Wolverinem). Jednak solidnie zrobiony i jeżeli pominie się niedociągnięcia, to całkiem fajna rozrywka.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Panna Nikt - 6/10
Krótki film o zabijaniu - 8/10
Last Minute - 2/10
 

KrólJulian

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
Szaleństwo weekendowe w cinema city: Noc oczyszczenia - wygrane 2 bilety 1 plus 1, więc zaraz wykorzystane na Obecność 2 :D Znów wygrany bilet tym razem pojedynczy na 2 d i ruszamy z dziewczyną i siostrą na Neon demon. Oba filmy polecam, dam znać jak demon, ale lubię tę akotreczkę, sorry nie pamiętam nazwiska grała w Czarownicy księżniczkę.
 

Olika

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Śniadanie u Tiffaniego - po raz chyba 7 <3 Uwielbiam ten film i mogę oglądać w nieskończoność :
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Paranormal Activity: Inny wymiar - 4/10
Ksiądz - 5/10
Zwierzogród - 8/10
Legion samobójców - 7/10 świetna Harley :D
 
Do góry