Jaki film ostatnio zobaczyliście?

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
Byliśmy wczoraj na Wkręceni 2 , ubaw po pachy, czekam teraz na trzecią część
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
monia8 napisał:
Byliśmy wczoraj na Wkręceni 2 , ubaw po pachy, czekam teraz na trzecią część
Ha, ja też byłem - rzeczywiście fajna polska komedia, co ostatnio rzadko się zdarza. Mam ochotę na jeszcze jakieś inne polskie komedie przez to, co polecacie?
 

Pablos10

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Exists -amerykański film z 2014 roku. 5/10
D*py nie urywa ,fatalne operowanie kamerą,bohaterowie zachowują się jak kretyni itp. W tym filmie widziałem dwa plusy: Film ma swój klimat (Akcja toczy się w lesie) oraz przyzwoicie ,,wykonana" postać Wielkiej Stopy.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Salo, czyli 120 dni Sodomy - 2/10
Dracula Untold - 7/10
A Good Marriage - 3/10
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Też byłem na Wkręceni 2, niezłe były tłumy, dawno nie byłem na niczym polskim, nieźle się można było pośmiać, Królikowski mnie rozwalił :D
 
K

konwalia78

Guest
Ponieważ mam ostatnio wenę na filmy Clinta Eastwooda to przedwczoraj obejrzałam ,, Ucieczkę z Alcatras''- no i chyba gorzej być nie mogło : zero budowania napięcia, akcji i totalna lipa.
Za to plus dla : ,,Gran Torino'', ,,Bez pzrebaczenia'', i ,,Niesamowity jeżdziec'' oraz wzruszajacy ,, Świat doskonały '' w którym zagrał też Kevin Costner . Ogromny plus dla małego chłopca , który wcielił się w rolę Philipa.
 
K

konwalia78

Guest
,,Piękny umysł'' 10/10


,,Inni'' 7/10

Mój wniosek z filmu niżej: ,, Niektórzy myślą, że żyją a tylko poruszają się, wykonują pewne czynności...''
 
K

konwalia78

Guest
,,Człowiek w ogniu'' 10 /10

Film podejmuje problem porwań dzieci w Meksyku z bogatych rodzin dla okupu. Mimo, iż rodziny te wynajmują ochroniarzy zdarza się, że ofiary przestępców wracają do domu okaleczane albo nie wracają wcale.
To tak w skrócie....Zachęcam do obejrzenia filmu.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
się uzbierało.

Teoria wszystkiego - Film opowiada historię życia, pracy, choroby Stephena Hawking'a. Jest nominowany do Oskara w tym roku. W mojej ocenie zasłużenie. Bardzo dobry 8/10.

Między wierszami - bardzo ciekawa historia do tego główną rolę gra Bradley Cooper ;) 7/10

Lucy - ogólnie nie przepadam za filmami sci-fi. Nie ocenię tego filmy pod względem efektów czy nawet gry aktorskiej ale raczej po tym, że oglądałam go z ciekawością i nie zdążyłam się ponudzić bo historia całkiem wciągająca. Poza tym warto obejrzeć dla samej Scarlett Johansson heh 7/10

Dla Ciebie wszystko - ekranizacja kolejnej książki Nicholasa Sparksa. Książka przeczytana a zawsze lubię zobaczyć jak wyszła ekranizacja. Film (jak i zarówno książka) jest pełen wzruszeń i przyjemnie się go ogląda szczególnie w niedzielne popołudnie. 8/10

Gość - sama sobie się dziwię, że ten film mi się podobał :) W sumie nie mam mu czego zarzucić oprócz tego, że nie jest to rodzaj kina, za którym przepadam (zdecydowanie jestem większą fanką ekranizacji Sparksa :D ). Jednak cały czas trzymał w napięciu a do tego dobrze dobrana muzyka - daję 6/10

Na skraju jutra - kolejny sci-fi. 6/10

Bez litości - o tym jak jeden staruszek rozwala całą rosyjską mafię ;) Główną rolę gra Denzel Washington. Niezły. 7/10
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Piękne Istoty - trochę mi to zalatywało zmierzchem który średnio mi się podobał, ale generalnie film ciekawy. 6/10
 

nymphaea

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
top secret
"Sound Of My Voice" - film o tym jak para domorosłych dziennikarzy próbuje zdemaskować przywódczynię sekty, która twierdzi, że pochodzi z przyszłości.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Przed egzekucją - 7/10
Listonosz zawsze dzwoni dwa razy - 7/10
Birdman - 9/10
Komornik - 7/10
 
Do góry