Jaki film ostatnio zobaczyliście?

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Poradnik Pozytywnego Myślenia - 8/10 - zabawny, z pozytywnym wydźwiękiem, dobre role Coopera, Lawrence i De Niro. :)

Titanic II - 2/10 - niech was nazwa nie zmyli, to nie jest żadna przebojowa kontynuacja wybitnego filmu z Winslet i Di Caprio. :p To kiczowata kompilacja żałosnych wpadek. Film traktuje o statku (Titanic 2), który 100 lat po zatonięciu poprzednika wypływa w rejs na tej samej trasie i podziela los tego poprzedniego. :p Twórcy mówią, że to dramat katastroficzny, a ja stwierdzam, że film faktycznie jest katastrofą.

Grand Budapest Hotel - 8/10 - zabawna, groteskowa komedia o specyficznym klimacie. Świetna rola Ralpha Fiennes'a. :D
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio serial, aleeeee na podstawie filmu :) Fargo, jest genialny, serial dorównuje filmowi jakością, ciekawością i ogólnie stylem.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Dark Knight z 2008 roku. Dla mnie to już klasyk, zwłaszcza postać Joker'a.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Rock'n'Rolla na Ale kino+ w sobotę, dziś o 22:00 jest powtórka. Zabawny i dynamiczny prosto z Londynu film sensacyjny.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 449
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
kaatiaa napisał:
Też wczoraj oglądałem nowego robocopa i jestem zawiedziony. Spodziewałem się czegoś lepszego. Byłem optymistycznie nastawiony po obejrzeniu remake'u superman'a ale przez połowę filmu się nudziłem, było na szczęście kilka ciekawych sytuacji więc oceniam 4/10
Zgadzam się . Nowe filmy o bohaterach prezentują średni poziom . Najlepszy przykład to film o Batmanie . Stare filmy prezentują poziom. Najnowszy film jest średni . Warto go obejrzeć dla jego wroga . Głos wroga jest bardzo ciekawy a Batman jest nudny i słaby .
Zgadzam się. Stare filmy mają klasę.
Nowe są czasem mocno przesadzone w środkach wyrazu.



Nie tylko stare filmy o superbohaterach mają poziom a nowe są słabe lub średnie. To samo tyczy się nowych wersji starych bajek. Smerfy są wspaniałe i prezentują poziom ale nowa wersja w 3 D jest zbyt nowoczesna. Zamiast naśladować starą wersję to zrobili je zbyt nowocześnie. Nowa wersja jest ciekawa i warto obejrzeć film dla osoby która gra wroga smerfów bo zagrał bardzo dobrze swoją role i jedyny plus że TVP przez pewien czas jako reklamę tego filmu lub innych filmów tej firmy pokazywała o 19 Smerfy . Pszczółka maja nowa wersja zrobiona przez Japończyków jest zbyt nowoczesna a głosy postaci a szczególnie Mai są zbyt nowoczesne. Przygody Bonda prezentują poziom ale nowe filmy są zbyt nowoczesne a fabuła tak sobie.
 

lidekser

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Edge of Tomorrow - jak na film sci-fi z Tomem Cruisem to byłem pozytywnie zaskoczony. Ciekawy wątek, dobrze zrobiony. 7/10
 
D

Dorka123

Guest
"Czarny koń" ostatnio oglądałam w Alekino+, całkiem dobry film, niezła obsada, podobał mi się, można było się pośmiać, a tego akurat potrzebowałam ;)
 

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Bogowie - 8/10 - polecam, w końcu przekonałem się do Tomasza Kota, który kapitalnie zagrał swoją rolę. Sposób chodzenia, przygarbienie, charakterystyczny grymas - postać odwzorowana perfekcyjnie!
yahoo.gif


The First Time - 5/10 - taka amerykańska bajeczka dla nastolatek, film banalny, ale zawiera ciekawe spojrzenie na temat seksu młodocianych.
icon_redface.gif
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Dołączam się do hymnów pochwalnych na cześć filmu "Bogowie". W stosunku do "Miasta 44" miałam wielkie nadzieje a tymczasem ten film naprawdę mnie zawiódł. Jak z kolei szłam na "Bogów" to było odwrotnie - myślałam, że promocja zrobiła swoje i sztucznie rozdmuchała fenomen tego filmu, który ostatecznie wypadnie przeciętnie a tu spotkała mnie miła niespodzianka :)
 

KarolinaL

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wczoraj oglądałam film "Jeden Dzień". Miałam to zrobić już dawno, ale zwykle wybierałam coś innego, a ten film odszedł w zapomnienie. Na szczęście wczoraj sobie o nim przypomniałam i stwierdzam, że jest genialny. Film opowiada o dwójce przyjaciół (kobieta kochała się w swoim przyjacielu bez wzajemności), nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć, żeby nie zdradzać zakończenia ;)
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Chasing 3000 5/10
Can't Buy Me Love 6/10
Ciotka kontra mafia 3/10
This Is The End 5/10 (+10 za końcówkę :D)
Millerowie 5/10
 
Do góry