Jaki film ostatnio zobaczyliście?

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Jak w niebie
Atak na posterunek
a dzisiaj przypomniałem sobie 21 gramów (i nadal sądze ze jest to niesamowity film)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ide teraz oglądać Rózową Pantere ^_^
 

Yagnes

...zatopiona w marzeniach...
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
Ja ostatnio ogladalam (wczoraj) "Krzycz" taka parodia "Strasznego Filmu" :p niektore momenty swietne...niezla beka :D hehee... I jeszcze "Wredne Dziewczyny" ;]
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
"Lightning Bug"

Dramat, choć uparcie pokazuje, iż mimo wszelkich kłód podkładanych przez życie, możliwe jest dążenie do upragnionego celu.
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
ja ostatnio nadrabiam straty :p i wczorajszej nocy obejrzalam sobie "efekt motyla". naprawde polecam :sexy:
i tak sie zastanawiam jak moglam do tej pory nie obejrzec tego... :bag:
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
ostatnio mój chłopak poddaje mnie ciężkim seansom filmowym :D on w swojej kolekcji nie posiada normalnych filmów, więc zawsze jest ciekawie :)
ostatnio było:
Moje Ja, bardzo ciekawy film...
Memento, na początku trudno się połapać, ale aż chce się oglądać
Cztery pokoje, dość śmieszny :)
Monthy Python, taki głupi, że aż śmieszny :]
Efekt Motyla, bardzo mi się podobał :)
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
Wczoraj zrobiłem sobie "maratonik" filmowy...
Kod Dostępu
Statek Miłości
Poznaj Moich Starych
Dolina Cieni
Agent XXL 2

:)
 

Badzio00

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja ogladalem Fuksa... Film stary ale dalej mi sie podoba...

Atak na 13 Posterunek takze ogladalem dosc niedawno... Uwazam ze calkiem niezly...
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Z ciekawszych pozycji które się przewinęły ostatnio przed oczami :)

Undisputed 2 (2006)

Pierwszej części nie miałem przyjemności oglądać, lecz myślę, iż niewiele odbiega od sequela.
Oto emerytowany mistrz wagi ciężkiej boksu zawodowego, po pretekstem posiadania narkotyków trafia do rosyjskiego bloku więziennego o zaostrzonym rygorze. Narkotyki to oczywiście przekręt, celem ściągnięcia świeżego narybku na ucztę którą serwuje niejaki Bojki – mistrz w kuchni „boksu” więziennego. Boks, gdzie jedyna zasada brzmi „Nie gryźć i nie wydłubywać oczu.” Jak wiemy, każdy siedzący w celi jest niewinny, tak więc nasz bohater nie a co liczyć na adwokatów a jedynie wygraną.

Dobre, mocne kino z akcentem fighting. Fabuła, montaż, oddanie klimatu rosyjskiego więziennego światka korupcji – pierwsza klasa. Akcja na ringu (walki) bez owijania w bawełnę. Silne, mocne łubudu cool.gif Mokra łazawa końcówka ...

Polecam. Po ostatnim Rockim (IV - jako, że V to wielkie nieporozumienie) i Million Dollar Baby jedna z lepszych pozycji traktujących o ringu.

Lucky Number Slevin (2006)

Filmik opowiada historię przeciętnego faceta, który (pozornie) przez zbieg okoliczności miejsca i czasu, zostaje uwikłany w konflikt dwóch mafijnych rodzin Szybciutko okaże się, iż facet nie jest takim przeciętnym, zbieg okoliczności mało ma z tym wspólnego, a konflikt jest finezyjnie zaplanowaną zemstą cool.gif

Wiele sobie po tym filmie obiecywałem. Miło się nie zawieść smile.gif
Fabuła zakręcona jak spaghetti na widelcu, gatunek gangsterka, świetne błyskotliwe dialogi, humor sytuacyjny, sporo akcji a z każdą kolejną minutą film jest coraz ciekawszy. Drażni mnie gdy po świetnym początku, film jakby tracił na atrakcyjności i wdziera się monotonia – tutaj jest zupełnie odwrotnie.

Gwiazdorska obsada prowadzona ręką Paula McGuigana zagrała perfekcyjnie.
Naprawdę, nie mam się czego czepiać ... świetna pozycja.



Wczoraj:

Eight Below (2006)

Dwójka odkrywców wyrusza ze stacji badawczej na poszukiwania meteorytu, gdzieś na pustkowiach Antarktydy. Po niefortunnym obrocie sprawy zmuszona jest opuścić stację . Niestety, w powrotnym samolocie nie dla wszystkich wystarczy miejsca. część ekipy, siłą rzeczy zastaje zmuszona pozostać ...
Tak naprawdę bohaterami w filmie nie są ludzie a ósemka pozostawionych samym siebie Husky, oczekujących na powrót ludzi ...
Film ukazuje zachowanie psiaków w grupie - walkę o przetrwanie, lojalność wobec siebie jak i lidera, zobojętnienie wobec pomocy która nie nadchodzi.
Film mnie ujął przez piękne, białe widoki, psy (od zawsze zakochany charakterze Tiberianów :) ) jak i sentymentalny klimat który stworzyły - gestem, czynem, troską.
Muzyka idealnie odzwierciedla wizualne motywy na ekranie.

Gorąco polecam. Film dla wszystkich :)
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
Doonie Darko...
dziwny flim... ale podobał mi się. nawet nie wiedziałam, że mogę polubić takie filmy... :]
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Właśnie skończyłam oglądać OSADE. Niezły klimat, zaskakujące zakończenie, akcja tez niezła. Ogólnie film spox ale widziałam dużo lepsze :)
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Stay Alive (2006)

Grupka maniaków gier komputerowych, zasiada do wspólnej sesji (Fajny hardkor w multiplayer’ze. Stos monitorów, laptopy i grupka osób która zapomniała o bożym świecie. Tak się nazywa rozrywka :eek:k: ) nad strzelanką-horrorem, której pochodzenie jest okryte wielką niewiadomą. Preludium do wirtualnego świata otwiera klątwa, którą to gracz musi wypowiedzieć przed przystąpieniem do akcji .. przy okazji łączy świat wirtualny z rzeczywistym. Zabawa nabiera smaku, kiedy gracze zaczynają ginąć w identyczny sposób jak w odpowiedniku wirtualnym. Tak jak Game Over równa się śmierci na jawie, tak wirtualna lokacja ma odpowiednik między żywymi. Wygrana leży gdzieś pomiędzy światami B)

Efekty specjalne w miarę przyzwoite, fabuła może mało odkrywcza lecz są chwilę kiedy potrafi powiać grozą. Kilka niezłych motywów muzycznych.
Da się przeżyć ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Dzis ogladalam "Dziewczyny z druzyny 2" Super film taki dla dziewczyn chyba bardziej :p
 

Yagnes

...zatopiona w marzeniach...
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
Ja ostatnio obejzalam "Kod da Vinci" :D
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
Łowca Jeleni. Dlugo polowalem na ten filmik, a tu w Polsacie pokazali, no no. Naprawde niezle kino, nie zawiodlem sie.
 
Do góry